KristjanLaas Tegeleb $1-$20 NLHE MTT stakega

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karikakar
    Vana Tegija
    • Jul 2009
    • 1235

    #166
    Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

    Algselt postitas Blackbirds Vaata postitust
    Ma ei saa whinest siin aru. Enamik teist on nl5 grinderid ja siis seletate ulmet. Kadedad kellegi teise edu üle?
    Samuti ei saa aru miks Kristjan kõige mõttetumat limitit mängib also known as nl50.
    Võid PMida kui tahad teada miks:)
    Kes need NL5 grinderid on kes vinguvad?

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #167
      Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

      Õpetan ka skilli:
      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      BB ($152.25)
      Hero (SB) ($100.10)

      Preflop: Hero is SB with K, K
      Hero bets $1.50, BB raises to $5, Hero raises to $13, BB raises to $152.25 (All-In), Hero calls $87.10 (All-In)

      Flop: ($200.20) A, K, J (2 players, 2 all-in)

      Turn: ($200.20) 8 (2 players, 2 all-in)

      River: ($200.20) 7 (2 players, 2 all-in)

      Total pot: $200.20 | Rake: $0.50

      Results:
      Hero had K, K (three of a kind, Kings).
      BB had 6, 5 (high card, Ace).
      Outcome: Hero won $199.70

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #168
        Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

        Codecci, taaskord ma pole oma arvutis ja kuidagi ei saa seda sessi graafikusse..ära vihaseks saa ja pärast kasvõi PTR-ist või cashierist saab vaadata palju profitit tuli...pakun, et umbes 200 käe peale tuli veel umbes $450 profitit.

        Loodan, et usaldad mind piisavalt palju, et ütlen sulle õiged profitid enivei.

        (praegu llisaks siis u. 1200 kätt ja $750 graafiku profitile.)
        Last edited by KristjanLaas; 14.05.10, 22:15.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #169
          Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

          inimene biidib hetkel...väga hästi ju :)
          haterid...mmm...i love them :D


          lammuta samamoodi edasi (Y)

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #170
            Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

            Tänud Coca, annan endast parima


            MÜÜN OSAKUID HOMSELE $270 SCOOP HU EVENTILE.

            KASUM: 50%
            KOKKU MÜÜN 10 OSAKUT.
            OSAKU HIND $27

            Kui olete huvitatud, siis öelge oma kasutajanimi ka kust kandsite.
            Kui raha kokku ei tule, aga mingid osakud on ostetud, siis ülejäänu klapin ise.

            @Stars:Klaaspro
            Last edited by KristjanLaas; 14.05.10, 22:25.

            Comment

            • Blackbirds
              FPP Pro
              • May 2010
              • 206

              #171
              Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
              Tänud Coca, annan endast parima


              MÜÜN OSAKUID HOMSELE $270 SCOOP HU EVENTILE.

              KASUM: 50%
              KOKKU MÜÜN 10 OSAKUT.
              OSAKU HIND $27

              Kui olete huvitatud, siis öelge oma kasutajanimi ka kust kandsite.
              Kui raha kokku ei tule, aga mingid osakud on ostetud, siis ülejäänu klapin ise.

              @Stars:Klaaspro
              oled varem cashinud turnades ka?

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #172
                Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                Algselt postitas Blackbirds Vaata postitust
                oled varem cashinud turnades ka?
                Turniiride profit on u. 220 ROI, aga seda enamasti tänu pigem ühele turna hitile. (siisksi pean end heaks turniirimängijaks... kasvõi seetõttu, et scoop cashid on 11/5 seni)

                HU turniire olen mänginud 2 ja mõlemad on eelmisest SCOOP HU-st ja kummagist ei saanud esimesest voorust edasi. (kasvatan ilmselt potentsiaalsete stakejate usku endasse nüüd:D)

                Miks, sellest on juba SCOOP forumis pikemalt kirjutatud.
                Last edited by KristjanLaas; 14.05.10, 22:37.

                Comment

                • PokerDevil
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1177

                  #173
                  Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                  Aga H/L sa ikka ei oska. :)

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #174
                    Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                    ei oska:(

                    Comment

                    • Blackbirds
                      FPP Pro
                      • May 2010
                      • 206

                      #175
                      Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                      hmmm...miks kasum 50% on? Tavaliselt tehakse ikka nii, et täpselt selle osa võidetud summast saad kui ostsid.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #176
                        Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                        ei teagi kes tavaliselt nii teeb.

                        Comment

                        • Blackbirds
                          FPP Pro
                          • May 2010
                          • 206

                          #177
                          Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                          2+2's ostetakse üksteise osasid ja siis kasum jaotatakse täpselt nii ära ka.
                          Starsi reg threadis vähemalt:P
                          Last edited by Blackbirds; 14.05.10, 23:02.

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #178
                            Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                            Kasutaja Reigo võttis 1 osaku.

                            Comment

                            • lenn17
                              Jube Noob
                              • Jul 2009
                              • 163

                              #179
                              Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                              Ostaksin turniist 1% osakuid kui 1-1le. Üldiselt turniiride osakuid müüakse 1-1le ning cashi omadel on spets diilid ala 65% või x% kasumist.

                              Jube Noob <- luv that title.
                              Last edited by lenn17; 14.05.10, 23:13.

                              Comment

                              • Blackbirds
                                FPP Pro
                                • May 2010
                                • 206

                                #180
                                Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                                ostaks ka kui oleks 1-1le . 50% on õhust võetud "standard" deal, mis tegelikkuses ei ole seda.
                                Last edited by Blackbirds; 14.05.10, 23:12.

                                Comment

                                Working...