[NL100 FR] Thanks for the Z

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #286
    Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

    69% @FR

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #287
      Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
      Kusjuures ma loodan tõesti et sa teed järgmine aasta SNEks end. Väga kift!
      Palju SNE rakeback umbes on? 60% kandis vist?
      Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
      litsikestele täpsustuseks lisaks

      Comment

      • kilu6
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1305

        #288
        Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

        Algselt postitas raaids Vaata postitust
        starsis on rakeback tuntavalt suurem ka ju tema jaoks
        SNE jaoks on vaja ca $14K raket teha iga kuu.

        PS annab ca 30% oma rakebackist piletites eventidele.
        Kui Fulltiltiga võrdlema hakata, siis näiteks FTRBs sai 15K rake eest (nelja kuu jooksul $60K) WSOPi pileti, samuti iga kuu rakeracelt saaks ca $1000 või natuke vähem (sõltuvalt teistest mängijatest). Need kaks asja juba annaks ca 15% rakebackile lisaks, kokku siis ca 55% ehk.
        PP rakebacki pakkujast ei tea, aga ma arvan, et mingid raced on seal ka.

        Põhimõtteliselt me ei tea, kas FT+affiliate pakuks analoogset 69%, kui sellised mahud taga oleks. Oluline rohkem see, mis tuba rohkem meeldib.
        Last edited by kilu6; 02.09.10, 09:19.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #289
          Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

          FTP rakeback on mugavam kui PokerStarsi oma. So what, et saan miski $15k eest pakette. Kui oled BE FPP Pro siis too turniir on mänguliselt -EV, reisliselt kindlalt +EV.

          Teiseks hoora oma levelit nagu lollakas ja nii kuust-kuusse. Juhtub, et ei saa punne täis kukub RB kolksi tagasi alla. Boonuste ostmine on surnud ring. Kui ühel hetkel mõtled, et aitab - aitab sellest fucking PokerStarsist siis pead jube täpselt välja arvestama, et kuidas boonused vabastad ning mis ülejäänud FPP-de eest teed.

          Tõsi FTP-s on ka Iron Man level, mida tuleb nühkida, et saada maksimaalselt rakebacki. Aga too on rakebackikle väga väikene lisa ja selle mitte tegemine ei ole katastroof. Peale seale FTP poest saab hea kursiga paska osta, mis tõstab hästi valides rakebacki ning ei ole boonuste vabastamist vaid makstakse rakeback otse kontole.

          Comment

          • kilu6
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1305

            #290
            Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

            OT kisub juba, aga:

            Eks hullule grinderile on RB% jaoks ehk Stars parem veidi siiski, aga jah, nii kui vahele jääb rohkem kui üks kuu ilma 50K VPPta (ca $8K raket kuus), kui oled juba SNE, siis jama majas ja RB% kukub.

            Kas mitte FTs pole paremad winrated regularidel, mis on põhiline argument.

            Ma ei mäletagi, aga mitu bb/100 üldse rakeback ära katab NL200?
            Kui palju katab 15% rakebacki vahe?

            Kui võtta PTRis 50 paremat NL200 mängijat sel aastal, siis võrdlus:




            Pokerstars (50 keskmine):
            Hands Played: 580,257 Profit: $39,721 BB/100: 3.42
            FullTilt (50 keskmine):
            Hands Played: 252,307 Profit: $31,382 BB/100: 4.56

            PS. Need BB/100 numbrid on kas viltu või eksitavad, sest HU mängijad on ka sees, kui jagame Profit/Hands, siis saame, et PS BB/100 tuleb 55% FT omast ($0.068/hand vs $0.124/hand ehk 1.71 vs 3.11 BB/100), mitte 75%=3.42/4.56 nagu siin toodud.

            Iga käega $0.056 võitu ehk 1.4BB/100, mis see aasta peale teeb? 1M kätt@NL200=$56K kasumit FT vs PS.
            Mitu kätt on vaja teha NL200, et saada SNE? Mitu VPP/hand on, enam ei mäleta.

            Kui võtta umbes 0.5VPP/hand @NL200, siis on vaja 2M@NL200 kätt SNE jaoks aastas, see teeb siis $112K erinevust aastas, st ca sama mis 67% lisarakebacki lisaks FT olemasolevale rakebackile.

            PS. Ma mingi FT fänn ei ole, ise ka tuli üllatusena, kui suur vahe tegelikult on top regularidel.

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            FTP poest saab hea kursiga paska osta
            Seda kuulen küll esimest korda, et sealt midagi hea kursiga osta on. Kui punktid ja rakeback hiti kokku lööd, siis PS peaks ikka paremad hinnad olema. Põhiline on ikka mingid ticketid võtta FTs.
            Last edited by kilu6; 02.09.10, 10:56.

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #291
              Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

              pooleldi teemas: http://www.pokertableratings.com/blo...u-pay-to-play/

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #292
                Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                Seda kuulen küll esimest korda, et sealt midagi hea kursiga osta on. Kui punktid ja rakeback hiti kokku lööd, siis PS peaks ikka paremad hinnad olema. Põhiline on ikka mingid ticketid võtta FTs.
                FTPs oli vist 32gb iPod touch 82k punkte, mis teeb kaotatud RB-d 82*5*0,27=110$. Kui sul on 110$ väärtuses Starsi FPPsid (0.016 kursiga), siis selle eest küll iPod touchi ei saa. Starsis kaotad RB-d (FPPdes) vähemalt 3x rohkem. Või ma ajan midagi sassi?

                P.S. Selline touch on Eestis midagi alla 5k krooni.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • ment52
                  Politseidokumendiga kusjuures!
                  • Oct 2008
                  • 1270

                  #293
                  Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                  See suht mõttetu arvutus pole? Suht obv ju et kui rake struktuur ühesugune, siis softimal saidil maksab keskmine inimene rohkem reiki kui nitisemal.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #294
                    Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                    Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                    Seda kuulen küll esimest korda, et sealt midagi hea kursiga osta on. Kui punktid ja rakeback hiti kokku lööd, siis PS peaks ikka paremad hinnad olema. Põhiline on ikka mingid ticketid võtta FTs.
                    Starsis poes maksad sa kas peale (ei ole ma veel soodsat tehingat seal näinud, kasumlikum on osta boonus, cashout ja siis ise poest osta) või saad täpselt sama hinnaga (turniirid ja siiski vist $4000 boonus oli kasumlikum võtta). FTP poes on rakeback hit aga osa tehnika on seal ikka siiiiiga odav.

                    EDIT: odavam kui võtta rakeback ja ise poest osta

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #295
                      Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Starsis poes maksad sa kas peale (ei ole ma veel soodsat tehingat seal näinud, kasumlikum on osta boonus, cashout ja siis ise poest osta) või saad täpselt sama hinnaga (turniirid ja siiski vist $4000 boonus oli kasumlikum võtta). FTP poes on rakeback hit aga osa tehnika on seal ikka siiiiiga odav.

                      EDIT: odavam kui võtta rakeback ja ise poest osta
                      ainuke häda, et UK/EU elektroonika sektsioonis pole just tohutu valik, 9 asja hetkel. Aga muidu rahasse arvutatult tulevad odavalt kätte küll.

                      Comment

                      • kilu6
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1305

                        #296
                        Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Starsis poes maksad sa kas peale (ei ole ma veel soodsat tehingat seal näinud, kasumlikum on osta boonus, cashout ja siis ise poest osta) või saad täpselt sama hinnaga (turniirid ja siiski vist $4000 boonus oli kasumlikum võtta). FTP poes on rakeback hit aga osa tehnika on seal ikka siiiiiga odav.

                        EDIT: odavam kui võtta rakeback ja ise poest osta
                        Vastus loe:
                        http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...postcount=2176

                        Comment

                        • sm112
                          Grinder
                          • Jun 2009
                          • 776

                          #297
                          Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                          Rakebacki teema lõpetuseks..

                          See ESTPatricku postitatud graafik näitab ilmselt keskmist rakebacki protsenti, aga kuna Stars annab VPP-sid dealt meetodil, siis LAGid maksavad rohkem reiki ja Tight mängijad vähem, seega LAGide rakeback % on väiksem ja NITtide oma suurem. Minu rakeback % on kindlasti suurem kui seal graafikus näidatud.

                          Neile, kes arvavad, et FR 24-tablemine on robotlik hit-or-fold mäng, siis näidake mulle oma non-SD joont :)

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #298
                            Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                            näita parem oma viimase 300K käe non sd joont. Usun, et pilt on teine

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #299
                              Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                              Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                              Neile, kes arvavad, et FR 24-tablemine on robotlik hit-or-fold mäng, siis näidake mulle oma non-SD joont :)
                              lol wtf is this shit?

                              Comment

                              • sm112
                                Grinder
                                • Jun 2009
                                • 776

                                #300
                                Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                lol wtf is this shit?
                                Meh lol irw wtf w/e. Konstruktiivsed postitused ftw.

                                Comment

                                Working...