[NL100 FR] Thanks for the Z

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #316
    Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

    Jah, aga sm112 ei ole ju BE nl100 biitija ? Või on...

    Comment

    • oksesteak
      Julm Donk
      • Feb 2010
      • 42

      #317
      Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

      dunno, mis ta winrate on?

      Comment

      • sm112
        Grinder
        • Jun 2009
        • 776

        #318
        Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

        See kuu 5,45BB/100 over 12k hands so far.

        Kui sessi algus perse läheb, siis ei pea veel tilti minema, vaid tuleb tugev lõpp teha (Lääne-Viru rahvatarkus).

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Edaspidi väldin tilti nii kuidas vähegi saan, ehk siis suudan ka tõestada, et olen midagi enamat kui BE grinder :)

        Ja kui keegi tahab PTR-i NL100 FR winrate kallal ägiseda (0,68BB/100 vist oli over 1,4M hands), siis esimene 1M käsi oli shortstackimist.

        Üldiselt olen ma piisavalt vana, et ei tunne enam vajadust kellelegi midagi tõestada, ajan vaikselt oma asja. Mingi edevusepisik on siiski sees, seega natuke tahaks ikka kahtlejaid paika panna :) Loen oma pokkerikarjääri alguseks 1. septembrit 2010 ning mis oli varem, ei mängi kuidagi rolli selles, kui hästi või halvasti ma praegu NL100 biidin. Nagu öeldud, see kuu 5,45BB/100 siiamaani, 20-24 lauaga kogu aeg.

        Comment

        • flipmachine
          Pokkerihai
          • Jul 2009
          • 1857

          #319
          Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

          Algselt postitas oksesteak Vaata postitust
          oh please! omades kogemust nl100-1000 võin kinnitada, et vahe nl100 breakeven grinderi ja nl400 võitja vahel on mäekõrgune.
          Ega sa nagu poku ei ole, kes biitis ka igasuguseid limiite, aga kokkuvõttes tuli välja, et ei biitinud isegi mitte nl10-t ?

          Comment

          • HU grinder
            Vana Tegija
            • Feb 2010
            • 1002

            #320
            Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

            10NL ongi rigged, ldo.

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #321
              Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

              5,45 BB ehk siis 10,9bb/100?

              Comment

              • sm112
                Grinder
                • Jun 2009
                • 776

                #322
                Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                See kuu jah niimoodi, aga sample on muidugi alles poisike.

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #323
                  Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                  Kuidas videoga lood?

                  Comment

                  • sm112
                    Grinder
                    • Jun 2009
                    • 776

                    #324
                    Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                    No proovin ühe video varsti valmis teha. Ei taha mingit sitta treida, selleks peab hea vorm ja õige mindset olema ning tunnen, et hetkel on need tingimused enam-vähem täidetud.

                    PS. Camtasiaga vist tehakse neid ja kust ma selle saaks?

                    Vaatasin paar HU videot ja tegin prooviks kaks tunnikest ainult uusi laudu ning panin kinni, kui üle 3 mängija sisse istus. Tulemus selline:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Väike samm professionaalsuse poole tehtud.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #325
                      Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                      Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                      No proovin ühe video varsti valmis teha. Ei taha mingit sitta treida, selleks peab hea vorm ja õige mindset olema ning tunnen, et hetkel on need tingimused enam-vähem täidetud.

                      PS. Camtasiaga vist tehakse neid ja kust ma selle saaks?

                      .


                      PMed

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #326
                        Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                        Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                        Juuni, poole kuu pealt jäi langus seisma ja joon sai sirgeks.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Ei nori ja torgi, aga esimesed 80k kätt, kus nonsd langeb, on 3.xxBB/100 ja kui enam ei lange, siis 1.xxBB/100.

                        Ma isiklikult oleks 3x suurem võitja kui stabiilse punase joonega mängija :O.

                        Comment

                        • sm112
                          Grinder
                          • Jun 2009
                          • 776

                          #327
                          Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                          Kuu lõpus oli veidi tilti ka, aga üldiselt on sul õigus.

                          Samas septembri algus aga näitab, et võib ka stabiilse punase joonega 3.xxBB/100 võita :)

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          See jõnks seal lõpus pani mindseti korralikult proovile, aga olen enda üle uhke. Siiamaani on võibolla ainult paar korda õige väike tilt peale tulnud, aga olen selle kas kohe maha raputanud või pausi teinud. Tunnen, et ei mängi enam kaarte, vaid adun nn. suurt pilti, oskan vastaseid kaartidele panna ja tean enam-vähem, mis on kõige kasulikum liin. Samas tunnen ka, et mul on veel pikk tee käia, et heaks mängijaks saada. Kui Hispaaniasse jõuan ja olen ennast sisse seadnud ning aega on rohkem, siis alustan ka oma NL1k projekti. See tähendab siis 20BI-ga alustamist NL100-st ja agressiivse BRM-i toel (ilmselt 20-25BI limiidi jaoks) üles liikumist. Saidiks mingi urkatuba ja mänguformaadiks 6max.

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #328
                            Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                            Camtasia lehelt saab triali, mis 30 päeva töötab täisvõimsusel.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #329
                              Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                              Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                              Kuu lõpus oli veidi tilti ka, aga üldiselt on sul õigus.

                              Samas septembri algus aga näitab, et võib ka stabiilse punase joonega 3.xxBB/100 võita :)

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              See jõnks seal lõpus pani mindseti korralikult proovile, aga olen enda üle uhke. Siiamaani on võibolla ainult paar korda õige väike tilt peale tulnud, aga olen selle kas kohe maha raputanud või pausi teinud. Tunnen, et ei mängi enam kaarte, vaid adun nn. suurt pilti, oskan vastaseid kaartidele panna ja tean enam-vähem, mis on kõige kasulikum liin. Samas tunnen ka, et mul on veel pikk tee käia, et heaks mängijaks saada. Kui Hispaaniasse jõuan ja olen ennast sisse seadnud ning aega on rohkem, siis alustan ka oma NL1k projekti. See tähendab siis 20BI-ga alustamist NL100-st ja agressiivse BRM-i toel (ilmselt 20-25BI limiidi jaoks) üles liikumist. Saidiks mingi urkatuba ja mänguformaadiks 6max.
                              Upswingi saate too 20BI süsteemiga võid jõuda väga kiirelt väga kaugele

                              Comment

                              • sm112
                                Grinder
                                • Jun 2009
                                • 776

                                #330
                                Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                                Tegin korra lauad lahti ja läksid kohe kinni ka, mindset rikutud.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Vahest rikub võitmine ka mindseti ära, hakkan seisu hoidma vms. Endiselt ei suuda veel sessi algusest lõpuni nii teha, et vahepeal seisu ei vaataks, aga püüan selle lolli kombe välja juurida.

                                Comment

                                Working...