[NL100 FR] Thanks for the Z

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sm112
    Grinder
    • Jun 2009
    • 776

    #91
    Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

    Tõenäoliselt siiski kahjuks ainult 600k VPP-d.

    Tänu oma nitisele stiilile maksan ise keskmisest märksa vähem reiki, aga VPP-sid saab kogu laud võrdselt olenemata sellest, kelle potist rake maha võeti.

    See kuu olen näiteks maksnud reiki 2700$, aga keskmiselt on iga inimene minu lauas maksnud samal ajal reiki 3800$. Olen saanud ca 23k VPP-d mis teeb 23000x3,5x0,016=1288$ rakebacki. Reaalselt saan 47,7% rakebacki, mis on nitise stiili juures veel üks eelis FTP ees. Ja see on ilma igasuguste milestone boonusteta, kui need ka sisse arvestada, siis tõuseb rakeback aasta lõpuks, puusalt tulistan praegu, üle 70%.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #92
      Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

      Oot kuskil su arvutustes peab viga olema.
      http://fpppro.com/pokerstars-rakeback.php andmetel on SNE rakeback 70%. Sa ei saa never ever saada nii palju kui sa elite pole
      Last edited by leits; 14.06.10, 19:22.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #93
        Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

        Minevikus toimunud shortstackimine ametlikult andestatud.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #94
          Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

          Seekord pean leitsiga nõustuma. Mis boonusel põhineb 23000x3,5x0,016=1288$ arvutus ja mis boonustel 70% RB arvutus ?

          Alla SNE ja üle 0,016$/FPP saab ainult SNG satikaid mängides. Kusjuures hea+ SSS valdaja peaks neil saama oluliselt parema FPP kursi, kui üks kõik millisete boonustega.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #95
            Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

            Algselt postitas alaska Vaata postitust
            Minevikus toimunud shortstackimine ametlikult andestatud.
            ja mida ta sinu arvates praegu teeb?

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #96
              Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

              Algselt postitas Rage Vaata postitust
              ja mida ta sinu arvates praegu teeb?
              halfstackib obv

              Comment

              • raaids
                Grinder
                • Mar 2009
                • 606

                #97
                Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                Seekord pean leitsiga nõustuma. Mis boonusel põhineb 23000x3,5x0,016=1288$ arvutus ja mis boonustel 70% RB arvutus ?

                Alla SNE ja üle 0,016$/FPP saab ainult SNG satikaid mängides. Kusjuures hea+ SSS valdaja peaks neil saama oluliselt parema FPP kursi, kui üks kõik millisete boonustega.
                arvutus on õige ju kui ta ostab 4k$ boonuseid ainult. ja lisaks tulevad kõik milestone boonused mida 600k puhul saab 21,6k.Milestone boonuseid ei arvesta rakebacki hulka ka see fpppro lehekülg

                Comment

                • I R Baboooon
                  FPP Pro
                  • Jan 2010
                  • 235

                  #98
                  Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                  Miks sa 6maxist quittisid?

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #99
                    Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    ja mida ta sinu arvates praegu teeb?
                    Enam ta ei peedista oma eksistensiga 100+bb inimesi, nii et imo võiks selle teema rahule jätta

                    Comment

                    • JakoJ
                      Jube Noob
                      • Sep 2009
                      • 132

                      #100
                      Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                      A see 50bb, peab mängu väga nitiseks tõmbama?, setminemine jne ei ole enam +ev?

                      Comment

                      • sm112
                        Grinder
                        • Jun 2009
                        • 776

                        #101
                        Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                        Setminemine on +EV teatud olukordades, näiteks võib preflop callida 3bb tõste, kui on näha, et tuleb multiway pot vähemalt 2 50bb stacki vastu, kohati saab ka kaasa limpida ja floppi näha jne. Suuri tõsteid (4bb+) callida ja ühe vastase vastu mängides ei ole ilmselt piisavalt implied oddse, et setminemine pikas perspektiivis +EV oleks. Iga olukorda tuleb muidugi eraldi hinnata, nüansse on ju nii palju.

                        Ise mängin väga tightilt, a'la 10/8 ja 3bet 4,4.

                        Positsioonide kaupa on statid järgmised:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Paar inimest on küsinud videot ja mõtlesin varsti ühe teha. Nüüd on küsimus selles, et kas teen video 24 lauaga, kus on näha nii table-selectimine kui mass-multitablemine ja räägin pärast peale, huvitavate kohtade peal videos pausi tehes ja lahti seletades, või räägin mängimisega samal ajal ja teen kuskil 10 lauda, sest muidu ei jää lihtsalt aega seletamiseks?

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #102
                          Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                          täitsa uskumatu, et nii tightilt on võimalik korraliku winrate näidata. mõnel mehel on EP avamisrange ka laiem kui su Button, kuid papp jookseb ja see peamine.
                          edu!

                          Comment

                          • sm112
                            Grinder
                            • Jun 2009
                            • 776

                            #103
                            Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                            Algselt postitas I R Baboooon Vaata postitust
                            Miks sa 6maxist quittisid?
                            Tildiprobleemid segasid. Paar päeva normaalset mängu ilusa kasumiga ja siis üks õhtu täis tilti ja õudu. Distsipliinist jäi puudu, peale paari ebaõnnestumist hakkasin kohe spewima ja see omakorda suurendas tilti.

                            Õnneks olen viimase kuu jooksul astunud suure sammu sisemise tasakaalu suunas ja ei välista, et liigun millalgi 100bb peale tagasi.

                            Comment

                            • JakoJ
                              Jube Noob
                              • Sep 2009
                              • 132

                              #104
                              Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                              No parema ülevaate ma arvan et saaks kui lives lased, aga see ainult minu arvamus, ja sellele teise variandi võid ju kui kunagi aega on lisaks teha

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #105
                                Re: [NL100 FR 20-50bb lauad] sm112 Pokerstarsis

                                Naljakas, mul sama asi 6maxis, et teen ilusasti head mängu ja siis teen kaks-kolm viga ja sess laguneb täielikult, või siis jah ühe õhtu sess täielik tiltcrap. Any advice, et kas mass tabledes on tähelepanu nii hõivatud vms ???

                                Comment

                                Working...