[NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mrt1989
    Grinder
    • Mar 2010
    • 999

    #226
    Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

    Postita graafik palju alla EV d jooksed siis :D

    Comment

    • ristik
      Grinder
      • May 2010
      • 903

      #227
      Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

      HEM näitab minu kaotust väga mööda ja EV järgi jooksen +12k$ alla EV :D

      Comment

      • raunsz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1492

        #228
        Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

        No see EV ei ole väga näitaja ka.

        GL, ristik!

        Comment

        • ristik
          Grinder
          • May 2010
          • 903

          #229
          Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

          Täna alustasime uue sessiga

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          EDIT: Vastane 55/33 agromaan kes preflopis allinitas 33, A8o sarnaseid käsi
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          fishid tõmbavad muudkui kotte pähe
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          + KK vs AA korra ja muud jura

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Last edited by ristik; 19.08.10, 13:47.

          Comment

          • ristik
            Grinder
            • May 2010
            • 903

            #230
            Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

            Tõesti armas... ei tea kas nii hakkabki olema nüüüd ?
            Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            MP2 ($25)
            MP3 ($18.63)
            CO ($21.85)
            Button ($25)
            SB ($80.31)
            Hero (BB) ($25)
            UTG ($10)
            UTG+1 ($25)
            MP1 ($24.65)

            Preflop: Hero is BB with K, K
            4 folds, MP3 bets $0.75, CO calls $0.75, 1 fold, SB raises to $3.25, Hero raises to $7.75, 2 folds, SB calls $4.50

            Flop: ($17) 5, 2, 3 (2 players)
            SB checks, Hero bets $16, SB calls $16

            Turn: ($49) J (2 players)
            SB checks, Hero bets $1.25 (All-In), SB calls $1.25

            River: ($51.50) Q (2 players, 1 all-in)

            Total pot: $51.50 | Rake: $2.57

            Results:
            SB had Q, Q (three of a kind, Queens).
            Hero had K, K (one pair, Kings).
            Outcome: SB won $48.93

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #231
              Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

              Unlucky doomswitch sul, muidu PF oleks rainused rohkem kindlasti, minraised ei meeldi kellegile.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #232
                Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

                pf normal .. shipksin flopi ilmselt juba

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #233
                  Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  pf normal .. shipksin flopi ilmselt juba
                  Me too...

                  Kehv,kui nii ära imetakse...

                  Comment

                  • ristik
                    Grinder
                    • May 2010
                    • 903

                    #234
                    Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

                    Alustame õhtu sessiga ja algus on standard 44/30 agro ahvi vastu

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Mis toimub ?

                    Comment

                    • noname
                      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                      • Oct 2009
                      • 2366

                      #235
                      Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

                      Algselt postitas ristik Vaata postitust
                      Alustame õhtu sessiga ja algus on standard 44/30 agro ahvi vastu

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Mis toimub ?
                      No see on ju normaalne,et ees olles AI saad.

                      Mul nt probleem,et lähen räigelt taga olles fishide vastu VIST kergelt bustoks...

                      Comment

                      • ristik
                        Grinder
                        • May 2010
                        • 903

                        #236
                        Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

                        Jah, hea seegi, annab vähe lootust... aga normaalne pole see, et turnist AI minnes tõmmatakse oma kahe audine ära nii kuradi palju kordi juba viimasel ajal. Ainult mõni üksik on siia foorumisse tee leidnud

                        Comment

                        • ristik
                          Grinder
                          • May 2010
                          • 903

                          #237
                          Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

                          ah faakk riverdan seti ja ainus kombin mis mind biidib on kunni set, mida vastane obv slõutas va pedekas... aitab mul kopp ees mis krdi mürkapersele ma sendi saatma pidin ? ma ei leia enam buddy tranferitki üles
                          Last edited by ristik; 20.08.10, 01:20.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #238
                            Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

                            Just, eriti haige kui fish floppab FH ja slowtab ja turni saad ise ka FH ainult väiksema....vanad munnid :D

                            Rofl :D. Hotcoca või keegi teadis mürkaperse kasutajat starsis, pidavat töötama. Kujutan ette vend mõtleb mida *****, mingi aeg tuleb lambi sendid kontole :D

                            Comment

                            • ristik
                              Grinder
                              • May 2010
                              • 903

                              #239
                              Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

                              Kuradi hilja alustasin oma sessiga, kõige rohkem kalu oli just alustades, kus käsi polnud veel soe, nüüd suht koledad lauad ja sumistatakse ikka täie rauaga takka mulle. Lõpetame jällegi set vs set mis on kahe päeva peale kuues vist juba ja mitte kordagi vastupidi :( kurb. Ei viitsi neid käsi siia postitada enam, tahaks mingit huvitavat kätt postitada, aga HEM ei tee muga juba ammu koostööd selles osas.

                              EDIT: Siiski lauad muutusid kiirelt fishiseks, aga eii... kohe KK-ga taskuässade vastu täiesti uskumatu... peame üle olema sellest, mis muutub järjest raskemaks
                              Last edited by ristik; 20.08.10, 02:41.

                              Comment

                              • hoss23
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 2551

                                #240
                                Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

                                Algselt postitas inward Vaata postitust

                                mürkaperse kasutaja starsis
                                myyri13

                                Comment

                                Working...