[NL100 FR] Thanks for the Z

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sm112
    Grinder
    • Jun 2009
    • 776

    #106
    Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

    Ega siin universaalset nõuannet ei olegi. Kasvata oma iseloomu ja leia need asjad, mis aitavad. Tee näiteks suur silt monitori taha seina peale, a'la "NO TILT", katkesta sess kohe kui tunned, et ei mängi enam A-mängu ja emotsioonid segavad, suuna ennast pidevalt õigesti mõtlema a'la "äratõmbamised on pokkeri loomulik osa, pikas perspektiivis võidad sa iga sellise käega raha" või "kui tegin vea, siis see ei tähenda seda, et peab gamblima hakkama, et seda heastada" vaid mängi oma A-mängu edasi, sest ainult nii võidad sa raha. Mida kauem sa pokkeriga tegeled ja seda tõsiselt võtad, seda rohkem su mindset areneb, lihtsalt aita sellele ise aktiivselt kaasa. Vaata Tommy Angelo seeriat, loe poker mindsetti vms ja mängides keskendu alati sellele, et teeksid A-mängu.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #107
      Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

      Tänud nõuannete eest, selle sildi teen kohe. Hea on alati sellist kinnistavat juttu lugeda.

      Comment

      • LuuK
        Vana Tegija
        • Dec 2008
        • 1138

        #108
        Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

        Algselt postitas sm112 Vaata postitust
        video 24 lauaga, kus on näha nii table-selectimine kui mass-multitablemine ja räägin pärast peale
        eelistaksin seda varianti

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #109
          Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

          Algselt postitas sm112 Vaata postitust
          , või räägin mängimisega samal ajal ja teen kuskil 10 lauda, sest muidu ei jää lihtsalt aega seletamiseks?
          eelistaks ise seda varianti. Tänud!

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #110
            Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

            nõustun hossiga
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #111
              Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

              nõustun ka hossiga.

              Comment

              • Tuul
                Grinder
                • Oct 2008
                • 989

                #112
                Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                24 lauda

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #113
                  Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                  24 ja pärast peale rääkida, kui viitsid, tuleb parem. Aega läheb selle video tegemiseks lihtsalt rohkem.
                  Kui on pikem jutt, siis saab ju video selleks ajaks pausile panna, seda varianti kasutatakse mu meelest sageli.

                  Comment

                  • Owner85
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 2146

                    #114
                    Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                    mõlemad sobivad väga,ootan pikkisilmi:)

                    Comment

                    • Ahangama
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 615

                      #115
                      Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                      Kui juba teha siis tahaks näha 24 lauaga. edu!

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #116
                        Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                        Sorry,aga Mina ei saa aru.

                        Mis mõte on teha video mingi miljonkolmesajaneljakümne lauaga ja PÄRAST peale rääkida.(eeldan,et eelkõnelejad räägivad kogu video ulatuses peale rääkimist).

                        Parem teha vähem laudu (kuna Sa nagunii oled harjunud rohkemate laudadega korraga mängimise,kui 10,siis peaks Sul ka aega olema 10.laua juures seletada isegi "muinasjutte".) ja rääkida kohe teatud situatsioonis peale teadmata,mis vastasel üldse olla võikski

                        Kui juba mõelda selle 24.laua "süsteemi" peale,siis oleks ju mõttekam teha ainult parematest situatsioonidest video.
                        A.la hand replay ja võtta need "mõttetud" käed välja ning rääkida ainult "põnevatest" kätest.Sellise ideega oleks vägagi nõus,kuna videos puuduksid kõik sellised käed,mida Sa ei mängi.See aga eeldaks rohkemat tööd Sinu poolt arvatavasti.

                        Vabandan,kuid see oleks Minu arvamus ühest heast videost.

                        Edu sulle,ning igal juhul ootan ning vaatan videot!

                        Comment

                        • Tuul
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 989

                          #117
                          Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                          see mõte ongi, et mina isiklikult tahaks näha mängu sellisel kujul, nagu ta tavaliselt on, mitte video eesmärgil 10 lauaga

                          Comment

                          • noname
                            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                            • Oct 2009
                            • 2366

                            #118
                            Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                            Algselt postitas Tuul Vaata postitust
                            see mõte ongi, et mina isiklikult tahaks näha mängu sellisel kujul, nagu ta tavaliselt on, mitte video eesmärgil 10 lauaga
                            Ning pärast pealerääkimisega?
                            24.lauda korraga + tableselect+mõtlemisaeg+seletamine - eriti ei võimalda kõike seda otse teha.Ma eeldan*
                            Last edited by noname; 16.06.10, 01:06.

                            Comment

                            • Tuul
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 989

                              #119
                              Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                              pärast pealerääkimisega jah

                              Comment

                              • arvamusliideripoeg
                                Bännitud
                                • Mar 2010
                                • 45

                                #120
                                Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                                24 table kindlasti.

                                Kas graafikut SD/NSD joontega saaks? Ikka NSD otse taevasse ja enamus kasumist sealt?
                                Mis sul muidu 3bet/fold to 3bet on tänavate kaupa?

                                PTR graafik on huvitav, et mis juhtus? Viimase 60k käega suurem kasum kui eeleva 1,5M käega. lol

                                Comment

                                Working...