Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Aadu
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2009
    • 326

    #136
    Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

    Algselt postitas Dogers Vaata postitust
    Mitu lauda korraga mängid?
    5-8 on tavaliselt

    Lugesin 2+2s mingist teemat vene cheateritest ja vat nalja
    http://forumserver.twoplustwo.com/28...76/index2.html
    I'm sure their is a big poker school/poker clan in Tallinn Estonia, its a town with only 500k people yet there appears to be tons of micro and low stakes grinders from there. I feel like I see more people from Tallinn than Moscow which is crazy.
    Last edited by Aadu; 11.08.10, 08:21.

    Comment

    • Dogers
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2500

      #137
      Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

      5-8 FR right? Jõuab kõik käed läbi mõelda ning vastaseid jälgida?

      Comment

      • Aadu
        Õpihimuline Mängur
        • Apr 2009
        • 326

        #138
        Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

        Algselt postitas Dogers Vaata postitust
        5-8 FR right? Jõuab kõik käed läbi mõelda ning vastaseid jälgida?
        Asi on pigem selles, et nl200s lihtsalt pole väga palju häid laudu. Aga ma arvan, et ma hakkan häid spote missima kuskil 10 aknaga jahm.

        Comment

        • soouni
          Grinder
          • Jul 2010
          • 771

          #139
          Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

          Kui küsida tohib vanad te olete?

          Comment

          • Aadu
            Õpihimuline Mängur
            • Apr 2009
            • 326

            #140
            Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

            Algselt postitas soouni Vaata postitust
            Kui küsida tohib vanad te olete?
            Mõlemad oleme 19 aastased

            Comment

            • Dogers
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2500

              #141
              Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

              Algselt postitas Aadu Vaata postitust
              5-8 on tavaliselt

              Lugesin 2+2s mingist teemat vene cheateritest ja vat nalja
              http://forumserver.twoplustwo.com/28...76/index2.html
              Thats caused by shitty paychecks, everybody has to grind their asses off to buy something to eat. :)

              Aga mind huvitab kust maalt hakkab winrate kannatama. Oletame et 5-6 lauda on winrate 10bb / 100 siis kas näiteks 7-8 puhul võib see olla 8bb / 100-le.

              Comment

              • soouni
                Grinder
                • Jul 2010
                • 771

                #142
                Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                Mis teil kaua ajaliselt siiamaani aega kulunud võinoh kaua te mänginud olete?

                Comment

                • Aadu
                  Õpihimuline Mängur
                  • Apr 2009
                  • 326

                  #143
                  Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                  Aga mind huvitab kust maalt hakkab winrate kannatama
                  Inimesed on väga erinevad aga mul tuleb selline suurem kukkumine just +10 lauda.
                  Mis teil kaua ajaliselt siiamaani aega kulunud võinoh kaua te mänginud olete?
                  Eelmise aasta novembris olin mina veel nl10s ja Supsti vist 25s.
                  Last edited by Aadu; 11.08.10, 09:03.

                  Comment

                  • J0kker
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 865

                    #144
                    Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                    Algselt postitas Aadu Vaata postitust
                    Eelmise aasta novembris olin mina veel nl10s ja Supsti vist 25s.
                    Kas tuli mingi turnahitt või lihtsalt grindisid ennast siiamaale ?

                    Comment

                    • Aadu
                      Õpihimuline Mängur
                      • Apr 2009
                      • 326

                      #145
                      Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                      Algselt postitas J0kker Vaata postitust
                      Kas tuli mingi turnahitt või lihtsalt grindisid ennast siiamaale ?
                      Ma olen elu jooksul ehk 100 turnat mänginud ja suurim võit on ~200$.

                      Comment

                      • Supsti
                        Grinder
                        • Dec 2008
                        • 863

                        #146
                        Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                        Mina alustasin nl2 Shortstackimisest ja br oli 1.78$. Suurim turna võit on vast 30$, vb valetan natuke, aga siiski suurusjärk on õige.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #147
                          Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                          tubli.. väga hea distsipliin.. palju teil sellest ajast hande mängitud on?

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #148
                            Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                            JA elate saares mõlemad? Tehtud rahajõmmid seal mätta peal või mis :) ?

                            Comment

                            • Supsti
                              Grinder
                              • Dec 2008
                              • 863

                              #149
                              Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                              Algselt postitas Rage Vaata postitust
                              tubli.. väga hea distsipliin.. palju teil sellest ajast hande mängitud on?
                              kolme esimese toa käsi pole enam alles, läksid kõvakettaga. Aga peaks olema umbes 15k+10K+ 108k ehk kokku umbmääraselt 135k kätt.
                              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                              JA elate saares mõlemad? Tehtud rahajõmmid seal mätta peal või mis :) ?
                              Ei saa jätta mainimata, et ma pole pokkeriga veel sentigi "teeninud" ehk cashoutind olen 0$.

                              Comment

                              • 0ttt
                                Õpihimuline Mängur
                                • May 2009
                                • 444

                                #150
                                Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                                Respect ja jätkake samas vaimus midagi muud pole öelda

                                Comment

                                Working...