Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #106
    Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

    Algselt postitas Aadu Vaata postitust
    8bb/100, ~60k kätt
    Väga eeskujulik.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • Aadu
      Õpihimuline Mängur
      • Apr 2009
      • 326

      #107
      Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

      131 käega 3x KK vs AA, mind vist siiski väga ei taheta nl200s.

      Kokku siis esimese 1.5k käega neli korda.
      Last edited by Aadu; 13.07.10, 23:33.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #108
        Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

        Algselt postitas Aadu Vaata postitust
        131 käega 3x KK vs AA, mind vist siiski väga ei taheta nl200s.

        Kokku siis esimese 1.5k käega neli korda.
        Viies peaks sulle kukkuma.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • Aadu
          Õpihimuline Mängur
          • Apr 2009
          • 326

          #109
          Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

          Esimesed 3k kätt on tehtud ja esmamuljed on väga head. Mäng tundub olevat kerge, regid on natuke agressiivsemad kui nl100s aga teevad üldiselt samu vigu.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Varsti peaks ka Supsti oma esimesed nl200 sessid tegema.

          Comment

          • Supsti
            Grinder
            • Dec 2008
            • 863

            #110
            Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

            Kui nõnda edasi läheb ei jõua ma suve lõpuks ka stabiilsesse pokkeri rütmi.

            Comment

            • Aadu
              Õpihimuline Mängur
              • Apr 2009
              • 326

              #111
              Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

              vs megavaal
              AA vs Q4o teeb esimese duubli, KK vs AQ teeb teise duubli, 44 flop 4 7 2 vs K7 teeb kolmanda duubli, KQ flop 7 6 Q vs Q9 teeb neljanda duubli.

              30 käega -800$



              Ja nüüd mul läheb minimaalselt paar päeva, et siit pasahunnikust välja grindida.

              Comment

              • BuildUp
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2547

                #112
                Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                Microgamingus paugutad?

                Comment

                • Aadu
                  Õpihimuline Mängur
                  • Apr 2009
                  • 326

                  #113
                  Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                  Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                  Microgamingus paugutad?
                  Stars

                  Ei jah, esimest korda olin üle pika aja natuke tiltis.

                  Comment

                  • Supsti
                    Grinder
                    • Dec 2008
                    • 863

                    #114
                    Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                    5 päeva jutti joomist oli teemas, nüüd üritan suve lõpuni korralik olla.

                    Comment

                    • Supsti
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 863

                      #115
                      Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                      Mind võib vist maha kandma hakata, olen juba päris pikalt pokkerist eemal olnud.

                      Comment

                      • Aadu
                        Õpihimuline Mängur
                        • Apr 2009
                        • 326

                        #116
                        Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                        Algselt postitas Supsti Vaata postitust
                        Mind võib vist maha kandma hakata, olen juba päris pikalt pokkerist eemal olnud.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #117
                          Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                          Selline küsimus, et miks te koos päevikut peate? Istute samades laudades ka pokkeris?

                          Comment

                          • macroTilt
                            seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                            • May 2010
                            • 629

                            #118
                            Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                            Yks istub teisel syles, m6lemad lasevad laptopiga. Obv collusion

                            Comment

                            • Aadu
                              Õpihimuline Mängur
                              • Apr 2009
                              • 326

                              #119
                              Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas

                              Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
                              Yks istub teisel syles, m6lemad lasevad laptopiga. Obv collusion
                              Obv ega mul muidu nl100s +14bb/100 poleks.

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #120
                                Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                                Algselt postitas Supsti Vaata postitust
                                Ei, lihtsalt peded.
                                Aight. Ma juba arvasin, et nii ongi.

                                Comment

                                Working...