[NL25]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raunsz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1492

    #211
    Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

    Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    Vast väga kaua enam aega ei lähe,saidiga ära harjunud,lehe jooks on küll 0 aga samas pole KKvsAA olukordi nii palju kui rigedstarsis!
    Sul ?

    Mul on KK/QQ vs AA liiiiiiiiiiga palju isegi. üks päev tuli -5bi ainuüksi nende rigged setupite pealt

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #212
      Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

      Algselt postitas raunsz Vaata postitust
      Sul ?

      Mul on KK/QQ vs AA liiiiiiiiiiga palju isegi. üks päev tuli -5bi ainuüksi nende rigged setupite pealt
      starsis oli võimatu,nii kui KK vastu actionit said oli alati AA/AK vastas ja kunagi ei pidanud ja tildis on jooks lihtsalt kesine hetkel!

      Comment

      • raunsz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1492

        #213
        Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

        tra oleks ühte rahmakat keppi vaja, saaks mindseti korda. viimasel ajal suckout suckoudi järele, fucking oudid. õnneks miinust vähe/üldse. 7h-ga vist 2 taala plussi NL25.

        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #214
          Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

          Algselt postitas raunsz Vaata postitust
          tra oleks ühte rahmakat keppi vaja, saaks mindseti korda. viimasel ajal suckout suckoudi järele, fucking oudid. õnneks miinust vähe/üldse. 7h-ga vist 2 taala plussi NL25.
          Vot õige mees,teab mis aitab iga si**a vastu,sil siis häid sõbrannasi pole kes aitaksid?:)

          Comment

          • vilkar
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1290

            #215
            Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

            Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
            Vot õige mees,teab mis aitab iga si**a vastu,sil siis häid sõbrannasi pole kes aitaksid?:)
            regular fuck aitab ka :D selleks tuleb ofkoors mõni neiu sebida endale

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #216
              Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

              21. juuni tuleb üks neiu Eestisse ja saab kokku. Ilmselt jaanipäeval ka koos. Eks näeb, senikaua hooran reiki. ;D

              Comment

              • vilkar
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1290

                #217
                Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

                Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                21. juuni tuleb üks neiu Eestisse ja saab kokku. Ilmselt jaanipäeval ka koos. Eks näeb, senikaua hooran reiki. ;D
                hooran ka rake ja brake even sest KK vs TT ei pea ... turnis donkas rahad sisse ja obv river T

                Comment

                • raunsz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1492

                  #218
                  Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

                  nonii rigged.

                  pf raise vastu oleks ma foldinud.
                  fucking rigged pask tra fucking idioot ikka vastas, tra mismõttes limpcall AK ja siis callib gutshotiga ja hitib selle fucking 3 audi.. tra on kukk rsk. tra mingi ülespumbatud torsoga kaubi fuck
                  sitasti ka mängitud veits
                  (betsize väikesed, et teda potis hoida nutsiga. pärast turni calli panin ta mingi seti peale ja kuna river ei paardunud, sealt tilt ai!

                  Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 754614
                  The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                  UTG: $41.08
                  UTG+1: $8.75
                  Hero (UTG+2): $26.74
                  MP1: $24.75
                  MP2: $18.40
                  CO: $18.74
                  BTN: $39.33
                  SB: $28.58
                  BB: $8.40

                  Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG+2 with J K
                  2 folds, Hero raises to $0.75, MP1 calls $0.75, 5 folds

                  Flop: ($1.85) T Q 9 (2 players)
                  Hero bets $1, MP1 calls $1

                  Turn: ($3.85) 6 (2 players)
                  Hero bets $2.75, MP1 requests TIME, MP1 calls $2.75

                  River: ($9.35) J (2 players)
                  Hero bets $22.24 all in, MP1 calls $20.25 all in

                  Final Pot: $49.85
                  Hero shows J K (a straight, King high)
                  MP1 shows A K (a straight, Ace high)
                  MP1 wins $47.36
                  (Rake: $2.49)
                  Last edited by raunsz; 14.06.10, 18:16.

                  Comment

                  • atsetoon
                    Joomas õlut Atsetooniga
                    • May 2009
                    • 1105

                    #219
                    Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

                    raunsx oled tildis?

                    Comment

                    • Dicer
                      Julm Donk
                      • Jan 2010
                      • 92

                      #220
                      Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

                      obviously ta luges kaarte
                      unlucky tho

                      Comment

                      • raunsz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1492

                        #221
                        Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

                        Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                        raunsx oled tildis?
                        Full Tilt Poker jap. Ise olen rahulik, harjunud juba kaotama pidevalt. :)

                        Comment

                        • g00000se
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1047

                          #222
                          Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

                          Tunned sa ennast nii kindlalt, et raised KJo UTG pealt? (lihtsalt uurin)

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #223
                            Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

                            Viskasin ka PTR-is mõnele su kaotatud käele pilgu peale. A7s ei ole UTG avanguks sobiv käsi ja 3beti callimine setminemiseks pole ka tark tegu. Ja see KJ käsi on ka pigem pre fold ja riveri shove täiesti arusaamatu.

                            Comment

                            • raunsz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1492

                              #224
                              Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

                              Suht tight laud oli, broadway kaartidega avasin tavaliselt. Kuigi ei mäleta miks seda kätt üldse mängisin, tavaliselt viskan ära. ;D

                              edit: ristijeesus - ma tean, nüüd hakkan korralikumalt A-mängu tegema. :)
                              veits ajavad närvi küll need biidid, siis kohe laudades imelikud käigud. enivei vabandus lol

                              Comment

                              • raunsz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1492

                                #225
                                Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

                                tra rigged, 3x saadi auku rida täna (full stäkid) + muu pask, ise ka täiesti idikas muidugi. ;D
                                busto suht, rahmakat vaja ikka

                                Comment

                                Working...