Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • imthcplant
    Grinder
    • Sep 2009
    • 737

    #61
    Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

    Kui jh siis pidasin seda silmas et hästi BIITISId nad ära :D

    Comment

    • Supsti
      Grinder
      • Dec 2008
      • 863

      #62
      Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

      Kas sa ise ikka saad aru, mis sa räägid? Ma igastahes ei saa.

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #63
        Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

        Kui mingit note pole, siis mina isiklikult ei tahaks küll TTga bustoks minna ning imo võib ta ranges olla nii small pairid, mida ta praegu üritab reppida AA-KK pähe, kui ka reaalselt nuts käed. Seega foldiks ja paneks note kirja.

        Kuidas ongame muidu meeldib? Palju laudu mängid seal? Olen vahepeal vaadanud trafficut ja laudade avg watching flop % on küll suht väike.
        Last edited by BuildUp; 29.05.10, 17:37.

        Comment

        • Supsti
          Grinder
          • Dec 2008
          • 863

          #64
          Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

          Kuna ongame suutis juba kettasse tõmmata enda idiootsusega, kandsin rahad välja. Muidu on tase ikka niiii sitt, et mine lolliks. Regularid on ikka väga tightid. Ma mängisin suht 20/18 vms FR seal.

          Comment

          • BuildUp
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2547

            #65
            Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

            Algselt postitas Supsti Vaata postitust
            Kuna ongame suutis juba kettasse tõmmata enda idiootsusega, kandsin rahad välja..
            Soft ajas tilti?

            Comment

            • Aadu
              Õpihimuline Mängur
              • Apr 2009
              • 326

              #66
              Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

              Ega polegi mõtet kuhugi mujale minna kui Starsi nl100s on kerge +8bb/100.

              Comment

              • Supsti
                Grinder
                • Dec 2008
                • 863

                #67
                Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                Soft ajas tilti?
                Tegelikult ma olen softiga harjunud, sest alustasin Ongames enda "pokkerikarjääri" sealt. Rohkem ajas üks teine idiootsus närvi, millest polnud ma ennem teadlik. Aga case closed, liigun vast FTP.

                Comment

                • BuildUp
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2547

                  #68
                  Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                  Algselt postitas Supsti Vaata postitust
                  Rohkem ajas üks teine idiootsus närvi, millest polnud ma ennem teadlik.
                  Damn, mul plaanis minna mingi aeg ongame ka tagasi ning täitsa huvitab mis sundis fishimerest loobuma. Kui ei taha ametlikult mainida, siis võid saata pm.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #69
                    Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                    Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                    Damn, mul plaanis minna mingi aeg ongame ka tagasi ning täitsa huvitab mis sundis fishimerest loobuma. Kui ei taha ametlikult mainida, siis võid saata pm.
                    Sellest on jah raske aru saada

                    Comment

                    • Aadu
                      Õpihimuline Mängur
                      • Apr 2009
                      • 326

                      #70
                      Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                      Tahaks teema kaasautorile jalaga munadesse lüüa. Ei ole vaja teha metat kui lauas on 80/50 vaal. Üritasin isegi talle asja võimalikult kergeks teha ja oi üllatust.

                      Tema põhjendus oli ikka "maailma klassist"

                      Supsti' says:
                      ma lootsin
                      Supsti' says:
                      et sa suudad mind ikak 67s peale

                      Tegemist oli veel € lauaga.

                      Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 728875
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      MP: $115.25
                      CO: $100.00
                      BTN: $18.30
                      SB: $100.00
                      BB: $100.00
                      Hero (UTG): $165.45
                      UTG+1: $168.65

                      Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG with Q Q
                      Hero raises to $3, 4 folds, SB calls $2.50, 1 fold

                      Flop: ($7.00) 2 7 7 (2 players)
                      SB checks, Hero bets $4, SB raises to $13, Hero raises to $31.50, SB raises to $97 all in, Hero calls $65.50

                      Turn: ($201.00) A (2 players - 1 is all in)

                      River: ($201.00) 5 (2 players - 1 is all in)

                      Final Pot: $201.00
                      SB shows A J (two pair, Aces and Sevens)
                      Hero shows Q Q (two pair, Queens and Sevens)
                      SB wins $199.00
                      (Rake: $2.00)
                      Last edited by Aadu; 31.05.10, 19:45.

                      Comment

                      • Supsti
                        Grinder
                        • Dec 2008
                        • 863

                        #71
                        Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                        Väga pro

                        Comment

                        • Aadu
                          Õpihimuline Mängur
                          • Apr 2009
                          • 326

                          #72
                          Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                          Algselt postitas Supsti Vaata postitust
                          Väga pro

                          Sa pead sellest käest veel oi kui palju kuulma.

                          Comment

                          • Supsti
                            Grinder
                            • Dec 2008
                            • 863

                            #73
                            Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                            TraL SELLE AJAGA, MIL ON POSTITATUD SITAKS KÖSI POLE TE FUCKGIN SITAPEAD KORDAGI SLLEST KÖÖES KIRJUTANUD , ET MIDA TEHA.'!"¤! MA OLEN PETTUNUD, TEGELT KA pp RAHVAS. mA USIN TEISSSE, ET TESUUDATE ENNASR PARANDADA.

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #74
                              Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                              Täiesti purjus?

                              Comment

                              • Peedu
                                Jube Noob
                                • Aug 2009
                                • 179

                                #75
                                Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                                Jep, suutis msnis end tõestada :D

                                Comment

                                Working...