[NL100 FR] Thanks for the Z

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Blackbirds
    FPP Pro
    • May 2010
    • 206

    #241
    Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

    fakte ei või ka konstanteerida ?

    Comment

    • sm112
      Grinder
      • Jun 2009
      • 776

      #242
      Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

      Sry, olin sitas tujus.

      Comment

      • Blackbirds
        FPP Pro
        • May 2010
        • 206

        #243
        Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

        np, good luck!

        Comment

        • sm112
          Grinder
          • Jun 2009
          • 776

          #244
          Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

          Viimase nelja päeva graafikud, esialgu selge mindsetiga mängitud 6 sessi:

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Ja üks täistiltis mängitud sess:

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          NL200 katsetus jäi kokku 400$ miinusesse, nii et esialgu veel rakeback pro, aga edaspidi kavatsen ainult selliseid sesse ritta laduda, nagu esimesel graafikul :)

          Järgmise nädala eesmärk: 35k käsi ja 3BB/100.

          Aga tõenäoliselt pean nädala lõpus minema maale viimaseid tormist jäänud puid saagima, sel juhul lükkub eesmärgi täitmine ülejärgmise nädala peale.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #245
            Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

            Mitu tundi sul kulub 35k käe mängimiseks?

            Comment

            • Karikakar
              Vana Tegija
              • Jul 2009
              • 1235

              #246
              Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

              Ma pakuks ~29h.

              Comment

              • sm112
                Grinder
                • Jun 2009
                • 776

                #247
                Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                Üsna täpselt pakutud, ise arvestasin 28 tunniga.

                Comment

                • Madis Very
                  Bännitud
                  • Aug 2009
                  • 2951

                  #248
                  Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                  Kui saladus pole siis mis $/hour koos boonustega tuleb ?
                  Võid PMina kah saata, kui avaldada ei taha.

                  Comment

                  • sm112
                    Grinder
                    • Jun 2009
                    • 776

                    #249
                    Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                    NL100 FR jääb ta sinna 100$ kanti, mingi 30% sellest moodustab rakeback. 6max ja NL200 ning muud katsetused on üldist keskmist tublisti alla tirinud, aga rohkem ei kavatse mitte midagi muud torkida ning ümmargune sada jääb eesmärgiks.

                    Comment

                    • Priito
                      Jube Noob
                      • Mar 2009
                      • 121

                      #250
                      Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                      Suured eesmärgid.. edu!

                      Ise suutsin üle pika aja ka netis kätt proovida ja tegin 1 tunniga NL50s meie ühissessi kaotused tagasi. Umbes täpselt +1 BB per hand :)

                      Comment

                      • sm112
                        Grinder
                        • Jun 2009
                        • 776

                        #251
                        Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                        Järgmise ühissessi teeme kainelt, siis pole vaja pärast kaotusi tagasi teha
                        See nädal on mul tihe, aga järgmine nädal võin ühe live-õhtu teha, kui sul huvi on.

                        Comment

                        • Priito
                          Jube Noob
                          • Mar 2009
                          • 121

                          #252
                          Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                          Kardan, et võin juba see nädal ära eksida parki :)
                          Mul algas 3 nädalane puhkus täna.

                          Comment

                          • sm112
                            Grinder
                            • Jun 2009
                            • 776

                            #253
                            Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                            Tra no konkreetselt tunnen, et biidin seda mängu, aga no võimatu on rahulikuks jääda, kui selline pask kogu aeg näkku lendab. KK vs AA korduvalt, vastupidi mitte kordagi, dongid hitivad mingeid imeoute kodu aeg ja ükski flip ära ei tule.

                            Sic!

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #254
                              Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                              lol, plussis oled ju :1

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #255
                                Re: [NL100 FR 50bb lauad] YouFUndMyAudiS5

                                5,8BB/100 ja hala käib

                                Comment

                                Working...