[HU NL50/100] HullApple --> ranka kasvandik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Hullapple
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2009
    • 364

    #1

    [HU NL50/100] HullApple --> ranka kasvandik

    Alustan siis lausega millega enamus päevikud on alanud. Otsustasin siis rajada ja hakata pidama oma päevikut. Miks? Arvan et see on midagi, mis saab mu mängu ainult paremaks muuta, et tuua avalikkuse ette oma lollused ja nendest yle saada.

    Pokkeriga tegin esmatutvust aastal 2008(nov). Internetis alustasin mängimist 2009(veebruar). Kuna kogu see tegevus käis töö kõrvalt siis väga palju aega pokkerile siiski pyhendada alguses ei saanud. Mida aeg edasi seda rohkem hakkas asi huvi pakkuma. Mängisin ainult turniire, sõprade seltsis väiksed donkamendid, full tiltis ja ka lives. Turniire tagusin siis vahelduva eduga töö kõrvalt kuni 2009 aasta lõpuni. Mingeid erilisi saavutusi ette pole näidata, netis suurimad rahalised kohad kuni 200$-300$,Classicus ja Pargis samuti mõned rahalised kohad ette näidata. Parim saavutus lives oli vist Trio-Bet Live-l 4. koht. Aga no see selleks.

    Kuna 2009 aasta lõpus jäin tööst ilma ja kohe uut ei leidnud mõtlesin et miks mitte üritada leiba teenida pokkeriga. Tuhnisin mööda erinevaid foorumeid ringi ja leidsin et tuleb hakata endale täiesti võõrast mängu selgeks tegema, milleks siis Cash Game. Miks cash? Targemad oskasid rääkida et ainult turniide tagumine tekitab kõvasti stressi kuna MTT-d korralikult hittida ikkagi väga raske.

    Okei, mõeldud tehtud. 2009 viimastel päevadel sai siis tehtud esimesed 5000 kätt NL2. Tuli sealt 20$.

    Jaanuari graafik oli palju lubav, paar päeva NL5 ja siis NL10 yle.

    +first deposit boonused ja stellarid.

    Selline tore pilt aga ei kestnud kaua. Kuna BR kasvas usinasti siis veebruaris oli vaja võtta shotte juba NL25. Siis aga tabas mind tegelik reaalsus. Kuu viimaste kätega tuli hädine pluss ära.Veebruaris siis pooled käed olid mängitud NL25 kus lopuks jäi -5$, pluss tuli siis ainult NL10.


    Praegu käsil olev märts on olnud samuti väga suurte hypetega. Üks päev + siis järgmine -, kaks päeva + siis jälle -.

    Päeviku pidamist võtan tõsiselt. Iga nädala kohta teen kerge kokkuvõtte. Pärast sessioone vaatan oma miinus käed üle ja huvitavamad lisan kindlasti siia, millede kohta ootan siis kriitikat ja kõike muud mis mu mängu parandaks.

    Praegu siis jätkan NL25-s. Mängin korraga 4-6 lauda. Olen proovinud ka rohkem kuni 12 aga mulle tundub et see käib mul veel yle jõu. Ei jõua korralike otsuseid teha ja mäng muutub tahest tahtama kuidagi robotlikuks ja mõtlemine kaob.

    Mis siis ikka, praeguseks aitab kyll, pilt ees kirju juba. Ei mäletagi millal nii pikalt viimati kirjutada sai.

    Side Lõpp.
    Last edited by Hullapple; 02.08.11, 02:40.
  • Hullapple
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2009
    • 364

    #2
    Re: [NL25]HullApple

    Enne päeviku avamist sai yks sess lõpetatud. Alustan siis oma päevikut vähemalt + sessiga.



    Lisan ka paar kätt:

    1)Mis siin ikka, fail käsi. Pre flop raise oli kus juures misclick, tahtsin panna 2$ kuna vastane 50/27 ja iga avang oli tal min raise. Ootan kriitikat

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    2) jõulud kyll läbi aga yhe eksinud vana leidsin ikkagi. Buttoni statsid 17/5 ja BB 47/34 ja poisi 3bet oli 60,0. Kümnest võimalusest kuuel korral oli 3bettinud.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by Hullapple; 12.03.10, 04:44.

    Comment

    • Rahapada
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1178

      #3
      Re: [NL25]HullApple

      1) käsi, obv liiga väike pfr, flopist raisele sadud reraise'i peale, võib ka foldile mõelda, aga säärane lammas, eriti ei tahaks... lihtsalt see pf tõste võib viia selliste tulemusteni nagu sa jõudsid
      2) nh

      Comment

      • Hullapple
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2009
        • 364

        #4
        Re: [NL25]HullApple

        Sai yks sess lõpetatud:



        Väga ebameeldiv sess oli. Suutisn ise mõned kärnad maha panna ja mõned standardid ka!

        1) Kui ikka tahab riverisse tulla siis tuleb.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        2) Siin tuleb endale vasta peapekki anda. Ei taha veel endiselt aru saada et donki ei ole mõtet bluffida.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        3)Standard
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        4)Panin Ax voi Kx peale aga pärast turni check calli hakkasin asjas kahtlema.
        Siukseid karda nagu tuld. pane palju tahad callivad su ikkagi ära.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        5)Mõnus hakkab kohe kui niimoodi saab.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        6)Hea et selline asi stackide peale heitluses ei juhtunud.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        7)Lõpetuseks veel yks ebameeldivus. Vihkan seda kui floppad tugeva käe mida ei suuda donki raise peale maha panna. Palju lihtsam oleks kui lihtsalt ei floppaks second best hande.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Tundub et jätkub samasugune teema nagu ma eespool kirjeldasin oma senist NL25 kulgu. Üks päev pluss ja järgmine miinus. kohutav, Kuidagi tahaks saavutada selle stabiilsuse. Hakkab see üles alla siiberdamine jubedalt ära tyytama. Nl25 olen kokku mänginud praeguseks hetkeks 58k kätt ja HEM näitab natuke vähem kui -1BI. See on ikka massiivne käte arv kohal tammumise kohta. tulemus ei ole kõige hullem, alati saaks hullemini minna. Bankroll ei ole ju kannatanud. Boonuste näol see isegi natuke suuremaks läinud, nii et NL10 ei peaks nagu tagasi minema, või peaks??

        Siin kohal võtaksin hea meelega mõne tunni coachingut NL25 biitivalt regularilt, kes ehk vaataks yle mu NL25 statsid, teeks ehk yhe sessi koos(voi analyysiks lihtsalt mu hand historit ja prooviks leida mu kõikumiste põhjused) ja jagaks ehk veel mõned kasulikud näpu näited. Loomulikult ei soovi ma siin midagi tasuta saada. Nii et kui on keegi coachingust huvitatud siis PM mulle palun. Kindlasti saab kokku leppida mõlemale osapoolele sobiva diili.
        Last edited by Hullapple; 13.03.10, 02:23.

        Comment

        • ingu
          Bännitud
          • Jan 2010
          • 1283

          #5
          Re: [NL25]HullApple

          Mis seal ikka kui good luck

          Comment

          • Hullapple
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2009
            • 364

            #6
            Re: [NL25]HullApple

            Sai siis värskelt lõpetatud 90min sess ja -3,5BI. Kohutav.

            paar kätt:

            1)Peaksin õppima tundmatu vastase UTG raise austama.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            2)Peale raise tundsin et olen taga aga ei suutnud maha panna.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            3)Oleks pidanud siin tõesti foldima? Vastane tundmatu.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            4)Mis siin ikka, vastase kaarte nähes vajus suu lahti.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Viimase aja kukkumine on olnud päris ränk. 15k käega 300$.

            Panen peale stop lossi. 400$. Ehk siis kui suudan 4BI veel maha donkata siis NL10 tagasi.

            Comment

            • Cypher0
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 1512

              #7
              Re: [NL25]HullApple

              Tundmatute vastu ilmselt jah päris raske selliseid käsi teistmoodi mängida, mõne raise oleks vast tegemata jätnud flopis. Edu edaspidi igatahes!

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #8
                Re: [NL25]HullApple

                1. Selle oleks saanud flopis foldida, peale seda, kui ta tõstis 17$. Usun, et ka sinu kogemused on näidanud, et sellises olukorras ei ole hititud top pair enam hea.
                2. Seda ei oleks foldinud, sest drawsid on palju ja sul on tema vastu oute ka siis ,kui tal on rida. Kutsuksin seda pigem standardiks.
                3. Ei foldiks TPTK shorti vastu sellisel boardil, kus short saab lükata vabalt ka FD ja SD-ga. wp.
                4. Turnis 3$ , riveris foldida ei suudaks, ega saaks.

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #9
                  Re: [NL25]HullApple

                  Hey.

                  Imo:

                  1.OOP ei calliks seda kätt.3bet pigem.
                  Mina 3betiks ja foldiks 4bet/showele.
                  Parandage,kui eksin!
                  2.oleneb vastasest!AJ võib villian siin samamoodi mängida,seepärast raske koht.

                  3.Oleks samamoodi mänginud.

                  4.Oleks samamoodi mänginud.

                  Comment

                  • Hullapple
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2009
                    • 364

                    #10
                    Re: [NL25]HullApple

                    Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                    1. Selle oleks saanud flopis foldida, peale seda, kui ta tõstis 17$. Usun, et ka sinu kogemused on näidanud, et sellises olukorras ei ole hititud top pair enam hea.
                    2. Seda ei oleks foldinud, sest drawsid on palju ja sul on tema vastu oute ka siis ,kui tal on rida. Kutsuksin seda pigem standardiks.
                    3. Ei foldiks TPTK shorti vastu sellisel boardil, kus short saab lükata vabalt ka FD ja SD-ga. wp.
                    4. Turnis 3$ , riveris foldida ei suudaks, ega saaks.
                    Käsi number yks on puhas tilt. See oli sessi viimane käsi.

                    Kohati tekib selline desperate tunne et kui selliste kätega nagu 2, 3, ja 4 raha ei tule siis tekib kysimus et kus kohast see raha siis tulema peaks. Aga selge on see et igal juhul mitte nii nagu käes number 1.

                    Comment

                    • Hullapple
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2009
                      • 364

                      #11
                      Re: [NL25]HullApple

                      Lõpetasin äsja 1300 käelise sessi ja tulemuseks -2BI. Kui ennist mainisin et stop loss on mul -4Bi peal siis otsutasin et aitab juba sellest kahestki. Liigun alla NL10 peale tagasi. Mäng on täiesti käest ära.

                      Märtsi kuu graafik näeb välja selline:


                      Kukkumine on olnud minu arust päris ränk. Kui päris aus olla ei saagi ma aru milles probleem. Ma ei oska oma mängust viga yles leida.

                      Lisan siia oma statsid, äkki keegi oskab midagi öelda:


                      Lisan ka suurimad kaotatud käed.
                      1) Vastane 18/6 70 käe peale
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      2)Vastane 22/2 60 käe kohta
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      3)Vastane33/3 110 käe kohta
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      4)Vastane45/4 85käe kohta
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Igaasugused õpetussõnad ja kriitika vägagi oodatud.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #12
                        Re: [NL25]HullApple

                        1. Mikrolimiidis AA ei slowplayta. Ka regularid on kehvad, et tea setminimise oddsidest tihti tuhkagi. Edasi mõtle ise.

                        2. Ma kindlasti foldiks siin pre. Mäng OOP selle lehega flopil, kus üks vastastest võib ka kohe oma kahtlase stacki sisse lükata pole just hea väljavaade.

                        3. Flopil 2,25 lamba vastu, muidu standard.

                        4. Mida teed turnis? Sellise panuse peale arvestades vastase stacki ja poti on ainult üks lüke - shove.

                        Comment

                        • Hullapple
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2009
                          • 364

                          #13
                          Re: [NL25]HullApple

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          1. Mikrolimiidis AA ei slowplayta. Ka regularid on kehvad, et tea setminimise oddsidest tihti tuhkagi. Edasi mõtle ise.

                          2. Ma kindlasti foldiks siin pre. Mäng OOP selle lehega flopil, kus üks vastastest võib ka kohe oma kahtlase stacki sisse lükata pole just hea väljavaade.

                          3. Flopil 2,25 lamba vastu, muidu standard.

                          4. Mida teed turnis? Sellise panuse peale arvestades vastase stacki ja poti on ainult üks lüke - shove.
                          1. Kuna nii ytled siis pre-flop shove on õige vastus.

                          4. esmalt su kommentaari lugudes ei saanud ma kohe arugi milles probleem. kui käe üle vaatasin ja oma tegu turnis olen hämmingus. See on midagi mida ma never ei tee juhul kui mul ei ole vastase kohta readi et ta teeb seda meelega lootes minu raise peale. Nagu ytlesid tuleb siin shoveda.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #14
                            Re: [NL25]HullApple

                            mängin NL50't.. ja ausaltöeldes on ainult kahte sorti käsi mida ma slowplayn.. flopatud nelik ja floptatud full house.. ülejäänud puhul pole mikrolimiitides slowplay absoluutselt vajalik.. valuebet-valuebet-valuebet all the way..

                            suurte kätega üritad kohe poti suureks ajada.. väikeste potidega proovid poti suurust kontrolli all hoida..

                            Comment

                            • Hullapple
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2009
                              • 364

                              #15
                              Re: [NL25]HullApple

                              1800 käeline sess on läbi. Häid uudiseid ei ole. Tulemus 0.

                              Väga palju tuli kaotusi1$-2$vahele. ShortStackide vastu oli 6 lahingut ja koik kaotasin. 2 korda sain ylepaari vastu. siis imeti võidud välja QQ vs. JT, QQ vs. A4, QJ vs. T2 ja ka yks flip ei tulnud.

                              Kohati on tunne et Cbette ei austata yldse. koik callitakse maha. Tundub et teatud vastaste vastu tuleb panna second barrel sest tihti peale on cbeti suurus flopil väike (0,60$-0,90$) ja nad callivad selle maha lootes siis hittida mida iganes neil vaja. Aga et seda teha tuleb vastast valida väga hoolikalt, sest NL10-sse mahub ka palju sellised kes jälitavad mida iganes riverini välja.

                              tänase sessi flop cbet oli mul 62,7% ja success 53,1%, nii et cbetti vähemaks pole ka nagu mõtet võtta. Või on?

                              Tundub et mängus on kusagil suur leak. Nagu eespool mainitud arvan et kaotan liiga plaju väikeseid potte. Lõin siis huvi pärast kokku kõik kaotused ja võidud mis suuremad kui 2,50$ ehk 25bb.

                              Kaotused 28,6$ ehk 286bb.
                              Võidud 59,45$ ehk 594,5bb.

                              Tekibki kysimus et kuhu olen jätnud need 30,85$ ehk 308,5bb.

                              Ise kysin ise vastan, kaotused mis jäid vahemikku 1$-2,49$ moodustasid kogu summa 35,50 ehk 355bb.Huvi pärast vaatasin veel yle kaotused vahemikus 0,50$-0,99$ neid sain kokku 10,25$ ehk 102,5bb.
                              Kui juba asjaga nii kaugele läksin mõtlesin et teen ära vahemiku 0,20$-0,49$ ja siit tuli jällegi kobe summa, nimelt siis 15,20$ ehk 152bb.

                              Kohutavalt palju raha läheb ikkagi selliste väikeste vigade peale, mis kokku moodustavad yhe suure suure vea.

                              Kuigi samas on see NL10 tase ikkagi selline et pidevalt on multiway potid ja kõikide pocketitega ja paljude connectoritega on lihtsalt soodne kaasa minna.
                              Ei teagi mis tegema peaks nyyd.

                              Siin kohal ootan jällegi kõikide kommentaare ja õpetussõnu. Kuidas vabaneda nendest leakidest? Vähem kaasa limpimist?

                              Suurimad kaotatud käed:

                              1) Vastane 66/35/ 3bet 27% ,86 käe kohta
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              2) Vastane 70/0 33 käe kohta
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              3) Vastane 50/0 ,70käe kohta.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Last edited by Hullapple; 17.03.10, 01:07.

                              Comment

                              Working...