[NL100 FR] Thanks for the Z

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sm112
    Grinder
    • Jun 2009
    • 776

    #151
    Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

    Tervitused

    Tervis on väga sitt :D Eile sattusin peo lõpus tartu olümpsi ja tundsin kohe coca ära :P Millegipärast 6max laud lagunes samal aja kui saabusin, aga lõpuks jäi 4 mängijat alles ja kümmekonna käega sain mingilt veel suuremas joobes gamblerilt 2x1k eeki. Kuna ta oli ilmselt pangakaardi limiidi tühjaks tõmmanud, siis mängust rohkem asja ei saanud. Selleks hetkeks olin 18h järjest joonud :D Edasi Tallinna bussi peale ja tänase päeva olen põhiliselt teki all mööda saatnud. Homme hakkan jälle mängima.

    Comment

    • macroTilt
      seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
      • May 2010
      • 629

      #152
      Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

      Hei!

      oled asja v6imsalt liikuma saanud. super! lase aga samas vaimus edasi.
      ranka kommentaare ara pane aga yldse tahele.

      mina usun endiselt, et sa oled kandidaat nr1, kes SNE eesti lipu alla vormistab!

      gl

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #153
        Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

        Väga uhkelt lased!

        Kohe näha, et minu käest oled coachingut saanud :)

        Comment

        • sm112
          Grinder
          • Jun 2009
          • 776

          #154
          Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

          Tänan kõiki toetajaid!

          Positiivne tagasiside motiveerib paremini mängima ja ennast arendama ning ei luba kergelt tilti minna ja käega lüüa, sest häbi oleks siia halbu tulemusi postitada :P

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #155
            Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

            pohmavärinaid pole :D?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #156
              Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

              SM112, sa lähed see aasta SNE järgi?

              Comment

              • sm112
                Grinder
                • Jun 2009
                • 776

                #157
                Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                Ei, see aasta enam ei jõua. Nagu paar lk tagasi mainisin, siis selle aasta siht on 600k VPP-d. Aga kui sügisest täisprofiks hakkan ja enam paar aastat tööle ei lähe, siis järgmine aasta võin 90% lubada, et teen ära.

                Comment

                • sm112
                  Grinder
                  • Jun 2009
                  • 776

                  #158
                  Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                  Täna oli huvitav sess - alguses ei saanud kuidagi minema ja olulised käed tõmmati ära. Seekord aga ei tildanud, või kui, siis väga minimaalselt, mängisin lihtsalt oma mängu edasi. Kui olin tükk aega nulli ümber nühkinud, siis mõtlesin juba lauad kinni panna, kui järsku hakkasid kõik käed pidama ja flipid mulle kukkuma. Lausa müstika, kui järsku kõik muutus. Tavaliselt kaasneb hea jooksuga selline "tsooni sattumise" tunne, kus vigade arv läheneb miinimumile ja võtan heaterilt kõik, mis võtta annab. Sellel hetkel mängin kindlasti parimat mängu, milleks ma suuteline olen.

                  Tänane graafik on veel eriline selle poolest, et nonSD joon on > 0! Ja seda full ringis 50bb stackiga! Mainida tuleb siiski fakti, et üsna palju mängisin HU-d ja 2-3 vastase vastu, eks sealt need nonSD võidud põhiliselt tulid. Tsoonis olles ei ole mingi probleem mängida 6 lauda HU-d, 6 lauda 2-4 vastasega ja ülejäänud 12 lauda full ringi. Otsused sünnivad hetkega, reflektoorselt, ja vigu tuleb sisse üsna harva.

                  Aga kaua ma ikka keerutan, kuu parim sess on selline:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Overall on 102850 kätt ja 6242$, winrate 3,03BB/100, mängitud 77h.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Kuna vahepeal pidutsesin-puhkasin 3 päeva, siis on 10k$ saavutamine veidi raskendatud, aga siiski mitte veel võimatu.

                  Comment

                  • Owner85
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 2146

                    #159
                    Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                    ommikul kell 8sa on siukest asja ikka eriti ilus vaadata:)paistab et uus staar on sündinud,edu ja lahedat jaani!

                    Comment

                    • nalg
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2010
                      • 489

                      #160
                      Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                      koos boonustega võib täitsa kopsakas summa kuu lõpus tasku kukkuda, vahvat jaani!

                      Comment

                      • Svenza
                        Svetlana aka Buldooser
                        • Oct 2008
                        • 3591

                        #161
                        Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                        Normal.
                        Kle, mis su statsid on? Minu PT3 andmetel lased 5/4/ statsidega. Tundub unreal kuidagi.

                        Comment

                        • sm112
                          Grinder
                          • Jun 2009
                          • 776

                          #162
                          Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                          Vähemalt 6 mängijaga lauas: 9,3/7,2/4 (vpip/pfr/3bet)

                          Comment

                          • sm112
                            Grinder
                            • Jun 2009
                            • 776

                            #163
                            Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                            Täna mõtlesin, et teen ainult uusi laudu ja mängin HU-d. Et mängin mingi 6-8 lauda vms aga sittagi, enne kui arugi sain lõi juba kirja ette, et 24 lauda lahti ja rohkem ei saaaaaaaaaaaaaaaaaatratratra. Ja tilt tuli ka kiirelt peale, aga mitte selline konstantne tilt, vaid see käis nagu lainetena. Kohati flippis ära ja spewwisin 4 stacki mingile suva fishile, siis jälle võtsin ennast kokku ja võitsin tagasi, siis tõmmati perse lohku ja jälle snappisin jne. Lõpuks lasin suvalt kõikide bumhunteritega valimatult HU-d ja kohati oli päris huvitav, kui esimene kohanemine ära toimus ja meta pihta hakkas. Päris jõhker on mängida 24 lauaga nii, et kuskil pooled neist on HU, aga näed, jäi aega isegi chatis ennast välja elada. Kuigi see tegelikult ilus ei ole, aga täna lasin lihtsalt asjal minna.

                            Graafik selline:

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Winrate jälle langes tänu sellele jamale, aga pohhui. Midagi positiivset ka - täna ostsin 4k$ boonuse ja kui see vabaneb, saab kohe milestone boonuse ka otsa võtta. Kuu miinimumeesmärk on pmst täidetud ja kui nädalavahetusel kuldne jooks on, siis proovin maksimumi ka. Saaks veel selle tildiga ka nüüd ühele poole, siis pole muud kui la vita e bella.

                            Edit. Kell 11 on muidugi väga tore aeg magama minna. Veider, kuidas see unegraafik kohe nii persse läheb, kui kindlat rutiini pole.

                            Comment

                            • sm112
                              Grinder
                              • Jun 2009
                              • 776

                              #164
                              Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                              Mingu persse see Stars. Enamus potte tõmmati ära või siis imeti juba turni mingi 2 või 3 outer, mis AIEV-s ei kajastu. Peaaegu kuni lõpuni pidasin vastu ja ei tildanud, aga nüüd lõi siiski katuse pealt. Graafikult ka ilusti näha. Lauad kinni ja suitsule, rahunen maha ja grindin edasi, sest fishid on liikvel.

                              Beat: panin graafikule sellise nime, et foorum muutis selle tärnideks ja seega pidin uue nime panema ja uuesti uploadima.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #165
                                Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                                variatsioon....mmm

                                Comment

                                Working...