[HU NL50/100] HullApple --> ranka kasvandik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Hullapple
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2009
    • 364

    #46
    Re: [NL25]HullApple

    Aprilli kuuga jään jäin rahule. Siiski minu esimene kuu kus olen ka midagi arvestavat teeninud. Tegin ka väikesed shotid NL50, sai kokku seal oldud ligi 5k kätt ja sellega kaasnes -3 BI. Aga noh, sain maitse suhu ja proovin edasipidi paremini.

    Aprilli graafik:


    Mais on plaanid siis hakata rohkem kiikama NL50 poole ja kinnitada seal kanda.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #47
      Re: [NL25]HullApple

      superb ju! mis toas lased?

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #48
        Re: [NL25]HullApple

        Puhas rõõm on vaadata. Nice! Oled vahepeal miskit juurde lugenud/õppinud ka?

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #49
          Re: [NL25]HullApple

          Mis stiili sa lased?
          6h iga päev...müstika. Ise teen päevas 3h ära ja siis on kopp ees.

          Comment

          • Hullapple
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2009
            • 364

            #50
            Re: [NL25]HullApple

            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
            superb ju! mis toas lased?
            Starsis

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            Puhas rõõm on vaadata. Nice! Oled vahepeal miskit juurde lugenud/õppinud ka?
            Concept of the Week on olnud suurim õpik. Kolmapäeva olen teinud endale peaaegu mängu vabaks päevaks, peaaegu selles mõttes et kui mängin siis väga vähe aga põhi laks läheb õppimisele 6h kanti. Aga mis siin muud on? Vaatan yle kaotatud käed ja kirjutan vastaste kohta noted. Viimasel ajal olen yle hakanud vaatama ka selliseid võidetud käsi kus vastaseks on olnud regular või siis lihtsalt sepp kes statside põhjal tundub mängu põhitõdesi teadvat, proovin sealt ka yhtteist kirja saada kuidas nad midagi mängisid et tulevikus ehk natuke lihtsam.
            Ja proovin ka nii öelda teiste vigadest midagi õppida.

            Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
            Mis stiili sa lased?
            6h iga päev...müstika. Ise teen päevas 3h ära ja siis on kopp ees.
            Minu jaoks nagu ei ole mystika. Aeg läheb tegelt kähku. Stiil on 12/9/af 2,2.

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #51
              Re: [NL25]HullApple

              sul on mingi kellaaeg/ajad ka välja kujunenud millal mängid?

              Comment

              • Hullapple
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2009
                • 364

                #52
                Re: [NL25]HullApple

                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                sul on mingi kellaaeg/ajad ka välja kujunenud millal mängid?
                Kuule ja, öösel, 23-05 umbes. nädalavahetus juba varem.

                Comment

                • Hullapple
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2009
                  • 364

                  #53
                  Re: [NL25]HullApple

                  Yeiiiiiiiiii!!! mu esimene Royal cash-s!

                  PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  saw flop | saw showdown

                  MP1 ($15.80)
                  MP2 ($65.05)
                  CO ($51.45)
                  Button ($63.70)
                  SB ($106.85)
                  Hero (BB) ($63.80)
                  UTG ($64.80)

                  Preflop: Hero is BB with K, J
                  2 folds, MP2 bets $1.50, 1 fold, Button calls $1.50, 1 fold, Hero calls $1

                  Flop: ($4.75) 3, 10, Q (3 players)
                  Hero bets $3, MP2 calls $3, 1 fold

                  Turn: ($10.75) 10 (2 players)
                  Hero checks, MP2 bets $7.50, Hero calls $7.50

                  River: ($25.75) A (2 players)
                  Hero bets $20, MP2 calls $20

                  Total pot: $65.75 | Rake: $3

                  Results:
                  Hero had K, J (royal flush).
                  MP2 mucked Q, A (two pair, Aces and Queens).
                  Outcome: Hero won $62.75

                  Comment

                  • Hullapple
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2009
                    • 364

                    #54
                    Re: [NL25]HullApple

                    No nii, pole juba kaua kaua siia midagi kirja pannud.

                    Nagu mai kuu alguses sai öeldud et eesmärgiks on NL50 proovida ja sinna ka pidama jääda siis sellega on hakkama saadud.

                    Graafik siis:


                    Siia lisanduvad stellarid, scoop reload boonus ja 55$ DNG(sunday) min cash. Kokku tuli siis natuke yle 2300$.

                    Kokkuvõtvalt võin ju öelda et saab tulemusega rahule jääda, selles mõttes et siiski esimene kuu NL50 ja suutsin pidama jääda. Samas aga tunnen et väga palju jäi ka võtmata. Mul kohati tunne et teen natuke pikad sessid. Mõtlesin et peaks tegema pävas 2-3 sessi mis oleksid ka umbes 2 tundi pikad.....

                    Juunis võtan asja vist natuke rahulikumalt. Alates jaanuarist olen praeguseks hetkeks mänginud 360k kätt, mis teeb kuu keskmiseks 72k kätt. Aga eks üht teist ikka toksin ja arvan et vaatan ka NL100 poole. Vähemasti lähen proovin seal asjad ära.

                    Seniks aga edu kõigile ja endale :)

                    Comment

                    • Relamz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1467

                      #55
                      Re: [NL25]HullApple

                      kena graafik :)

                      Comment

                      • pukkmaster
                        Jube Noob
                        • Sep 2009
                        • 126

                        #56
                        Re: [NL25]HullApple

                        Väga ilus algus NL50's. edu edaspidiseks.

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #57
                          Re: [NL25]HullApple

                          Oi, väga kena graafik. Enda oma suutsin 2 viimase päevaga täiesti peppu keerata. Muidu oli sama :)
                          Btw, mis su starsi kasutaja on?

                          EDIT: azoo, tahtsin veel küsida, mis on su statistikanumbrid NL50 ja kas mängid $ või € laudu??
                          Last edited by Kotkas1000; 01.06.10, 15:44.

                          Comment

                          • noname
                            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                            • Oct 2009
                            • 2366

                            #58
                            Re: [NL25]HullApple

                            Kena,et jooksma oled saanud.

                            Sul oli vahepeal NL25 miinustes...kuidas jooksma said?
                            võtsid coachi või oligi mingi jube jooks?

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #59
                              Re: [NL25]HullApple

                              Algselt postitas noname Vaata postitust
                              Kena,et jooksma oled saanud.

                              Sul oli vahepeal NL25 miinustes...kuidas jooksma said?
                              võtsid coachi või oligi mingi jube jooks?
                              Jah räägi sellest! Tegelikult väga tublisti paned ikka. Edu NL100s!

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #60
                                Re: [NL25]HullApple

                                pastilaa on imet teinud. väga kõvva graafik igatahes!

                                Comment

                                Working...