Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Supsti
    Grinder
    • Dec 2008
    • 863

    #466
    Re: Supsti päevik

    Odavam on klavi sodiks peksta ja edasi rahus grindida. Codecci, pärast vastan sulle.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #467
      Re: Supsti päevik

      Algselt postitas rynno Vaata postitust
      kui regidega mängima hakkad ükskord, mis sa siis lõhki lööd ? :D
      Ma ei saa aru, mis sul viga on? See, kui sulle meeldib regidega mängida - fine - mängi. See on sinu eelistus. See, kui supstile ei meeldi see on tema eelistus.

      See oleks täpselt sama, kui ment52 või andu_andu käiks foorumis mõnitamas supernovasid ja lower-leveleid. See on ju enda eelistus, mida sa pokkeris teed ja isegi võitmine ei ole tähtis. Igaüks mängib pokkerit erinevatel eesmärkidel: kes meelelahutuseks, kes elatiseks, kes rikkuriks saamiseks, kes sportlikul eesmärgil, kes headsupi, kes full ringi, kes 6-maxi, kes turkasid, kes sngsid jne.

      Saa aru, et maailm on kirju ja kirev. Kõigil on oma eelistused, nägemused, arvamused ja ükski neist ei pruugi olla õige.

      Comment

      • EestiMats
        Grinder
        • Jul 2009
        • 625

        #468
        Re: Supsti päevik

        Röövid minu playlistist laule ja msnis ka ei vasta - enam ma küll sinuga kalale ei tule !

        Comment

        • p0l1
          Grinder
          • Jan 2011
          • 581

          #469
          Re: Supsti päevik

          Te käite koos kalal, kus ? Peipsi pole veel tööle hakanud afaik, kus veel käiakse (kui see nali ei olnud) ?

          Comment

          • EestiMats
            Grinder
            • Jul 2009
            • 625

            #470
            Re: Supsti päevik

            Saaremaal sai paar aega tagasi käidud . Vaal jäi vist 0 peale :D

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #471
              Re: Supsti päevik

              Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
              Te käite koos kalal, kus ? Peipsi pole veel tööle hakanud afaik, kus veel käiakse (kui see nali ei olnud) ?
              Peipsi töötab küll. Laup paari tunniga sain 2kg ahvenaid. Vanamees sama ajaga kiskus jääle 3,5kg.

              Comment

              • Supsti
                Grinder
                • Dec 2008
                • 863

                #472
                Re: Supsti päevik

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Mis stiili sina ja/või Aadu mängite kui saladus pole? SB VPIP, BB VPIP, 3bet%, cbet, 2x või 3x fishide vastu?
                Statsid iseenesest sellised, Aadu omad.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Minu omad
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Aga olgem ausad, kõik vastased on erinevad ja nende vastu tuleb mängida erinevate stiilidega. 2x või 3x avang oleneb ka vastasest. Enamuse vastu 2x, teinekord fs vaala vastu 3x.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #473
                  Re: Supsti päevik

                  Woww, 31bb/100 ja BIG BLIND bb/100 27, wtf. Peaks vist coachi võtma Aadult/teilt :D

                  Comment

                  • p0l1
                    Grinder
                    • Jan 2011
                    • 581

                    #474
                    Re: Supsti päevik

                    Mis aja peale need ülemised statsid pelatud on ?

                    Comment

                    • Rigged
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2535

                      #475
                      Re: Supsti päevik

                      Loomad, looooooomad. (Y) Epic.

                      Comment

                      • Supsti
                        Grinder
                        • Dec 2008
                        • 863

                        #476
                        Re: Supsti päevik

                        Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
                        Mis aja peale need ülemised statsid pelatud on ?
                        Ma täpselt ei tea, aga umbes 2 aastat. Nende käte sees on ka 6max/fr laudades mängitud hu käed.
                        Last edited by Supsti; 08.01.13, 12:58.

                        Comment

                        • rynno
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 511

                          #477
                          Re: Supsti päevik

                          ranka- see oli sõbralik diss, ei olnud halba tagamõtet. Kas ei tohi nats pinget kerida teisele? minumeelest seda tehakse koguaeg igas asjas. väike konkurents ei tee kunagi halba
                          kena winrate ja aasta tho :) täielik crush

                          Comment

                          • Supsti
                            Grinder
                            • Dec 2008
                            • 863

                            #478
                            Re: Supsti päevik

                            Proplay

                            Poker Stars $1000.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2056614
                            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                            Hero (BB): $1074.00
                            BTN/SB: $730.00

                            Pre Flop: ($15.00) Hero is BB with 6 7
                            BTN/SB raises to $20, Hero calls $10

                            Flop: ($40.00) 9 5 6 (2 players)
                            Hero checks, BTN/SB bets $50.00, Hero calls $50

                            Turn: ($140.00) 6 (2 players)
                            Hero checks, BTN/SB bets $660.00, Hero calls $660

                            River: ($1460.00) Q (2 players)

                            Final Pot: $1460.00
                            Hero shows 6 7
                            BTN/SB shows 4 7
                            Hero wins $1459.50
                            (Rake: $0.50)

                            Comment

                            • Kaitz20
                              FPP Pro
                              • Oct 2008
                              • 289

                              #479
                              Re: Supsti päevik

                              Algselt postitas Supsti Vaata postitust
                              Statsid iseenesest sellised, Aadu omad.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Minu omad
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Aga olgem ausad, kõik vastased on erinevad ja nende vastu tuleb mängida erinevate stiilidega. 2x või 3x avang oleneb ka vastasest. Enamuse vastu 2x, teinekord fs vaala vastu 3x.
                              Sick!
                              HU sõltub kõik üldjuhul vastasest, seega ega väga vahet pole kuidas mängida, peaasi, et ownid ning muudad situatsioonid enda jaoks kasumiks.

                              200k on haige number. Motivatsioon, kuhu võiks rohke (mõtte)töö abil jõuda.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #480
                                Re: Supsti päevik

                                palun ära spämmi .. ole või kaido20

                                Comment

                                Working...