Re: [PLO200-400 HU & 6max] hotcocacola päevik, mitte blogi.
Tänase sessi lõpp oli kapitaalselt ******. Ühtegi allinni ei võitnud, coolerid ja muud pasad. 3b potis floppasin hästi, aga kõik turnid tõid vastastele klotsi koju. Türamaeivõi.
Tänase sessi lõpp oli kapitaalselt ******. Ühtegi allinni ei võitnud, coolerid ja muud pasad. 3b potis floppasin hästi, aga kõik turnid tõid vastastele klotsi koju. Türamaeivõi.
TC
K
2
9
5
Comment