Supsti HU päevik [200NL-1000NL]
Collapse
X
-
Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas
Viies peaks sulle kukkuma.Algselt postitas Aadu Vaata postitust131 käega 3x KK vs AA, mind vist siiski väga ei taheta nl200s.
Kokku siis esimese 1.5k käega neli korda.Fullstacks have more fun.
Comment
-
Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas
Esimesed 3k kätt on tehtud ja esmamuljed on väga head. Mäng tundub olevat kerge, regid on natuke agressiivsemad kui nl100s aga teevad üldiselt samu vigu.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Varsti peaks ka Supsti oma esimesed nl200 sessid tegema.
Comment
-
Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas
vs megavaal
AA vs Q4o teeb esimese duubli, KK vs AQ teeb teise duubli, 44 flop 4 7 2 vs K7 teeb kolmanda duubli, KQ flop 7 6 Q vs Q9 teeb neljanda duubli.
30 käega -800$

Ja nüüd mul läheb minimaalselt paar päeva, et siit pasahunnikust välja grindida.
Comment
-
Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas
StarsAlgselt postitas BuildUp Vaata postitustMicrogamingus paugutad?
Ei jah, esimest korda olin üle pika aja natuke tiltis.
Comment
-
Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas
Algselt postitas Supsti Vaata postitustMind võib vist maha kandma hakata, olen juba päris pikalt pokkerist eemal olnud.(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Comment
-
Re: Aadu ja Supsti nl200 grindimas
Obv ega mul muidu nl100s +14bb/100 poleks.Algselt postitas macroTilt Vaata postitustYks istub teisel syles, m6lemad lasevad laptopiga. Obv collusion
Comment
-
Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas
Aight. Ma juba arvasin, et nii ongi.Algselt postitas Supsti Vaata postitustEi, lihtsalt peded.
Comment
Comment