Re: [NL25]HullApple
Hey,
Tundub,nagu Su positsioon sind üldse ei "huvita" ja mängid liiga looselt.
1)Preflop fold IMO.Ma ei tahaks küll sellisel positsioonil mängida.Kui tagant 3bet tuleb siis callid?
2)Foldiks,CO/BTN betiksin.
3)Cooler imo.
Hey,
Tundub,nagu Su positsioon sind üldse ei "huvita" ja mängid liiga looselt.
1)Preflop fold IMO.Ma ei tahaks küll sellisel positsioonil mängida.Kui tagant 3bet tuleb siis callid?
2)Foldiks,CO/BTN betiksin.
3)Cooler imo.
, Q

Comment