KristjanLaas Tegeleb $1-$20 NLHE MTT stakega

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Uniquest
    Grinder
    • Oct 2008
    • 615

    #511
    Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

    Võtame muidugi ühe detaili suurest pildist, et oma vaadet rõhutada...äkki viitaks vähemalt kogu artiklile?

    See pilt on samalt lehelt võetud. Link.
    Mida see siis näitab? Et mustanahaliste IQ on kasvuteel? Veel midagi sama absurdset?

    Comment

    • atsetoon
      Joomas õlut Atsetooniga
      • May 2009
      • 1105

      #512
      Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

      Üks näide ei lükka küll midagi ümber aga IQ-st rääkides,
      Barack Obama vs George W. Bush?

      Comment

      • vonkartoffel
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1658

        #513
        Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

        Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
        Üks näide ei lükka küll midagi ümber aga IQ-st rääkides,
        Barack Obama vs George W. Bush?
        coinflip

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #514
          Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

          Muidugi panin enda poindi poole kallutatud pildi. Samas, reaalteadused on teadused, kus läheb rohkem abstraktset loogilist mõtlemist vaja kui lihtsalt mälu ja eelnevaga võrreldes suht basic arutlemisoskust. IQ põhistes alades on neegrite osakaal selle artikli järgi ikka veel minimaalse lähedal VAATAMATA sellele, et üldiselt nende hõivatus hariduses kasvab. Proves my point exactly ja vastuargument ümber lükatud.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #515
            Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

            Algselt postitas muruntau Vaata postitust


            Üks pilt ütleb rohkem...

            Edit: ei tulnud panemine välja, pilt suuremalt siin: http://www.jbhe.com/images/issue50/b...raldegree4.gif
            Matemaatilises statistikas nii palju PHD-sid? Nii pop ala? Meil on riiklik tellimus 10 bakalaureusetudengit.
            Last edited by Pahvak; 21.05.10, 15:12.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • Pyha Karu
              Grinder
              • May 2010
              • 565

              #516
              Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

              Klaaspro on minevik, pärast tema viimaste sesside avalikku häbistamist ta enam pokkerit ei mängi ja hindab teisi väärtusi elus, nagu pere, sõbrad, armastus.
              Kuna pokkerimängija amet tähendab tihti perekondade hävitamist ning inimeste enesetapuni viimist, otsustas ta oma elu pühendada pigem hea tegemisele, õpib arstiks ning loodab, et inimesed suudavad kunagi tema patud andestada.

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #517
                Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                Muidugi panin enda poindi poole kallutatud pildi. Samas, reaalteadused on teadused, kus läheb rohkem abstraktset loogilist mõtlemist vaja kui lihtsalt mälu ja eelnevaga võrreldes suht basic arutlemisoskust. IQ põhistes alades on neegrite osakaal selle artikli järgi ikka veel minimaalse lähedal VAATAMATA sellele, et üldiselt nende hõivatus hariduses kasvab. Proves my point exactly ja vastuargument ümber lükatud.
                Mis su jutu point oli?

                Comment

                • KristjanRawk
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 1133

                  #518
                  Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                  päris hea jutt stake teema > idioot > iq > neeger

                  Comment

                  • Sass
                    Bännitud
                    • Dec 2008
                    • 1889

                    #519
                    Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                    davai teeme nii et lõpetame selle IQ ja neegri teema siin ära.. kes veel selle kohta siin midagi räägib täielik debiil...3 2 1 läks

                    Comment

                    • lebovend
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2420

                      #520
                      Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                      sass on neeger

                      Comment

                      • mkva
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1972

                        #521
                        Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                        Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                        sass on neeger
                        +1

                        Comment

                        • Sass
                          Bännitud
                          • Dec 2008
                          • 1889

                          #522
                          Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                          Algselt postitas mkva Vaata postitust
                          +1
                          hakkab jällepihta v...

                          E mitte neegri teema vaid minuga mõlisemine..

                          Comment

                          • mkva
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1972

                            #523
                            Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                            Algselt postitas Sass Vaata postitust
                            hakkab jällepihta v...

                            E mitte neegri teema vaid minuga mõlisemine..
                            No, kui siis natuke

                            Comment

                            • Sass
                              Bännitud
                              • Dec 2008
                              • 1889

                              #524
                              Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                              Algselt postitas mkva Vaata postitust
                              No, kui siis natuke
                              kui siis kao kohe natuke v****

                              Comment

                              • lebovend
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2420

                                #525
                                Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                                mis te m6lisete sassiga, kurat j2tke ta rahule,
                                mis ta teile teinud on?!

                                e: mai best topic.

                                Comment

                                Working...