[NL100 FR] Thanks for the Z

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #256
    Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

    Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    5,8BB/100 ja hala käib
    Vot on alles eesmärgid

    Comment

    • PokerDevil
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1177

      #257
      Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

      Miks olla rahul sellega, kui saab paremini.

      Comment

      • jaagup17
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1090

        #258
        Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

        Kui reaalne on NL100 6max 50bb laudades teha 3 kuuga 100k VPPd. Kui palju selleks kuu peale mängima peab ja käsi umbkaudu tegema peab? Kui lightilt PF 4betid (millise 3beti vastu ja milliste kätega), mis statsid on optimaalsemad kuskil 16 tabledes, samuti muud statsid ( cbet, 3bet). Tänan!

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #259
          Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

          Kui Hodge05 oled siis pole probleemi 200k vpp kuus teha frs

          Comment

          • sm112
            Grinder
            • Jun 2009
            • 776

            #260
            Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

            Algselt postitas jaagup17 Vaata postitust
            Kui reaalne on NL100 6max 50bb laudades teha 3 kuuga 100k VPPd. Kui palju selleks kuu peale mängima peab ja käsi umbkaudu tegema peab? Kui lightilt PF 4betid (millise 3beti vastu ja milliste kätega), mis statsid on optimaalsemad kuskil 16 tabledes, samuti muud statsid ( cbet, 3bet). Tänan!
            Proovin lühidalt ja arusaadavalt vastata:

            100k VPP jaoks on vaja mängida ca 250k käsi NL100 50bb 6maxis. 3 kuuga enam kui reaalne sest 16-tabledes tuleb ca 1200-1300 kätt tunnis, ehk kokku on vaja ca 200h mängu.

            Bluff 4betti harrastasin väga harva ja ainult mõnede regide vastu, kes oma pidevate 3bettidega närvidele käisid. Suurus oli umbes 2x3bet +1-2bb.
            For value 4bettisin ainult AA ja KK, eriti agrode 3bettorite vastu ka AK ja QQ ning BvB olukorras lisandusid mõnikord TT ja JJ. Samas 3bettisin üsna kerglaselt, aga polariseeritud rangega ning kui keegi jäi silma kui tihe 4bettija, siis adjustisin tema vastu kiirelt JJ+/AK peale.

            Optimaalseid statse on raske pakkuda, aga mingi 15/13 või veidi loosem peaks toitma küll. 3bet 6-8, olenevalt kui hästi sa arvad ennast light3beti kontseptsiooni valdavat.

            Random piece of advice on see, et alati pane vastane käe/käte range peale ja mõtle, kui suure valuebeti ta calliks, kas teda on võimalik selle käe pealt maha bluffida, mis liiniga sellelt käelt max valuet saab jne. Preflop 3/4bet battlet tehes pane samamoodi villain range peale ja hinda oma käe equityt, juba potis olevat raha jms. Kasutada võid SEDA equity charti.

            Aga üldiselt beadin ma pigem full ringi ja pidin 6maxi tildiprobleemide pärast pooleli jätma, nii et minu nõuannete kasutamine on su oma vastutusel :)

            Comment

            • sm112
              Grinder
              • Jun 2009
              • 776

              #261
              Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

              Tegin siis mikogos sessi ja tulemus oli ok (1,7h ja 2,4k käsi ning +200$) aga jooksin üle EV ja mänguga rahul ei ole, ilmselt pabistasin auditooriumi pärast ja tänu sellele tegin vigu :P

              Kui huvilisi on, siis võin uuesti teha, järgmine kord loodan paremini mängida :)

              Kuidas muidu vaadatavus oli, sai aru ka midagi?

              Comment

              • FreakyJason
                Klubi Liige
                • Jan 2009
                • 1381

                #262
                Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                Tegin siis mikogos sessi ja tulemus oli ok (1,7h ja 2,4k käsi ning +200$) aga jooksin üle EV ja mänguga rahul ei ole, ilmselt pabistasin auditooriumi pärast ja tänu sellele tegin vigu :P

                Kui huvilisi on, siis võin uuesti teha, järgmine kord loodan paremini mängida :)

                Kuidas muidu vaadatavus oli, sai aru ka midagi?
                Vigu oli aga hästi panid. Järgmine kord ase ikka oma mängu. Oleks +500 olnud

                Comment

                • QKulgur
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2008
                  • 484

                  #263
                  Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                  oleks tahtnud ka vaadata mikogos aga kuskilt inffi ei saanud et selline asi toimub:(

                  Comment

                  • jaagup17
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1090

                    #264
                    Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                    Anna teada, kui uuesti plaanis, vaataks isegi... aga TY info eest.

                    Comment

                    • sm112
                      Grinder
                      • Jun 2009
                      • 776

                      #265
                      Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                      Järgmine kord annan varakult siin teada. Millalgi järgmise nädala jooksul.

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #266
                        Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                        Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                        Kuidas muidu vaadatavus oli, sai aru ka midagi?
                        Aru sai, aga lagg oli sees.
                        Tarkust sai juurde.
                        Tänud sulle!

                        Comment

                        • udikaz
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1946

                          #267
                          Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                          Kuidas eilne cash lõppes?

                          Comment

                          • sm112
                            Grinder
                            • Jun 2009
                            • 776

                            #268
                            Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                            Eilne (õigemini juba üleeilne) cash läks perse, tänan küsimast :) Aga neljapäeva õhtul jäin plussi ning kokkuvõttes peaks ka kergelt plussis olema. Lauri käis ka viimati korraks läbi ja lammutas paar kätt.

                            FR tüütas ära ja olen 2 viimast sessi 6maxi lasknud, ikka 24 laual nagu mul kombeks. Tundub, et niikaua, kuni tilt kallale ei tule, kannatab mängida küll.. Nende 6k käe peale kulus 3,5h.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Vaikselt on kuskil ajusopis küpsenud mõte, et võiks Starsis grindimise kõrvalt kuskile urkatuppa konto teha ja paaril laual mängides ja ennast arendades agressiivse BRM toel NL1k-ni murda, mänguformaadiks 6max. Eks näis, kas võtan selle tee juba sellel aastal ette..

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #269
                              Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                              Miks sa FTP-s cappi ei mängi?

                              EDIT: lauad on tunduvalt kiiremad ja rakeback sitaks mugavam. Tahaks öelda, et ka softimad on lauad.

                              Comment

                              • raaids
                                Grinder
                                • Mar 2009
                                • 606

                                #270
                                Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                                starsis on rakeback tuntavalt suurem ka ju tema jaoks

                                Comment

                                Working...