[NL100 FR] Thanks for the Z

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #301
    Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

    Kas mina sain su lausest õigesti aru, et non SD näitab kui robotlik ja fit&fold mees sa oled?

    Comment

    • sm112
      Grinder
      • Jun 2009
      • 776

      #302
      Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

      Jah, ma arvan küll, et kui full ringi puhul non-SD joon nullis on või isegi tõuseb, siis ei saa tegemist olla robotliku fit&fold mänguga, vaid omal kohal on ka loominguline postflop mäng, mis ei piirdu flopi cbetiga.

      Comment

      • oohoh
        Grinder
        • Oct 2009
        • 547

        #303
        Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

        Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
        näita parem oma viimase 300K käe non sd joont. Usun, et pilt on teine
        sekundeerin

        Comment

        • sm112
          Grinder
          • Jun 2009
          • 776

          #304
          Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

          Pole mõtet näidata, juunis lasin puhast fit/fold stiili ja punane joon pani otse alla, alles nüüd viimasel ajal olen loovamaks muutunud ja keskmiselt on jooneke suht nullis, väikeste kõikumistega siia/sinna. Aeg-ajalt varieerin ka mängu, olenevalt laudade aktiivsusest ja tujust ka.

          Comment

          • Tarmonator
            Lingiparandaja
            • Oct 2008
            • 3274

            #305
            Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

            no kui 300k pole näidata, siis näita 100k. 50k? 20k?

            Comment

            • sm112
              Grinder
              • Jun 2009
              • 776

              #306
              Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

              Juuni, poole kuu pealt jäi langus seisma ja joon sai sirgeks.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Juulis mängisin 6maxi

              August oli (nagu juuligi) üks perses mindseti ja tiltamise kuu. Filtris on ainult FR, aga lisaks tuli ka 50k käsi 6maxi.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              September on alanud hästi ja tahan teha parema kuu kui juuni. Sessi lõpus tõmmati kolm korda paariprossane riverisse ja tildi asemel läksid lauad rahulikult kinni (ootasin blindid ära, nagu ikka).

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Ma ei saa aru, miks üks lause niipalju huvi äratas, rohkem ei viitsi seda teemat kommenteerida.

              Paneks siis esialgse Septembri eesmärgi ka siia lõppu - võita mänguga rohkem kui rakebacki tuleb. Käsi võiks olla ca 200k. Rakeback on muidu ca 1,5BB/100.

              Comment

              • MagicFriend
                Õpihimuline Mängur
                • Sep 2010
                • 369

                #307
                Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                Algselt postitas sm112 Vaata postitust

                Ma ei saa aru, miks üks lause niipalju huvi äratas, rohkem ei viitsi seda teemat kommenteerida.
                et saaks ära panna
                kõva algus!
                gl!

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #308
                  Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                  Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
                  et saaks ära panna
                  exactly, aga su graafikud kinnitavad su sõnu, nii et wp indeed

                  Comment

                  • low-flow
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1208

                    #309
                    Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                    Juuni graafikult on veel üks huvitav asi näha. Punane joon saavutab küll stabiilsuse, aga selle arvelt langeb sinise joone tõusunurk ja kokkuvõttes roheline joon tõuseb ikka sama tempoga.

                    Comment

                    • oohoh
                      Grinder
                      • Oct 2009
                      • 547

                      #310
                      Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                      Kui vähe ringi vaadata siin päevikutes siis paljud härrad ei suuda <8 lauagagi oma punast joont enamvähem kursil hoida, seda enam tundub 24 võrdlemisi omglolwtf?
                      Jätka samal lainel!

                      Comment

                      • sm112
                        Grinder
                        • Jun 2009
                        • 776

                        #311
                        Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                        Ütleme nii, et kui oled korra 6maxi 24-tablenud, siis full ringis on ka 24 lauaga maa ja ilm aega, et otsused paar korda läbi mõelda :)

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #312
                          Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Kui oled BE FPP Pro siis too turniir on mänguliselt -EV, reisliselt kindlalt +EV.
                          See lause ei pea paika.

                          BE FPP Pro võibki BE mängija olla ainult sellepärast, et Ta liiga palju laudasi mängib, BE FPP Pro võib Live tournal ühel laual keskendudes parem olla kui mingi 4 lauaga mängiv NL400 10bb/100 winnar bumhunter.

                          Lihtsalt ühele meeldib volumiga raha teenida, teisele meeldib rahulikult asja võtta.
                          Mõlemad ühe laua taga istuvad, ei saa kindlasti kohe FPP Pro'd maha kanda, sest Tema kasumijoon ei liigu ülespoole kui Ta 24 lauda mängib.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #313
                            Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                            Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                            See lause ei pea paika.

                            BE FPP Pro võibki BE mängija olla ainult sellepärast, et Ta liiga palju laudasi mängib, BE FPP Pro võib Live tournal ühel laual keskendudes parem olla kui mingi 4 lauaga mängiv NL400 10bb/100 winnar bumhunter.

                            Lihtsalt ühele meeldib volumiga raha teenida, teisele meeldib rahulikult asja võtta.
                            Mõlemad ühe laua taga istuvad, ei saa kindlasti kohe FPP Pro'd maha kanda, sest Tema kasumijoon ei liigu ülespoole kui Ta 24 lauda mängib.
                            Truuu. Aga ma võtsin seda kui average skilli. Reeglina BE 24 tabler ei crushiks ühte lauda.

                            Comment

                            • VinQbator
                              FPP Pro
                              • Dec 2008
                              • 214

                              #314
                              Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                              Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                              See lause ei pea paika.

                              BE FPP Pro võibki BE mängija olla ainult sellepärast, et Ta liiga palju laudasi mängib, BE FPP Pro võib Live tournal ühel laual keskendudes parem olla kui mingi 4 lauaga mängiv NL400 10bb/100 winnar bumhunter.

                              Lihtsalt ühele meeldib volumiga raha teenida, teisele meeldib rahulikult asja võtta.
                              Mõlemad ühe laua taga istuvad, ei saa kindlasti kohe FPP Pro'd maha kanda, sest Tema kasumijoon ei liigu ülespoole kui Ta 24 lauda mängib.
                              Jah, aga miks need FPP Pro-d siis massmultitablevad micro/smallstakesi kui võiks ka crushida kõrgemal 4 lauaga ja sitaks suuremaid kasumeid näidata? Eks ikka seepärast, et pole seda skilli tegelikult.

                              Need kes 4 lauaga mängivad lihtsalt ei keskendu raha teenimisele vaid arenemisele, kuigi võiks 8 lauaga suuremat tunniteenistust näidata.

                              Comment

                              • oksesteak
                                Julm Donk
                                • Feb 2010
                                • 42

                                #315
                                Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                                Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                                See lause ei pea paika.

                                BE FPP Pro võibki BE mängija olla ainult sellepärast, et Ta liiga palju laudasi mängib, BE FPP Pro võib Live tournal ühel laual keskendudes parem olla kui mingi 4 lauaga mängiv NL400 10bb/100 winnar bumhunter.

                                Lihtsalt ühele meeldib volumiga raha teenida, teisele meeldib rahulikult asja võtta.
                                Mõlemad ühe laua taga istuvad, ei saa kindlasti kohe FPP Pro'd maha kanda, sest Tema kasumijoon ei liigu ülespoole kui Ta 24 lauda mängib.
                                oh please! omades kogemust nl100-1000 võin kinnitada, et vahe nl100 breakeven grinderi ja nl400 võitja vahel on mäekõrgune.

                                Comment

                                Working...