Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]
Pole ammu midagi kirjutanud. Jooks on hea, ilm hakkab ka juba kevadisemaks minema, mis on iseensest päris tore. Olen paar korda juba mingit postituse alget tegema hakkand, aga pole midagi huvitavad kirjutada olnud. Ega pole ka täna. Kui jooks on kuldne, siis pole mingeid erilisi spotte. Üks nädala tagune käsi oli, kus snappisin.
Eelmise aasta lõpus sai eesmärgiks võetud olla sama hea, kui Aadu eelmisel oli. Praegu olen natuke ees.
Üks lugu ka
Pole ammu midagi kirjutanud. Jooks on hea, ilm hakkab ka juba kevadisemaks minema, mis on iseensest päris tore. Olen paar korda juba mingit postituse alget tegema hakkand, aga pole midagi huvitavad kirjutada olnud. Ega pole ka täna. Kui jooks on kuldne, siis pole mingeid erilisi spotte. Üks nädala tagune käsi oli, kus snappisin.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Eelmise aasta lõpus sai eesmärgiks võetud olla sama hea, kui Aadu eelmisel oli. Praegu olen natuke ees.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Üks lugu ka
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
T 
8


Comment