Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #691
    Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

    edu tegemistes supsti!
    aga kas keegi tuli küsima ka, mis juhtus või ema ütles vanaemale ja seltskonnale :

    See on minu poiss. Need tal cap lauad. ja need ajavad tilti, sest edge on väiksem kui 100bb laudades.

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #692
      Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

      hahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hästi pikk

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #693
        Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

        Osta Jared Tendleri raamat ja treeni oma mindsetti supsti. Pokker ei pea olema piinarikas grind tingimata

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #694
          Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

          ROFL pika

          Comment

          • Supsti
            Grinder
            • Dec 2008
            • 863

            #695
            Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

            Algselt postitas virukunn Vaata postitust
            Kust ukerdajaid tead ?
            Ega ei teagi, lihtsalt mingi aasta tagasi sattusin täiesti juhuslikult nende loo peale youtubes. Täna tuli see lugu meelde ja üritasin googeldada, aga ei midagi. Lõpuks tuli meelde, et viru folkiga oli see video seotud ja leidsin üles.

            Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
            Osta Jared Tendleri raamat ja treeni oma mindsetti supsti. Pokker ei pea olema piinarikas grind tingimata
            Ma ei tea kas ma olen ainus, aga mulle meeldib see, kui ma enda emotsioonid välja elan. Endal on parem olla, kui negatiivseid emotsioone mitte enda sees hoida. See on üsna harva siiski, kui hiir/klaviatuur saab endale tiivad. Kui enda korteri ära ostan, siis on üsna kindel plaan poksikott osta. Mingi päev alles oli, et tõsiselt rusikad sügelesid ja mõtlesin, et millele üks pauk panna, aga päris seinu ei hakka lõhkuma ja monitorist on kahju, nii et jäi ära.

            Teine asi on see, et mulle ei meeldi muutused ja rutiinist välja minemine. Eelmise kuu keskel läksin Saaremaale, alguses oli raske, aga paari päevaga elasin sisse. Siis tulid sünnipäevad, samal ajal oli väga sitt jooks ja võtsin üle pika aja ühe täis puhkepäeva. Läksin maale, tegin sauna ja jõin mõned õlled. Tagasi tulles oli jooks veel hullem, lisaks polnud enam õiget tunnetust. Siis kadusid shorty hu lauad ära ja asendusid capiga, mis tekitas lisapingeid. Ja jälle uus sünnipäev otsa, mis viis tunnetuse täitsa nulli. Tulin kiirelt Tallinna ära ja nüüd normaalsesse töö rutiini tagasi saanud.

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #696
              Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

              Emotsioonid võib välja elada, aga pigem tuleb sihtida sinna maale, et pokker ei tekitaks selliseid negatiivseid emotsioone ja keha võtab sitta jooksu/biite/etc vastu pigem asjade normaalse käiguna, mitte ärritusena. Idee oli vast pigem selles.

              Comment

              • Supsti
                Grinder
                • Dec 2008
                • 863

                #697
                Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                Emotsioonid võib välja elada, aga pigem tuleb sihtida sinna maale, et pokker ei tekitaks selliseid negatiivseid emotsioone ja keha võtab sitta jooksu/biite/etc vastu pigem asjade normaalse käiguna, mitte ärritusena. Idee oli vast pigem selles.
                Aga ma ei ole ka väitnud, et ma biitide järel klaviatuuri/hiirt lennutaksin. Viimane kord oli põhjus üsna proosaline. Kasutan mitte pokkeriga seotult mouse recorderit. Ehk salvestan enda hiire liigutamise ja klickid. Olin enne sessi endal programmi lahti jätnud ja väga kehva sessi keskel sain esimest korda flopile tugevalt pihta tõsiselt suure vaala vastu. Ja täiesti kogemata suutsin käivitada tolle sama programmi nii, et enam seisma ei saanud panna. Nägin, kuidas vastane check raises minu nutsi vastu ja ma timebank foldisin, lisaks sain -2k$ olles hnr ja see tekitas antud reaktsiooni. Ennemgi väitnud, et puhtsalt ainult biitidest ei lähe ma pm kunagi nii endast välja, et hiirt peksaks. Alati on see olnud mingite tegurite koosmõju.

                Comment

                • Rigged
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2535

                  #698
                  Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                  Seina ei tasu peksta, pärast väga problemaatiline parandada, kui peaks järgi andma.
                  Last edited by Rigged; 21.03.13, 05:58.

                  Comment

                  • mait47
                    Jube Noob
                    • Jul 2011
                    • 192

                    #699
                    Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                    Endal Tendleri raamat olemas ja pean seda väga heaks. Tema ideed on rakendatavad ka mujal kui pokkeris. Selline semi-life coachiing kaa.

                    Veits aega tagasi käis offtopicust läbi see link:
                    http://www.cardplayer.com/poker-news...brain-on-poker

                    pikk jutt pmst aga siis leatherass räägib kuidas käis põhjalikel aju uuringutel ja selgus et aastatepikkuse masstablemisega on aju tegevuses toimunud muutused. Selgitati välja et mingi kitsa loop cycle (ei tea kuidas eesti keeles hea öelda oleks) sees tüüp ei ärritu ja ajutegevus on stabiilne. Väljaspool seda ta ärritub väga kergesti. Ja seetõttu tüübil pokker tal tilti ei tekita, küll aga väga lihtsad igaäevased asjad. Leatherass oli esimene Tendleri coachitav.

                    Eks see puudutab ainult neid kes päevas pikki tunde mängivad 20+ lauda.

                    Comment

                    • Supsti
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 863

                      #700
                      Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                      Täiesti normaalne hommik. Üks vastane, nl200, 0 tilt move. Tõsiselt rahul, et suutsin külma närvi säilitada.


                      Mõned käed ka. Tavalisi 100bb suckoute ei hakka panema.
                      Pm selline vend ja suutsin talle kõik käed kaotada. Täiesti 0 jooksuga, kus tüüp shoves 90% 4$ pottides riveris oli ikka päris raske.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Käsi, millest kõik alguse sai.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                      Viimane käsi ja hnr. Obv oli tegemist venelasega.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                      // üks käsi veel, kus hittisin ainus kord floppi ja snap checkisin

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Last edited by Supsti; 25.03.13, 07:59.

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #701
                        Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                        Games are dead. 600bb deep ship 87s näen mina esimest korda igaljuhul.
                        Ja AJ käes on muidugi 3bet size + fold ka kentsakas

                        Comment

                        • The_Meer
                          Grinder
                          • Apr 2010
                          • 765

                          #702
                          Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                          mis selle venna nimni oli mingi alina w

                          Comment

                          • Supsti
                            Grinder
                            • Dec 2008
                            • 863

                            #703
                            Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                            jap

                            Comment

                            • The_Meer
                              Grinder
                              • Apr 2010
                              • 765

                              #704
                              Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                              see lasi 6maxis samamoodi hullu,lahkus j6hkra st2ckiga

                              Comment

                              • Supsti
                                Grinder
                                • Dec 2008
                                • 863

                                #705
                                Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                                Uurisin siis hemist, mida cap näitab ja selline graafik vaatas vasta.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                                Kuu kokkuvõtteks võib õelda, et üks paras võitlus oli, aga viimase päevaga päästsin suht ära ja võib rahule siiski jääda.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...