Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.
sul on õigus. Eile jõudsin koju live turnalt õhtul, olin mega väsinud ja täiesti kivis. Küsisin msnis et kas tahad mängida for fun. Seepärast ütlesingi, et tahan sinuga kindlalt veel mängida, et veenduda et sul polnud lihtsalt hea run ( imo eile oli sul ikka avg+ run ka ).
edu.
Algselt postitas KristjanLaas
Vaata postitust
edu.
Comment