[NL100 FR] Thanks for the Z

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #271
    Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

    Uudishimust, et mis milestonet aasta lõpuks sihid ?

    Comment

    • PokerDevil
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1177

      #272
      Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Miks sa FTP-s cappi ei mängi?

      EDIT: lauad on tunduvalt kiiremad ja rakeback sitaks mugavam. Tahaks öelda, et ka softimad on lauad.
      Kindlasti on softimad. Been there, done that.

      Comment

      • sm112
        Grinder
        • Jun 2009
        • 776

        #273
        Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Miks sa FTP-s cappi ei mängi?

        EDIT: lauad on tunduvalt kiiremad ja rakeback sitaks mugavam. Tahaks öelda, et ka softimad on lauad.
        Kunagi tegin FTP-sse konto, aga soft ja kõik ajas jube tilti ja sinna ta jäi, isegi depo boonust ei viitsinud lahti mängida. Nüüd on soft kindlasti arenenud, aga siiski ei tõmba sinna tuppa.

        Laudade kiiruse kohta niipalju, et starsis on 24 fast lauda 6maxi lastes võimalik mängida kuni 2k käsi tunnis ja kui aus olla, siis ega eriti rohkem enam ei suuda handlida ka.

        Kuni NL100 on Starsis vähemalt 50bb lauad ka suht softid ja biiditavad, ja kui kõrgemale tahan liikuda, siis valin pigem mingi urkasaidi, kus korraga paar 100bb lauda lasta.

        Starsi rakebacki mugavuse kohta pole ka ühtegi halba sõna öelda ning tõesti, Starsis saan üle 2 korra rohkem rakebacki kui Tildis saaks. Lisaks on support, cashoudid jms kordades kiiremad.

        To Madis - reaalne on see aasta 600k VPP-d ära teha, aga kui hullu viitsin panna, siis tuleb 700k ka täis. Järgmine aasta siis 1M+ :)

        Tänasest olen siis töötu.

        Comment

        • onuark
          Pokkerihai
          • Oct 2009
          • 1760

          #274
          Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

          ise mõtlesin täna kas käia töötukassas ja sebida endale tervisekindlustus mõneks ajaks, aga no ei viitsi minna. ;D

          Comment

          • ziimukaz
            Grinder
            • Jan 2010
            • 741

            #275
            Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

            Algselt postitas onuark Vaata postitust
            ise mõtlesin täna kas käia töötukassas ja sebida endale tervisekindlustus mõneks ajaks, aga no ei viitsi minna. ;D
            täpselt sama idee peas keerlemas :D

            Comment

            • flipmachine
              Pokkerihai
              • Jul 2009
              • 1857

              #276
              Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

              Algselt postitas onuark Vaata postitust
              ise mõtlesin täna kas käia töötukassas ja sebida endale tervisekindlustus mõneks ajaks, aga no ei viitsi minna. ;D
              Sa koolis ei käe enam ?

              nice error :P .. heh
              Last edited by flipmachine; 31.08.10, 17:09. Põhjus: error :d .. ikka juhtub, sry

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #277
                Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                Algselt postitas onuark Vaata postitust
                ise mõtlesin täna kas käia töötukassas ja sebida endale tervisekindlustus mõneks ajaks, aga no ei viitsi minna. ;D
                Sa koolis ei käi enam ?

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #278
                  Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                  Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                  Kunagi tegin FTP-sse konto, aga soft ja kõik ajas jube tilti ja sinna ta jäi, isegi depo boonust ei viitsinud lahti mängida. Nüüd on soft kindlasti arenenud, aga siiski ei tõmba sinna tuppa.

                  Laudade kiiruse kohta niipalju, et starsis on 24 fast lauda 6maxi lastes võimalik mängida kuni 2k käsi tunnis ja kui aus olla, siis ega eriti rohkem enam ei suuda handlida ka.

                  Kuni NL100 on Starsis vähemalt 50bb lauad ka suht softid ja biiditavad, ja kui kõrgemale tahan liikuda, siis valin pigem mingi urkasaidi, kus korraga paar 100bb lauda lasta.

                  Starsi rakebacki mugavuse kohta pole ka ühtegi halba sõna öelda ning tõesti, Starsis saan üle 2 korra rohkem rakebacki kui Tildis saaks. Lisaks on support, cashoudid jms kordades kiiremad.

                  To Madis - reaalne on see aasta 600k VPP-d ära teha, aga kui hullu viitsin panna, siis tuleb 700k ka täis. Järgmine aasta siis 1M+ :)

                  Tänasest olen siis töötu.
                  FullTilt saab 16 lauda rushi, kuni 5k kätt tunnis.

                  Comment

                  • Poku
                    Bännitud
                    • Mar 2010
                    • 295

                    #279
                    Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                    Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                    FullTilt saab 16 lauda rushi, kuni 5k kätt tunnis.
                    On keegi näidanud kasumit ka nii????
                    Kui suudaks be nii mängida saaks korralik rakeback pro olla:D

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #280
                      Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                      Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                      FullTilt saab 16 lauda rushi, kuni 5k kätt tunnis.
                      see eeldab nelja erineva limiidi mängimist. minul ühes limiidis üle 4 entry korraga võtta ei lase.
                      või peab suppordiga suhtlema?

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #281
                        Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                        Erinevad limiidid minu arusaamist mööda jep.

                        Comment

                        • harryahven
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1964

                          #282
                          Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                          mul ka lasin ainult 4 võtta, päris kena volüüm tuli ja midagi hullu ei olnud, nagu 12-16 tabeliks, olenevalt actionist.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #283
                            Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                            Algselt postitas onuark Vaata postitust
                            ise mõtlesin täna kas käia töötukassas ja sebida endale tervisekindlustus mõneks ajaks, aga no ei viitsi minna. ;D

                            Huhu...väga -EV, kui midagi juhtuma peaks, kasvõi midagi kerget.



                            Sm'le edu grindimisel.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #284
                              Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                              Kusjuures ma loodan tõesti et sa teed järgmine aasta SNEks end. Väga kift!
                              Palju SNE rakeback umbes on? 60% kandis vist?

                              Comment

                              • sm112
                                Grinder
                                • Jun 2009
                                • 776

                                #285
                                Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                                Pigem 100%.

                                Comment

                                Working...