[NL100 FR] Thanks for the Z

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • g00000se
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1047

    #166
    Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

    Miks sa nii rämedalt tilti lähed :D See on selge ju, et vahepeal tõmmatakse neid 2-3 outereid ära ja täiesti standard värk :D Sa peaksid enne suitsu pausi tegema, kui tilt peale jõuab - ennetama seda :D

    Comment

    • sm112
      Grinder
      • Jun 2009
      • 776

      #167
      Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

      Krt jälle tiltasin. Sess oli laupäevale kohaselt 900 taala plussis aga lõpetasin ikka ainult 450 peal. Midagi on valesti, ei suuda enam viimasel ajal keskenduda ja põhimõtteliselt iga sess mingi hetk katus sõidab ära. Kuu alguses ei olnud peaaegu kordagi sellist jama. Peab mõtlema hakkama, kuidas sellest jamast välja tulla, sest niimoodi jätkates jääb liiga palju raha laudadesse.

      Comment

      • totaldonk
        Grinder
        • Dec 2009
        • 914

        #168
        Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

        Algselt postitas sm112 Vaata postitust
        Krt jälle tiltasin. Sess oli laupäevale kohaselt 900 taala plussis aga lõpetasin ikka ainult 450 peal. Midagi on valesti, ei suuda enam viimasel ajal keskenduda ja põhimõtteliselt iga sess mingi hetk katus sõidab ära. Kuu alguses ei olnud peaaegu kordagi sellist jama. Peab mõtlema hakkama, kuidas sellest jamast välja tulla, sest niimoodi jätkates jääb liiga palju raha laudadesse.
        Võta puhkus

        Comment

        • sm112
          Grinder
          • Jun 2009
          • 776

          #169
          Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

          Täiesti haige, mis downswing on viimased päevad kestnud. Iga domineeritud käsi tõmbab turni 2 või 3 oudise ja iga flopi või turni allin riverdatakse julmalt ära. Jätan sessi -300 peal pooleli, teen suitsu ja rahunen maha ning enne ei lõpeta, kui nullis olen. Ka kõige sitema jooksu saab hea mänguga tasakaalustada, küsimus on lihtsalt käte arvus.

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #170
            Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

            Kas see lause ja mõte "enne ei lõpeta, kui nullis olen" liiga results oriented ei ole ja mindsetile liiga ei tee ?
            Kui ei, siis mybad, niisama jagan mõtteid :).

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #171
              Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

              Ranka jutt hakkab lõpuks ka ehk sulle loogilisena tunduma?

              Comment

              • sm112
                Grinder
                • Jun 2009
                • 776

                #172
                Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                Ranka jutt hakkab lõpuks ka ehk sulle loogilisena tunduma?
                Never. Leveldad v?

                Tegu on/oli/kui-tulevikus-juhtub-siis-saab-olema ajutise tagasilöögiga, aeg paneb asjad paika ja tõstab chipid õigesse stacki.

                Tänane päev lõppes nii!

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • macroTilt
                  seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                  • May 2010
                  • 629

                  #173
                  Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                  tubli tubli. ja tuleb ka tagasil66ke, mida sa samuti tead. Ja see on hea :)
                  a see on k6ik teisejarguline, imo. Naen sinu ja enda "pokkeristory" puhul ilmselgeid sarnasusi. Pean silmas eelk6ige TILT/no tilt issued.
                  Mind on juba aidanud see "aus" blogimine. Tilti esineb kindlasti vahem. Kuid see on kindlasti olemas ja hetkel veel absoluutselt kontrollimatu. Usun, et enda antud info abil on see v6imalik valja juurida. See on yks paras puzzle, kuid kindlasti teostatav.
                  Selles usus ma enda blogi vahemalt kirjutan :)

                  Ja siinkohal panen endale eesmargiks, et jargmised tildi eelseisundid/tilt olekud tuleb konkreetselt lahti kirjutada. Sealt v6ib vastuseid leida. Et mis siis toimub ikkagi peas?

                  Haha. 66.

                  gl

                  Comment

                  • Divide03
                    Julm Donk
                    • Dec 2009
                    • 77

                    #174
                    Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                    Ma ei tea kas see aitab aga mõttetera ikka jagaks. Ise mõtlesin kunagi nii, et kui kõrgetesse limiitidesse jõuan, siis mõtlen koguaeg et rakeback on minu tasu! Sest, see kindel tunnitasu ja variatsioonipärast ei pea niipalju pinges olema, sest kui 1bb voi isegi 0bb/100 käe kohta voidab, siis rakebakiga toodab ikka midagi. Ja kui kõrges limiidis oled, siis ikka korralikult!
                    Muidu mõtleb koguaeg, et ukspäev teenisin niipalju ja teinepäev kaotasin. Suht närvi läheb sellepeale ju!

                    Comment

                    • sm112
                      Grinder
                      • Jun 2009
                      • 776

                      #175
                      Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                      Jah, 24 laual mängides moodustab rakeback suure osa kasumist ning on stabiilne sissetulekuallikas. Juuni rakeback oli näiteks ~2,7bb/100 (1,35 PTBB).

                      Kopeerin siia ka juuni tulemused graafikute teemast:

                      Kuu lõpp läks persse, kogu viimase nädala tiltasin millegipärast. Mindset puru ja kuu alguse motist ja pühendumusest polnud midagi järel enam. Täna ei viitsinudki enam mängida ja nii jäi ajaline eesmärk täitmata.

                      Vähemalt 120h mängu FAIL - 119,77h
                      Vähemalt 10k$ WIN - tuli ca 11,5k$ koos rakebackiga

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Juuliks eesmärke ei sea, kuna pean 2 nädalat kuu lõpus täiskohaga tööl käima. Nädalavahetustel mängin rohkem NL200/400.
                      Juulist veel niipalju, et volüüm jääb ilmselt poole väiksemaks kui juuni, tuleb selline katsetamise ja analüüsimise kuu. Nagu mainitud, siis tippajal (laupäeva õhtu/öö) proovin NL200/400 ja vaatan, mis tase seal on ning kas on võimalik võita ka või on kõik solid ja no money there. Võibolla proovin veidi HU-d et näha, kas suudan NL50 biitida või hakkan jälle kohe tiltima ja pean selle mänguvormi ära unustama. Üldiselt on laudade alustamisega HU oskus paranenud ja vastase stiiliga kohanemisega ei tohiks ka raskusi olla. Kõik eeldused oleks nagu olemas, nii et tilt/no tilt saab kaalukeeleks. 6-maxi esialgu ei puutu.

                      Comment

                      • sm112
                        Grinder
                        • Jun 2009
                        • 776

                        #176
                        Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                        Algselt postitas Divide03 Vaata postitust
                        Ma ei tea kas see aitab aga mõttetera ikka jagaks. Ise mõtlesin kunagi nii, et kui kõrgetesse limiitidesse jõuan, siis mõtlen koguaeg et rakeback on minu tasu! Sest, see kindel tunnitasu ja variatsioonipärast ei pea niipalju pinges olema, sest kui 1bb voi isegi 0bb/100 käe kohta voidab, siis rakebakiga toodab ikka midagi. Ja kui kõrges limiidis oled, siis ikka korralikult!
                        Muidu mõtleb koguaeg, et ukspäev teenisin niipalju ja teinepäev kaotasin. Suht närvi läheb sellepeale ju!
                        Tahtsin veel lisada, et mõnes mõttes on sul õigus, aga mõnes mõttes on see ka veidi vale mõtlemine. Siiamaani oligi rakeback mu ainus tasu ja mängisin kokkuvõttes suht break-even. Kui boonus vabanes, siis cashout ja kindel bankroll oli kogu aeg olemas, mis eriti ei suurenenud ega vähenenud. See kuu sain aru, et võita on tegelikult võimalik palju rohkem, kui lihtsalt rakeback. See nõuab küll kõvasti tööd ja vaeva nii mänguoskuste arendamisel kui tildiga toime tulemisel, aga see vaev saab kindlasti tasutud. Ei ole mõtet rahulduda mingi kindla summaga, vaid alati peaks püüdlema rohkema poole ja mõtlema, kuidas veelgi enam teenida. Pokkeriga alustades mõtlesin, et kui 15k kuus teenida (jutt käib siin ja edaspidi kroonidest), oleks jumala kõva ja elaks juba sellest ära. Poole aasta pärast mõtlesin, et 50k kuus oleks sitaks äge ja püüdlesin selle poole. Nüüd, aasta hiljem, tegin 150k kuu ja sellest eriti madalamale ei tahaks enam langeda ning juba liigub mõte selles suunas, mida järgmiseks arenguhüppeks vaja on. Think big!

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #177
                          Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                          Millal see siis tuleb?
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Divide03
                            Julm Donk
                            • Dec 2009
                            • 77

                            #178
                            Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                            Eks ta ole jh nii ja naa! Eks igaüks motiveerib ise ja katsetab!
                            Kui jõuad, võiksid video ära teha ja väikse eluloo kh kirjeltada!
                            Endale meeldib kh 50bb mängida, sest 100bb mängimine on rohkem nikerdamine aga 50bb mingilmääral masstoodang :D

                            Comment

                            • sm112
                              Grinder
                              • Jun 2009
                              • 776

                              #179
                              Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                              Tegin prooviks NL100 50bb 6maxi. Laudu 24 muidugi. 1,5h ja 3k käsi ning 750VPP/h. Pole paha. Nii võib isegi juba sellel aastal SNE ära teha, kui väga pingutada :) Nüüd peab optimaalse 24-laua strateegia välja nuputama.

                              Comment

                              • macroTilt
                                seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                                • May 2010
                                • 629

                                #180
                                Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                                Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                                Tegin prooviks NL100 50bb 6maxi. Laudu 24 muidugi. 1,5h ja 3k käsi ning 750VPP/h. Pole paha. Nii võib isegi juba sellel aastal SNE ära teha, kui väga pingutada :) Nüüd peab optimaalse 24-laua strateegia välja nuputama.
                                nuputa :)

                                glgl

                                Comment

                                Working...