[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.
Collapse
X
-
Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)Last edited by hotcocacola; 17.11.14, 16:25.
Comment
-
Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.
Suht naljakas on näha nosebleed regu plo200s. Tema algstack (100bb-d)on sama suur, kui kõrgemas mängus bigblind.
Last edited by hotcocacola; 17.11.14, 21:37.
Comment
-
Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.
Sooviks eraisiku laenulepingu .doc faili või veebilehte koos infoga. Oskab keegi mõnda head linki/faili sheerida? Kiire googeldamine ei andnud head tulemust :(.
Kui lepingut pole, aga eksisteerib Facebooki chat, kus mõlemad nõustume summaga/intressidega/laenu pikkuses, kas seda saab lepinguna võtta või see on puhas bllshit?
Tänks!
Comment
-
Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.
Facebooki chat p2ris hea ei ole kuna sinna asjaliku jutu vahele voib tulla ka muud jama. Ise olen sellise laenu "lepingu"/"kokkuleppe" teinud e-maili teel. facebookis r22kisime detailid l2bi ja siis e-maili vahetuses oli juttu ainult konkreetsest asjast.Algselt postitas hotcocacola Vaata postitustSooviks eraisiku laenulepingu .doc faili või veebilehte koos infoga. Oskab keegi mõnda head linki/faili sheerida? Kiire googeldamine ei andnud head tulemust :(.
Kui lepingut pole, aga eksisteerib Facebooki chat, kus mõlemad nõustume summaga/intressidega/laenu pikkuses, kas seda saab lepinguna võtta või see on puhas bllshit?
Tänks!
Stiilis...
Mina Juhan laenan bla bla EUR selleks tolleks asjaks. intress bla bla. tagasimakse kuupaev bla ba.
Alati voib juurde panna ka mis iganes muud tingimused teil on.
Oluline on see et teine osapool kinnitaks su e-amili ja oleks koikide tingimustega nous
Comment
-
Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.
kuniks emaili/Facebooki vms suhtlusvormi sisselogimine pole ID kaardi põhine saab teine pool hiljem alati väita, et tema pole seda meili saatnud v chatti seda kirjutanud, seega need suht õigustühised.
Kirjuta jah lihtsalt summad, kuupäevad, intressid ja siis failile digitaalne allkiri ID kaardiga, väga mugav ja dokumendina lollikindel.
Comment
-
Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.
Vastane on random vaal, 3b 16%. Võisin ajada ta tilti selle käega: http://weaktight.com/7165899
Kohe next hand:
Kas peaksin flopil open shippima? Chk-fold tunduks lahe, sest tegemist on 5-way potiga, aga flopiks on pot 182€.
€1/€2 Pot Limit Omaha Hi
6 Players
Stacks:
UTG KiWic (€200) 100bb
UTG+1 Farbror_Falu (€109.22) 55bb
CO nice1none (€249.08) 125bb
BTN Hysse (€245) 123bb
SB snabblars (€219.25) 110bb
BB hotcocaEST (€321.75) 161bb
Pre-Flop: (€3, 6 players) hotcocaEST is BB J
A
A
J
KiWic raises to €7, 1 fold, nice1none calls €7, Hysse calls €7, snabblars calls €6, hotcocaEST raises to €42, KiWic calls €35, nice1none calls €35, Hysse calls €35, snabblars calls €35
Flop: Q
9
2
(€182, 5 players)
snabblars checks, hotcocaEST checks or SHIPPSSS????!?!?!, KiWic goes all-in €158, 2 folds, snabblars folds, hotcocaEST calls €158Last edited by hotcocacola; 20.11.14, 03:41.
Comment
-
Re: [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.
Open ship 5way on spewy.
X/F optimaalne liin, kui keegi peaks UTG flopi shove maha callima.
Comment
TC
Comment