Re: [NL50 6-max] Ristiku tee midstakes'i
põdesin vahepeal massive pohmarit ja sai sünkaritel käidud ja sõpru tervitatud. Seekord otsustasin et proovin natuke HU-d NL30-s. Üleüldse tundub seal palju rohkem raha olevat kui 6max'is. Ei viitsinud eriti ajusi ragistada, seepärast ka HU. Jooksu üle küll kurta ei saanud. Ükski vastane polnud mingi massive doonor, jooksin vist hästi. I like:

Nüüd siis saab uuesti NL50 proovida :P Vaja veel kool ka ära lõpetada, see tähendab et tina panemini lõppeb ka ära ja see tähendab rohkem $$$ ja h-si pokkeris :)) Edu mulle !
põdesin vahepeal massive pohmarit ja sai sünkaritel käidud ja sõpru tervitatud. Seekord otsustasin et proovin natuke HU-d NL30-s. Üleüldse tundub seal palju rohkem raha olevat kui 6max'is. Ei viitsinud eriti ajusi ragistada, seepärast ka HU. Jooksu üle küll kurta ei saanud. Ükski vastane polnud mingi massive doonor, jooksin vist hästi. I like:

Nüüd siis saab uuesti NL50 proovida :P Vaja veel kool ka ära lõpetada, see tähendab et tina panemini lõppeb ka ära ja see tähendab rohkem $$$ ja h-si pokkeris :)) Edu mulle !




3 
4
K
Comment