Tervist härrad.
Olen Tartu kutt ja pokkeriga tegelenud tsirka 4 aastat.
Väga kaua mängisin MTTsi ja sngsi, enamasti 180mane, aga noh ei suuda variatsiooniga võidu joosta. Tundub, et hakkan NL10 fullringi ja 6maxi tootma, sest erinevatel põhjustel on nüüdseks mu BR kõigest $300.

Starsi kõikide turniiride graph.
Täna tegin esimese 3h sessiooni starsis, fullring..

Lisan ka tänased suuremad potid/paar valesti mängitud kätt jne.
Olen Tartu kutt ja pokkeriga tegelenud tsirka 4 aastat.
Väga kaua mängisin MTTsi ja sngsi, enamasti 180mane, aga noh ei suuda variatsiooniga võidu joosta. Tundub, et hakkan NL10 fullringi ja 6maxi tootma, sest erinevatel põhjustel on nüüdseks mu BR kõigest $300.

Starsi kõikide turniiride graph.
Täna tegin esimese 3h sessiooni starsis, fullring..

Lisan ka tänased suuremad potid/paar valesti mängitud kätt jne.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
K 
6
Q 
Comment