Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Supsti
    Grinder
    • Dec 2008
    • 863

    #46
    Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

    *****, miks ma selle fucking graafiku panin. Ilmsegelt 2 järgmist kätt KK vs AK pre ai ja 88set vs runner runner rida. No great succes stars.

    Comment

    • Supsti
      Grinder
      • Dec 2008
      • 863

      #47
      Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

      UTG+1 on 15/13/2.7 EP range 12%, fold to 3bet 72%, donk bet 4%, fold to cbet 65%

      CO on 15/11/3.8 fold to cbet 54, 3bet potis 36%




      PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      MP3 ($250)
      CO ($362.35)
      Button ($494.25)
      SB ($231.30)
      BB ($253.30)
      UTG ($279.80)
      UTG+1 ($261.40)
      MP1 ($84.30)
      Hero (MP2) ($259.95)

      Preflop: Hero is MP2 with K, K
      1 fold, UTG+1 bets $4, 1 fold, Hero raises to $13, 1 fold, CO calls $13, 3 folds, UTG+1 calls $9

      Flop: ($42.30) Q, J, 8 (3 players)
      UTG+1 checks, Hero ??


      Kas seal on kasumlik cbettida? või mis liin võtta

      Comment

      • low-flow
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1208

        #48
        Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

        Algselt postitas Supsti Vaata postitust
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Kas seal on kasumlik cbettida? või mis liin võtta
        Üli huvitav käsi, ehk viitsid strateegia foorumisse ka panna, tahaks täiega pädevat vastukaja kuulda. Mul endal sellistes kohtades jookseb alati kuul kokku, kui enam-vähem statite ja mängupildiga härrad coldcallivad 3-beti. Raske uskuda, et mõlemad on siin AK/AQ tüüpi käe peal, nii et cbet tundub suht moneyburning, samas alla andmine oleks ka nagu liiga nõrk... Kes sellised olukorrad õigesti mängib saab pokkeriga miljokaks...

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #49
          Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

          endal sama case - kuul jookseb lihtsalt kokku.
          sitt flopp
          kõik on diibid
          pane see käsi jah strateegia foorumisse.

          Comment

          • dener89
            Grinder
            • Mar 2009
            • 625

            #50
            Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
            endal sama case - kuul jookseb lihtsalt kokku.
            sitt flopp
            kõik on diibid
            pane see käsi jah strateegia foorumisse.
            +1

            Comment

            • Supsti
              Grinder
              • Dec 2008
              • 863

              #51
              Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

              Nonii, kolisin osa rolliga towerisse raket genereerima.

              Comment

              • Supsti
                Grinder
                • Dec 2008
                • 863

                #52
                Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                No-Limit Hold'em, $1.00 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                BB ($100)
                UTG ($101.50)
                MP ($50.50)
                CO ($100)
                Button ($100)
                Hero (SB) ($105.50)

                Preflop: Hero is SB with A, A
                1 fold, MP calls $1, CO bets $4, Button calls $4, Hero raises $13.50, 1 fold, MP calls $13, CO calls $10, Button calls $10

                Flop: ($57) 8, 6, 6 (4 players)
                Hero bets $33, 1 fold, CO raises $86 (All-In), Button calls $86 (All-In), Hero calls $53

                Turn: ($315) 6 (3 players, 2 all-in)

                River: ($315) 6 (3 players, 2 all-in)

                Total pot: $315

                Results:
                Button had 8, 8 (four of a kind, sixes).
                Hero had A, A (four of a kind, sixes).
                CO had Q, K (four of a kind, sixes).
                Outcome: Hero won $312


                Saades kuu aega ise sellised biite, on tunne ikka ülev.

                Comment

                • onuark
                  Pokkerihai
                  • Oct 2009
                  • 1760

                  #53
                  Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                  HAHAHA, väga sick.

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #54
                    Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Kas see käsi oli Toweris mängitud? Nagu wtf...fishe tundub ikka megalt olevat

                    Comment

                    • Supsti
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 863

                      #55
                      Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                      Vastased
                      MP 50/20/inf 10 kätt, tundus fish
                      CO 11/9/2.9 3bet 5.2 10k kätt teh nit ühesõnaga
                      Button 35/12 17 kätt, samuti paras fish


                      No-Limit Hold'em, $1.00 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      UTG ($110.95)
                      MP ($148)
                      CO ($100)
                      Button ($58.60)
                      SB ($99)
                      Hero (BB) ($100)

                      Preflop: Hero is BB with 10, 10
                      1 fold, MP bets $3, CO calls $3, Button calls $3, 1 fold, Hero raises $13, 1 fold, CO raises $26, 1 fold, Hero ??


                      Mis teeksite?

                      Comment

                      • s1990n
                        Jube Noob
                        • Mar 2009
                        • 107

                        #56
                        Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                        Fold ma arvan kuna CO selline nit ju.

                        Comment

                        • nalg
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2010
                          • 489

                          #57
                          Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                          Väga kahtlane käik CO poolt, kes on jah tõsine nit. Miskipärast tunduvad ässad...foldiks!

                          Comment

                          • imthcplant
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 737

                            #58
                            Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                            Eriti kena biitimine v ? :D

                            Comment

                            • Supsti
                              Grinder
                              • Dec 2008
                              • 863

                              #59
                              Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                              Ei saanud aru, mis sa õelda tahtsid.

                              Comment

                              • imthcplant
                                Grinder
                                • Sep 2009
                                • 737

                                #60
                                Re: Aadu ja Supsti nl100 grindimas

                                Algselt postitas Supsti Vaata postitust
                                Ei saanud aru, mis sa õelda tahtsid.
                                Minust ?:D

                                Comment

                                Working...