Re: KristjanLaas karistab NL50 HU ja MTT $5-50 MTT-si.
Tegelikult kõik(kaasa arvatud mina) üritasid sind alguses aidata aga sul on mingi naeruväärne kaitsemehhanism, et sa võtad kõike liiga isiklikult ja solvud ikka väga-väga kergelt. Ma arvan, et see tuleb sealt superstaarisaate aegadest, ehk kõik need negatiivsed kommentaarid ja rumalad naljad.
Pole paha, päris lähedal. Aga täis **** on natuke karmilt öeldud ja see viimane on ka mööda.
Igal juhul rahune maha ja saa aru, et keegi ei taha sulle halba. Eestlase lemmik söök on küll teine eestlane aga siin foorumis on ikka olnud kombeks toetada kaasmaalasi.
Algselt postitas KristjanLaas
Vaata postitust
kes ma pean sind näiteks täis türaks, kes ei saavuta suure tõenäosusega elus midagi märkimisväärset ja elab ainult endale ja ei tee oma eluga midagi kasulikku ja selleks, et oma ego suurendada peab tulema teisi inimesi isklikult solvama.
Igal juhul rahune maha ja saa aru, et keegi ei taha sulle halba. Eestlase lemmik söök on küll teine eestlane aga siin foorumis on ikka olnud kombeks toetada kaasmaalasi.
Comment