KristjanLaas Tegeleb $1-$20 NLHE MTT stakega

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #31
    Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    No ma ei saa aru miks jälle mingi pidev trollimine on:(
    HUSnG kohta niipalju, et ma võtsin nädal aega steiki, sest olin busto, paistan ma väga saada endale lubada $115 SnG-si??

    Andu kui ma andsin sulle teada miks ma mingeid lükkeid sinu vastu tegin ja näitasin veel mis kätega seda tegin on see pigem minu poolt ilus zest, võiksid taibata heh:) (olid sa siis väsinud vms, et ei märganud, olen 100% kindel, et puhanuna paned selliseid asju kohe tähele)
    sul on õigus. Eile jõudsin koju live turnalt õhtul, olin mega väsinud ja täiesti kivis. Küsisin msnis et kas tahad mängida for fun. Seepärast ütlesingi, et tahan sinuga kindlalt veel mängida, et veenduda et sul polnud lihtsalt hea run ( imo eile oli sul ikka avg+ run ka ).

    edu.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #32
      Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

      Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
      sul on õigus. Eile jõudsin koju live turnalt õhtul, olin mega väsinud ja täiesti kivis. Küsisin msnis et kas tahad mängida for fun. Seepärast ütlesingi, et tahan sinuga kindlalt veel mängida, et veenduda et sul polnud lihtsalt hea run ( imo eile oli sul ikka avg+ run ka ).

      edu.
      seda küll, eriti alguses.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #33
        Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

        Ulme päeva suutsin ikka tekitada omale siin.
        Kuidagi sattusime Tallinna ja see karistab ikka standardselt ära.
        Hakksime rummi jooma mingi seltskonnaga ja mõtlesime, et taome natuke NL50 taustaks, et käed ei kibeleks kogu aeg (25 ja 50 senti blindid).
        Asi võttis aga loomuliku pöörde ja NL50 tõusi NL100ks ja hilejm NL200ks.
        Kui ajaviiteks alustatud pokkeri algas kell 19.00, siis aega sai viidetud kuni kella 06.00 hommikuni ja lõppes olukord siis minule +12.000 EEKi.
        Kaardijooks oli ulme ja paris kurb oli ikka lõpuks vaadata neid setupe mis iga käsi tuli.
        Vähemalt on seetõttu hea tunne, et üle pika aja tuli livest tummine pluss, kuigi päris kahju oli küll juba lõpuks võita pote.
        Netipokkeri kohta niipalju, et ei ole viitsinud ja vahepeal sai ikka purjus peaga eeki kaotatud ka, lasen härra runescape pro pyha karul niikaua karistada neid bume kuni lõpuks kainus majas.

        Comment

        • Karikakar
          Vana Tegija
          • Jul 2009
          • 1235

          #34
          Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
          Ulme päeva suutsin ikka tekitada omale siin.
          Kuidagi sattusime Tallinna ja see karistab ikka standardselt ära.
          Hakksime rummi jooma mingi seltskonnaga ja mõtlesime, et taome natuke NL50 taustaks, et käed ei kibeleks kogu aeg (25 ja 50 senti blindid).
          Asi võttis aga loomuliku pöörde ja NL50 tõusi NL100ks ja hilejm NL200ks.
          Kui ajaviiteks alustatud pokkeri algas kell 19.00, siis aega sai viidetud kuni kella 06.00 hommikuni ja lõppes olukord siis minule +12.000 EEKi.
          Kaardijooks oli ulme ja paris kurb oli ikka lõpuks vaadata neid setupe mis iga käsi tuli.
          Vähemalt on seetõttu hea tunne, et üle pika aja tuli livest tummine pluss, kuigi päris kahju oli küll juba lõpuks võita pote.
          Netipokkeri kohta niipalju, et ei ole viitsinud ja vahepeal sai ikka purjus peaga eeki kaotatud ka, lasen härra runescape pro pyha karul niikaua karistada neid bume kuni lõpuks kainus majas.
          Vale hobi oled endale valinud

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #35
            Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

            sõpradega siiski ajaviiteks heh

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #36
              Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

              Saatrin pm'i ka sulle, kas oled kätte saanud :)?

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #37
                Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                Saatrin pm'i ka sulle, kas oled kätte saanud :)?
                sain kätte ja vastasin ka vist.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #38
                  Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                  Kuidagi unarusse see cash jäänud ka, pole kodus ja ei viitsi väga importida käsi ka.
                  Olen iga päev mingi tunnikese mänginud ja iga päev mingi $100 plussi jäänud.
                  eile tellisin starsist omale sundini hokisärgi ka, just for the lols:(

                  Homme karti ka siis sõitma ja hiljem peaks vist ikka baari ka vms minema.
                  Peale seda mõneks päevaks Rootsi gamblima ja siis saab jätkata juba NL50 beatimist heh.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #39
                    Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                    Eile tuli siis esimene SCOOP deepim run ka ära ja PLO rebuy turniiri 53 koht.
                    pettumus küll juba nii kaugele jõudes välja kukkuda, aga what can you do.

                    Täna 2M grt ja 500k grt.

                    Comment

                    • Timpz
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2029

                      #40
                      Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                      gl, ise ka 2day Low-l

                      Comment

                      • onuark
                        Pokkerihai
                        • Oct 2009
                        • 1760

                        #41
                        Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                        Vaatasin, et pool stacki juba sulle 2Millil juurde kingitud, väga terav algus. gl

                        panen ka vist ikka nolife käima cashgame näol.

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #42
                          Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                          tänud, 2M algus oli jah päris kena, natuke kripeldab, et paremini mängides oleks ehk rohkemgi saanud.

                          GL mõlemale!

                          Comment

                          • onuark
                            Pokkerihai
                            • Oct 2009
                            • 1760

                            #43
                            Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                            Mulle aitab tänaseks igatahes, 1.5h/1000kätt/+2BI.
                            Kerge poolshark fun otsa ja elu ilus.

                            hävita!

                            Comment

                            • onuark
                              Pokkerihai
                              • Oct 2009
                              • 1760

                              #44
                              Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                              no noh, low SCOOPil on sul ränga ju praegu!

                              very nice, gl. go deep

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #45
                                Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                                [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=YNmRXU1sxvg[/YOUTUBE]

                                Comment

                                Working...