[NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #361
    Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

    tuleb endalegi meelde need õppesõidu ajad ... pain ine the ass paras ta oli :D

    Comment

    • ristik
      Grinder
      • May 2010
      • 903

      #362
      Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

      frontrowme: my vagina smells like cheese today
      ... järjest kahtalsemaks regide statemendid lähevad pärast biite

      EDIT: Sorri, hoopis fishile on kaotused pähe hakanud
      Last edited by ristik; 09.12.10, 23:51.

      Comment

      • ristik
        Grinder
        • May 2010
        • 903

        #363
        Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

        Täna tegin elu pikima sessi, mis kestis veidi üle 6 tunni. Selle aja sees mängisin 4600 kätt, aga tulemust nagu ei ole. miinust tuli 35 dollarit :( Haigelt annetasin eestlastele täna, headupis olin päris nõrk fish ikka. lõpuks veel top setid ei pidanud ja paar onakunni runner-runnerdasid valusalt.. ja ise mängin ka nagu viimane sitt. Luban endale, et pokkerit lahti ei võta, enne kui vähemalt üks tunnine video läbi vaadatud. No kurat NL25 ka ei biidi enam.

        Comment

        • ristik
          Grinder
          • May 2010
          • 903

          #364
          Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

          Kuna olen suhteliselt tihti eemal olnud pokkerist, siis mõtlesin, et pean ennast kuidagi rohke motiveerima hakkama. Mõtlesin pikalt ja jõudsin otsusele. Nüüd varsti, kui koolivaheaeg algab, on midagi päris suurt plaanis. Kuna pole täpselt paigas veel, mis toimetamised on vaja vahaajal ära teha, siis ei hakka veel kõva häälega välja kuulutama . Praegu veedan tunni või paar CR videode seltsis, et ennast vormi ajada.

          Comment

          • ristik
            Grinder
            • May 2010
            • 903

            #365
            Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

            enne tõuseb kuu solgipangest kui et mulle hakatakse välja maksma

            Comment

            • ristik
              Grinder
              • May 2010
              • 903

              #366
              Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

              Tänane sess tulemuse poolest normaalne, mänguga ise rahule ei jää. Ilmselt läheb mõistus vahepeal magama juba ning seeläbi hakkavad juhtuma tõsiselt fishised muuvid nagu flopist AI TPTK-ga 3way potis. Loomulikult vaatas 2 setti vastu sealt kohe. Oligi vaid 2 suuremat kaotust ja mõlemad diibid rsk. Tuleb endale korralikult peksa anda. Igatahes selle sessi kasum on ka terve kuu kasum, sest vahepeal jõudsin ennast nulli grindida. Nädala sees ei ole aega vist nii palju keskenduda ja õhtupoolikul pole obv nii häid laudu.

              EDIT: a jah graph ka ju:

              Comment

              • FreakyJason
                Klubi Liige
                • Jan 2009
                • 1381

                #367
                Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

                Solid. Ja muideks mitte standart vaid STANDARD. See käib kõikide düslektikute kohta.

                Comment

                • ristik
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 903

                  #368
                  Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

                  joujou.. uus blogi saadaval siin: http://foorum.pokkeriprod.com/entry....rojekt-NL25-FR

                  Comment

                  • ristik
                    Grinder
                    • May 2010
                    • 903

                    #369
                    Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

                    Hei hei rahvas, back in business siis. FTP roll on kadunud ja eriti ei looda tagasi ka saada seda. Muidu sai isegi juba HU NL400 bumhunte tehtud, regulaarselt NL100-NL200 ja viimasel ajal ainult Heads-up kuna FR jaoks tavaliselt ei vedanud isegi 10 korraliku lauda enam välja ja 6maxi ei julgenud proovida. Otsustasin pausi teha, lootes et selle ajaga FTP muidugi tagasi tuleks, aga tutkit. miski 420$ vedeles ühel teisel saidil ja otsustasin selle 888se panna. alustasin NL20 6maxi, paari päevaga NL30 ja tänasest peaks nüüd NL50 olema. Kasutan agro br managementi (20BI) kuniks NL200-ks 30BI+ koos. Tase on ikka uskumatult sitt.. tunnen eelist isegi regularide vastu, kes teevad üsna ettearvatavaid move. Hetkel üle 7 laua pole julgenud proovida kuna praegu keskendun rohkem õppimisele, sest vaja harjuda uue formaadiga. Eesmärgiks on jõuda võimalikult kiiresti jõuda midstakes'i. Praegu on küll nii kahjuks, et konto on ilma reikbäkita :(. Vb viitsin mässata ja uue konto koos RB-ga sebida. Või kui kellegil on mingi idee olemasoleval acc'ile siis võiks PM'ida. Seniks gl laudades!

                    Comment

                    • totaldonk
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 914

                      #370
                      Re: [NL50 6-max] Ristiku tee midstakes'i

                      gl mis SN kui tohib :d

                      Comment

                      • ristik
                        Grinder
                        • May 2010
                        • 903

                        #371
                        Re: [NL50 6-max] Ristiku tee midstakes'i

                        Poop

                        EDIT: Abusima hakkad, tulen ukse taha
                        Last edited by ristik; 05.03.19, 13:26.

                        Comment

                        • ristik
                          Grinder
                          • May 2010
                          • 903

                          #372
                          Re: [NL50 6-max] Ristiku tee midstakes'i

                          haha ***** kui standard niikui uue limiidi ette võtad




                          2 kätt järjest 90/67 AF 10.0 venna vastu full house'idega mööda kotte ja lõpuks PFR AA vs JJ ei pea. Ülejäänud nagu ikka standard sitarahe. Kahma tutti veits karma. Tuleb tagasi minna.

                          Comment

                          • oohoh
                            Grinder
                            • Oct 2009
                            • 547

                            #373
                            Re: [NL50 6-max] Ristiku tee midstakes'i

                            1 asjalik päevik juures mida lugeda, glgl

                            Comment

                            • overgrow
                              Jube Noob
                              • Nov 2010
                              • 109

                              #374
                              Re: [NL50 6-max] Ristiku tee midstakes'i

                              Mängid 6maxi või FR?

                              Comment

                              • ristik
                                Grinder
                                • May 2010
                                • 903

                                #375
                                Re: [NL50 6-max] Ristiku tee midstakes'i

                                pealkiri ütleb ju

                                Comment

                                Working...