[NL25]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dicer
    Julm Donk
    • Jan 2010
    • 92

    #196
    Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

    Peaksid uhke olema kui suudad alkoholi vältida, v noh kui tunned, et mängid liiga palju, siis on tõesti vast asi veic kurb
    Anyway, ära alkoholiga hakka küll oma mänguaeg piirama, just a friendly advice

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #197
      Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

      Alko kohapealt!Aprilli kuu ainult paugutasin,pmts 20 päeva kuust silmad sillerdasid,käisin reisimas ja ja olid tudengipäevad!1Mai lubasin et mai on kaine,peaaegu Pass,29 mai sai sõbraga võetud suts viina,ommikul pea tuikas ja rõve olla,ilmselgelt enne jaani ei võta:D

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #198
        Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

        Küsimus tekkis ka,ega stars konvertimise pealt mingit tasu ei võta või mis?

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #199
          Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

          Eem, mis mõttes konvertimine? USD -> EUR? Ma ei tea, ei usu. ;D

          Comment

          • Owner85
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 2146

            #200
            Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

            Algselt postitas raunsz Vaata postitust
            Eem, mis mõttes konvertimine? USD -> EUR? Ma ei tea, ei usu. ;D
            sellesmõttes jah:D

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #201
              Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

              TILT
              RIGGEDSTARS
              FAK RSK NAH RAIRAS403030400a0s0a0a00sdfasd0ad0a0s0
              tra reaalsus;D

              run
              [x] rigged
              [ ] nuts
              Last edited by raunsz; 03.06.10, 00:33.

              Comment

              • Owner85
                Klubi Liige
                • Aug 2009
                • 2146

                #202
                Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

                Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                TILT
                RIGGEDSTARS
                FAK RSK NAH RAIRAS403030400a0s0a0a00sdfasd0ad0a0s0
                Olen väga kindel et tean mida sa tunned:D

                Comment

                • raunsz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1492

                  #203
                  Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

                  Enda vead ka (suuremjaolt), ropendasin ja solvasin estingut ka, sry :D
                  TILTRUN täiesti, samas ei pidanud midagi vastu ka, AA korral KKx flopp mitukorda jms, panin kohe kinni kõik ära :D mingi lauad vilkusid, nägin korra KK ka, poh ei viitsinud mängida mõttetu täiesti mis toimub..
                  Myst3rious, kuidas no NL25 roll koguneb?

                  Hakkan tilti maandama ja vaatan Orgazmot. ;D

                  midagi positiivset ka samas. FTP roll ületas $1k piiri ! :)
                  Last edited by raunsz; 03.06.10, 11:22.

                  Comment

                  • raunsz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1492

                    #204
                    Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

                    -11 bi 2 päevaga. päris valus hoop. Võtan veits puhkust ja proovin end motiveerida kuidagi. :) Loodan, kunagi hakkavad uuesti ässad, kunnid, mutid, setid, flopatud read pidama.

                    Comment

                    • raunsz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1492

                      #205
                      Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

                      Õige fold?
                      Mul viimastel päevadel nii rigged run, et ma ei näe mõtet seal raha raisata...

                      Vastane: 45 kätt. 13/7. tegi esimese 4bet
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      REAALNE WTF
                      ALATI TRA ! NÜÜD MA EI FOLDINUD JA OBV KUNNIDE VASTAS ÄSSAD!! :s WTF MIKS KUIDAS SEE VÕIMALIK? NO NII RIGGED SETUP!! grindisin 4bi fucking rigged runi tagasi ja siis jälle mingi standard cooleriterida

                      edit: HOORAN RÄIGELT, AGA KASU NULL... RIGGED, SAAN SET. RUNNER RUNNER RIDA. GG! WTF TRA

                      uhasin päris palju miinust tagasi. :P
                      Last edited by raunsz; 04.06.10, 21:09.

                      Comment

                      • raunsz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1492

                        #206
                        Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

                        Haige kuu, ma ei tea mis teha... miinus miinus miinus, alati saadakse kõik kokku + coolereid ja standard sitta on ülipalju. Ulme :S Alati ässad vastas. + seda kirjutades sain jälle suckout. KK vs JT. flopp JJx Kuidas nad callivad pf ja ikka tuleb ära. JJ vs JT ükspäev, flopp TTx. fucking palju seda paska. ::S:S Hämmastav. Fuck ma ei tea mis teha.
                        BTW: ise teen ka ulme vigu, biidid annavad räige hoobi ikka mõistusele kohe ja hakkad imemoove tegema.. Jube ikka.

                        Comment

                        • onuark
                          Pokkerihai
                          • Oct 2009
                          • 1760

                          #207
                          Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

                          jaa, kui ise otsa spewyb sellele ulmelisele sitale, mis pokerclientid teevad(coolerid, runner runnerid iga all in ajal), siis on eriti kehva, koguaeg peab ylihead m2ngu tegema, muidu veel raskem miinusest välja grindida.(miinuse all mõtlen, et roll on langenud)

                          Comment

                          • raunsz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1492

                            #208
                            Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

                            riverisse veel kaheaudine mu maja vastu ja suurem maja võitis...not good. ma ei teagi mis teha, ulme jooks lihtsalt. iga normaalne käsi või hititud set kaotab ning KK-JJ vastas on stanrad ässad. -200 taala kuu vist.

                            edit: ma ei tea kuidas täna magama jääda, selline masekas:S tra õnne ka ei ole üldse. :S fucking JTo callib OOP 3bet ja lihtsalt trips floppi.............................. wp

                            ma ise ka idiootselt mängin nagu öeldnud, agai kkagi..

                            Comment

                            • raunsz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1492

                              #209
                              Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

                              Päris hea tunne juba.
                              NL25 12bi-ne miinus varsti tagasi grinditud. ;D
                              RIGGED jooks hakkab lõppema vaikselt, kuigi ise sitta mängu teen palju.


                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              bemmini on pikk tee ...:D
                              vaikselt saab FIATTE ja DATSUNEID vaadata juba. :P
                              Last edited by raunsz; 11.06.10, 00:28.

                              Comment

                              • Owner85
                                Klubi Liige
                                • Aug 2009
                                • 2146

                                #210
                                Re: [NL10 - NL25]FTP raunsz'i teekond Vjatkast bemmini

                                Vast väga kaua enam aega ei lähe,saidiga ära harjunud,lehe jooks on küll 0 aga samas pole KKvsAA olukordi nii palju kui rigedstarsis!

                                Comment

                                Working...