[NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristik
    Grinder
    • May 2010
    • 903

    #376
    Re: [NL50 6-max] Ristiku tee midstakes'i

    põdesin vahepeal massive pohmarit ja sai sünkaritel käidud ja sõpru tervitatud. Seekord otsustasin et proovin natuke HU-d NL30-s. Üleüldse tundub seal palju rohkem raha olevat kui 6max'is. Ei viitsinud eriti ajusi ragistada, seepärast ka HU. Jooksu üle küll kurta ei saanud. Ükski vastane polnud mingi massive doonor, jooksin vist hästi. I like:



    Nüüd siis saab uuesti NL50 proovida :P Vaja veel kool ka ära lõpetada, see tähendab et tina panemini lõppeb ka ära ja see tähendab rohkem $$$ ja h-si pokkeris :)) Edu mulle !

    Comment

    • ristik
      Grinder
      • May 2010
      • 903

      #377
      Re: [NL50 6-max] Ristiku tee midstakes'i

      samal ajal kui seda kirjutasin sain veel 1BI ja natuke veel pealegi. Andku parem kohe rahad siia, ei viitsi väga nühkida. Samas nõmekas on see et pole ikka veel suutnud RB'd sebida oma 888 accountile. Endiselt kõik pakkumised oodatud PM'ina.

      Comment

      • ristik
        Grinder
        • May 2010
        • 903

        #378
        Re: [NL50 6-max] Ristiku tee midstakes'i

        NL50 so far:

        Vähe sellest et run on pask, imetakse välja toredalt. 79/55 tüüpi vennad lihtsalt rokivad pidevalt mind pre AI vahet pole kas mul AK või KK, ees või taga.. kotti ikka.
        Miks uues limiidis ?? MIKS MIKS MIKS ?


        [YOUTUBE]5Sye3SPskPE[/YOUTUBE]

        Comment

        • Poke
          Grinder
          • Mar 2010
          • 995

          #379
          Re: [NL50 6-max] Ristiku tee midstakes'i

          mul oli nl10-st nl20 minekuga sama jama.
          leveli vahe niiväike, mängijad samad, aga nagu miski block oleks peal :P

          Comment

          • ristik
            Grinder
            • May 2010
            • 903

            #380
            Re: [NL50 6-max] Ristiku tee midstakes'i

            proovisin NL30 uuesti. Samasugune katastroof + suckoudid. Kuna pool rolli on tegelikult steigi all, siis praegu on nii et ei saagi korralikult mängida. paar BI veel NL30 kaotust ja enam ei saa isegi 6 lauaga mängida seal. Ei teagi mis saab...

            Comment

            • ristik
              Grinder
              • May 2010
              • 903

              #381
              Re: [NL50 6-max] Ristiku tee midstakes'i

              praegu nii ****** seis, et kahtsen üldse et päeviku lahti tegin.. ilmselt pole siia väga asja enam. tahavad need viimased kopikad ka ära minna, korralikult alla EV obv. Selline downswing ei lähe kohe mitte 20BI BR managementiga.. eriti kui pool rolli pole isegi kontolgi tegelikult.

              EDIT: Äkki FTP päästab hädast välja, lootus sureb viimasena
              Last edited by ristik; 03.09.11, 21:30.

              Comment

              • ristik
                Grinder
                • May 2010
                • 903

                #382
                Re: [NL50 6-max] Ristiku tee midstakes'i

                Hei, FTP lahti, rahad käes, aeg uuesti alustada. Millega siis vahepeal tegelesin... ei millegagi pmst, novembris natukene üritasin grindida kuid üleüldiselt motti polnud ja skilli ka mitte. Peale seda ongi muud probleemid (põhiliselt internet), mille pärast motivatsiooni ei ole leidnud.

                On aeg uuesti uue hooga tulla ja lauad ära crushida. Nüüd üritan läbi lüüa HU maailmas ja seda Hyper turbodes kui cashis korraga. Sisuliselt 5 päevaga grindisin end goldstarsiks ja tuhhi on praegu kõvasti. graafikuid ka (novembri algusest)

                Cash:



                Hyperid:



                HU cash siis peamiselt NL100-200 ja otsa veel NL400 short lauad,mis mu graafiku p*tsi ongi keerand. Aga ei põe, küll PS oma karmavõla ka kunagi ära maksab. Hyperites alustasin soojenduseks 7'stega, siis läksin üsna kiirelt 15 peale ja viimased 200 on 30$ omad.

                Eesmärkideks saab siis olema Supernova ja 200k VPP. Päris julge,eriti arvestades seda, et 1 kuu on juba tuulde lastud, kuid ei taha endale mingit madalat latti panna, siis peaks ka rohkem motti olema. See eeldab et lähima 2-3 kuu jooksul tuleb jõuda kindlasti Hyperites 100$ ja ka 200$ laudadesse. Siiani olengi hyperitele nüüd rohkem rõhku panemas, kuna cashis on kuidagi jube väga actionit. Ei tahagi väga lobisema hakata siin, tuleb tegusi näitama hakata. GL!

                Btw pealkirja ei suuda kuidagi muuta

                Comment

                • mislinn
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1734

                  #383
                  Re: [NL50 6-max] Ristiku tee midstakes'i

                  GL, kui mälu ei peta, siis pealkirja saab muuta päevikute alafoorumist tehes paremklõps oma teema taha.

                  Comment

                  • ristik
                    Grinder
                    • May 2010
                    • 903

                    #384
                    Re: [NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

                    tänud, vasakust klikist piisas.

                    Comment

                    • ristik
                      Grinder
                      • May 2010
                      • 903

                      #385
                      Re: [NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe



                      ei ole tore, loodetavasti asi muutub

                      Comment

                      • jasssass
                        Vana Tegija
                        • Sep 2010
                        • 1200

                        #386
                        Re: [NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

                        Loodetavasti Stars muutub

                        Long run üle jooksvaid kaasmaalasi pole veel kohanud, kui keegi teab kedagi, kes teab kedagi kes üle jookseb siis tahaks ka näha.

                        üldiselt GL ja raudset närvi

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #387
                          Re: [NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

                          fortune jookseb meie kõigi eest üle

                          Comment

                          • gamblingFTW
                            Vana Tegija
                            • Aug 2012
                            • 1122

                            #388
                            Re: [NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

                            Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                            Loodetavasti Stars muutub

                            Long run üle jooksvaid kaasmaalasi pole veel kohanud, kui keegi teab kedagi, kes teab kedagi kes üle jookseb siis tahaks ka näha.

                            üldiselt GL ja raudset närvi
                            ma olen even umbes v natuke üle isegi juba.. aga pole väga long run ka olnud veel.

                            E: jup 300$ üle ev. Olen blessed ilmselt :D
                            Last edited by gamblingFTW; 11.02.13, 19:02.

                            Comment

                            • ristik
                              Grinder
                              • May 2010
                              • 903

                              #389
                              Re: [NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

                              Poker Stars $29.37+$0.63 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 2 players
                              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                              BTN/SB: t470 15.67 BBs
                              Hero (BB): t530 17.67 BBs

                              Pre Flop: (t45) Hero is BB with 2 3
                              BTN/SB calls t15, Hero checks

                              Flop: (t60) 9 3 4 (2 players)
                              Hero checks, BTN/SB checks

                              Turn: (t60) 5 (2 players)
                              Hero bets t30, BTN/SB raises to t90, Hero calls t60

                              River: (t240) 4 (2 players)
                              Hero checks, BTN/SB bets t350 all in, Hero calls t350

                              Final Pot: t940
                              BTN/SB shows A K (a pair of Fours)
                              Hero shows 2 3 (two pair, Fours and Threes)
                              Hero wins t940

                              Comment

                              • jasssass
                                Vana Tegija
                                • Sep 2010
                                • 1200

                                #390
                                Re: [NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

                                Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
                                ma olen even umbes v natuke üle isegi juba.. aga pole väga long run ka olnud veel.

                                E: jup 300$ üle ev. Olen blessed ilmselt :D
                                Olen kade nüüd :D tegelt ka,
                                mindset on väga porri tambitud ja seda eriti viimasel ajal, kogu graaf peaks olema nüüd -250bi alla ja järjest läheb hullemaks.
                                ilmselt tuleb mental coachi hakata otsima, et mitte sattuda raja tänavale :D

                                Comment

                                Working...