[NL100 FR] Thanks for the Z

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sm112
    Grinder
    • Jun 2009
    • 776

    #331
    Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

    Kuna ikka ei viitsi veel edasi mängida, siis toon suuremad käed ka ära.

    Esimene näide, miks ei tasu slowplayd teha.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Teine näide, miks ei tasu slowplayd teha.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Standard.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Floadime regulari ja hitime hästi.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • sm112
      Grinder
      • Jun 2009
      • 776

      #332
      Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

      Tegin siis pool tunnikest veel, kokku tund mängu täna.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      24-tablevast rakeback prost sai üleöö uusi laudu tegev bumhunter. Kui ma nii jätkan, siis ma vist järgmist milestone boonust ei näe, aga keda see enam huvitabki, kui winrate mitmekordistub. Kokku on uutmoodi mänguga kogunenud 4k käsi ja winrate 12BB/100..

      Comment

      • onuark
        Pokkerihai
        • Oct 2009
        • 1760

        #333
        Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

        multitablemine ongi gei.
        e: MASSmultitablemine

        Comment

        • jaagup17
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1090

          #334
          Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

          Äkki viitsid veidi seletada, mis suurimad vahed 50bb ja 100bb mängudel on. Ja kuidas 50bb ga väikseid pocketeid ja AJ jne EP mängid, samuti millised standardraisid ja 3betid kõike enam toidavad. Ja mis on regide donkida suhe võrreldes 100bbga ? tänud

          Comment

          • dener89
            Grinder
            • Mar 2009
            • 625

            #335
            Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

            Algselt postitas jaagup17 Vaata postitust
            Äkki viitsid veidi seletada, mis suurimad vahed 50bb ja 100bb mängudel on. Ja kuidas 50bb ga väikseid pocketeid ja AJ jne EP mängid, samuti millised standardraisid ja 3betid kõike enam toidavad. Ja mis on regide donkida suhe võrreldes 100bbga ? tänud
            +1

            Comment

            • sm112
              Grinder
              • Jun 2009
              • 776

              #336
              Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

              Tänane tööpäev kestis 50 min.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              50bb ja 100bb vahe on see, et implied oddsid on väiksemad, seega setmineda väga ei tasu, kui postflop ainult fit/fold mängida. Muidugi oleneb ka preflop tõstja raise suurusest ja valmidusest ennast ära stackida. Postflop mäng on lihtsam, pot to stack ratio on suurem, ruumi bluffida ja fancy playd teha eriti ei ole.

              EP ja MP soovitan hoida preflop avangu range väikse ja tõsta 3-4bb, LP tõsta 2-2,5bb ja ranget kõvasti laiendada.

              AJ ja väiksed pocketit lendavad EP üldiselt mucki, tõstan neid alates MP. Ise varieerin tõste suurust 2-4bb, olenevalt käest, positsioonist ja laua dünaamikast.

              3beti suurus on mul 3bb raise puhul 8,5bb.

              Fishid armastavad üldiselt 50bb laudu, aga kõik oleneb table-selectimisest.
              Last edited by sm112; 09.09.10, 23:11.

              Comment

              • sm112
                Grinder
                • Jun 2009
                • 776

                #337
                Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                September so far:

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Ja HU käed lõpus:

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Rummilt läks just kork maha, täna õhtul banging blow & snorting hookers.

                500's post.

                Comment

                • raunsz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1492

                  #338
                  Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                  Sul suuremaid swinge ka tuleb või hitid vajadusel ikka oma oudid kokku? :o

                  Comment

                  • Mrt1989
                    Grinder
                    • Mar 2010
                    • 999

                    #339
                    Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                    Väga kena kuualgus, peab lootma ,et run püsima jääb:)

                    Comment

                    • JUNKER
                      Julm Donk
                      • Sep 2010
                      • 29

                      #340
                      Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                      Hirmus vend oled :, ) kaua sul aega läks et nii kaugele jõuda muidu?

                      Comment

                      • FreakyJason
                        Klubi Liige
                        • Jan 2009
                        • 1381

                        #341
                        Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                        Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                        Rummilt läks just kork maha...
                        mmmmm rumm on nuts

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #342
                          Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                          Algselt postitas FreakyJason Vaata postitust
                          mmmmm rumm on nuts
                          Arvata on õli!!!

                          Comment

                          • FreakyJason
                            Klubi Liige
                            • Jan 2009
                            • 1381

                            #343
                            Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                            Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                            Arvata on õli!!!
                            Miks sa sõber ei mängi? Sry sm for OT

                            Comment

                            • sm112
                              Grinder
                              • Jun 2009
                              • 776

                              #344
                              Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                              Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                              Sul suuremaid swinge ka tuleb või hitid vajadusel ikka oma oudid kokku? :o
                              Tänan küsimast, vahepeal on 2 suuremat swingi sisse tulnud. Ilma tildita oleks nad muidugi 2 korda väiksemad olnud.. Aga täna jõudsin jälle graafiku tippu ja on põhjust postitada.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Eriti rahul olen viimase 3 päevaga, kui peale viimast tiltamist otsustasin, et hakkan tegema lühemaid sesse, hoides mindseti kogu sessi ajal korras ja tehes ainult A-mängu. Tundub, et töötab. Keskmine laudade arv langes ka 24 pealt umbes 16 kanti ning esialgu kavatsen nii jätkata. Käte arv tuleb nii umbes 1000 tunnis ja keskmine sessi pikkus ongi 1h ehk 1000 kätt.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Winrate on 2,55BB/100, aga kui panna sinna need 1k maha tildatud dollarit otsa, siis saaks umbes selle winrate, mis ma sellise volüümi ja tableselectimisega oleksin tegelikut võimeline näitama.

                              Enam ei ole eesmärgiks volüümi näidata, nüüd keskendun sellele, et teen kogu sessi vältel A-mängu.

                              Comment

                              • raunsz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1492

                                #345
                                Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                                Dude, you are nuts!

                                Comment

                                Working...