Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5
Kuna ikka ei viitsi veel edasi mängida, siis toon suuremad käed ka ära.
Esimene näide, miks ei tasu slowplayd teha.
Teine näide, miks ei tasu slowplayd teha.
Standard.
Floadime regulari ja hitime hästi.
Kuna ikka ei viitsi veel edasi mängida, siis toon suuremad käed ka ära.
Esimene näide, miks ei tasu slowplayd teha.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Teine näide, miks ei tasu slowplayd teha.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Standard.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Floadime regulari ja hitime hästi.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
, 9
, 2






Comment