Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis
Tervitused
Tervis on väga sitt :D Eile sattusin peo lõpus tartu olümpsi ja tundsin kohe coca ära :P Millegipärast 6max laud lagunes samal aja kui saabusin, aga lõpuks jäi 4 mängijat alles ja kümmekonna käega sain mingilt veel suuremas joobes gamblerilt 2x1k eeki. Kuna ta oli ilmselt pangakaardi limiidi tühjaks tõmmanud, siis mängust rohkem asja ei saanud. Selleks hetkeks olin 18h järjest joonud :D Edasi Tallinna bussi peale ja tänase päeva olen põhiliselt teki all mööda saatnud. Homme hakkan jälle mängima.
Tervitused

Tervis on väga sitt :D Eile sattusin peo lõpus tartu olümpsi ja tundsin kohe coca ära :P Millegipärast 6max laud lagunes samal aja kui saabusin, aga lõpuks jäi 4 mängijat alles ja kümmekonna käega sain mingilt veel suuremas joobes gamblerilt 2x1k eeki. Kuna ta oli ilmselt pangakaardi limiidi tühjaks tõmmanud, siis mängust rohkem asja ei saanud. Selleks hetkeks olin 18h järjest joonud :D Edasi Tallinna bussi peale ja tänase päeva olen põhiliselt teki all mööda saatnud. Homme hakkan jälle mängima.
TC



Comment