Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis
Palun tule maapeale. Sa ei ole lifetime $10k teeninud ja unistad siin $10k kuudest? Üleöö FGatorsist Durriks ei saa, muidugi on ka erandeid aga väga suure tõenäosusega sina see ei ole.
Ärge arvake, et kade olen! Ei ole, räägin omadest kogemustest. Ka mul on 100k käelisi upswinge olnud, mis on tekitnaud tunde, et olen uus Eesti Kelisitaan aga reaalsus räägib hoopis teist...
Palun tule maapeale. Sa ei ole lifetime $10k teeninud ja unistad siin $10k kuudest? Üleöö FGatorsist Durriks ei saa, muidugi on ka erandeid aga väga suure tõenäosusega sina see ei ole.
Ärge arvake, et kade olen! Ei ole, räägin omadest kogemustest. Ka mul on 100k käelisi upswinge olnud, mis on tekitnaud tunde, et olen uus Eesti Kelisitaan aga reaalsus räägib hoopis teist...




TC
Comment