[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Strawberry
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    • Aug 2012
    • 1229

    #9976
    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Aa ja lahendatud mäng ei tähenda, et seal raha ei saa võita.
    +1

    ja veel, et lahendatud mäng ei tähenda, et kõik 100% perfect play-d teevad. 99,9% mängijatest lekivad ikka kuskilt

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #9977
      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      kes selle pokkeri ära lahendas siis ? Tahaks ka teada

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #9978
        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
        kes selle pokkeri ära lahendas siis ? Tahaks ka teada
        Olen kuulnud jutte mingist müstilisest olevusest nimega pastilaa. Pidi lahendusele üsna lähedal olema.

        Comment

        • Poke
          Grinder
          • Mar 2010
          • 995

          #9979
          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Bentley lahendas ammu ära ju

          Comment

          • lambitont
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1095

            #9980
            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas Poke Vaata postitust
            Bentley lahendas ammu ära ju
            :D

            Comment

            • Chevy
              FPP Pro
              • Mar 2009
              • 208

              #9981
              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
              NL holdem on praegu juba lahendatud mäng. Küsimus on ainult selles, kes oskab paremini metat leveldada ja ise olukorraga kiiremini adjustida.

              See on ka põhjus miks botid ei suuda high stakes NL holdemit beatida. Kui sa enda mängu ei muuda, siis regularid adjustivad ja hakkavad sinult raha printima.

              Range merge on hea näide

              Villain 1 betib riveril polarized range (nuts or air)
              Villain 2 adjustib sellele niimoodi, et hakkab riveril vahest ka crapiga callima (sest airi vastu on 3rd pair ka good)
              Villain 1 adjustib sellele omamoodi nii, et range mergeb river beti ja hakkab betima ainult nuts ja muidu strong hande (nuts ja top pair ntx) ja 0 bluffi ning seega saab extra valuet kui Villain 2 ta oma 3rd pairiga maha callib.

              Botid ei suuda niimoodi adjustida.
              Su jutt räägib iseenda vastu. Esiteks (räägime antud juhul hu nl holdemist(100 BB) ), ka sellised gurud nagu Haxton, Kanu ja Sauce123 on tõdenud, et nende mäng on veel väga väga kaugel optimaalsusest ehk "mängu ära lahendamisest" ning n-ö lahendatud strateegia GTO(game theory optimal) sisaldaks ilmselt selliseid liigutusi mida me ette ei kujutagi hetkel ning näiksid praegu meile väga "fishised".
              Teiseks, GTO tähendab seda, et seda ei ole võimalik mingil moel exploitida, ükskõik kuidas sa ka adjustiks.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #9982
                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Algselt postitas Chevy Vaata postitust
                Su jutt räägib iseenda vastu. Esiteks (räägime antud juhul hu nl holdemist(100 BB) ), ka sellised gurud nagu Haxton, Kanu ja Sauce123 on tõdenud, et nende mäng on veel väga väga kaugel optimaalsusest ehk "mängu ära lahendamisest" ning n-ö lahendatud strateegia GTO(game theory optimal) sisaldaks ilmselt selliseid liigutusi mida me ette ei kujutagi hetkel ning näiksid praegu meile väga "fishised".
                Teiseks, GTO tähendab seda, et seda ei ole võimalik mingil moel exploitida, ükskõik kuidas sa ka adjustiks.
                Jup, parim võimalik variant on breakeven jääda.

                Teiseks, toimus hiljuti SuperStar Showdown, kus mängiti HSNL HU-d. Finaalis Sauce123 vs. jungleman12, Sauce mängis BB-lt 92%, jungleman ~ 75%. Kui lahendatud mäng, siis kuidas selline erinevus?

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #9983
                  Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  sauce ja durr vaidlesid kuskil hs teemas kas tulevikus on v6imalik botti hu-s beatida

                  durr arvas et jah, sauce et ei

                  kui keegi viitsib teema yles otsida siis see hea lugemine

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #9984
                    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas q_q Vaata postitust
                    sauce ja durr vaidlesid kuskil hs teemas kas tulevikus on v6imalik botti hu-s beatida

                    durr arvas et jah, sauce et ei

                    kui keegi viitsib teema yles otsida siis see hea lugemine
                    Sa mõtled seda, et Sauce ütleb, et GTO solution on NLHE HU-s olemas ja durrrr arvab, et ei ole?

                    Comment

                    • Strawberry
                      Varasemalt kasutaja "romeo"
                      • Aug 2012
                      • 1229

                      #9985
                      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Eesmärk ei ole mitte non-exploitable olla, vaid eesmärk on võimalikult profitable mängu teha (mis praktikas tähendab enda mängu avamist ja non-exploitable liinist eemaldumist)

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #9986
                        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Sa mõtled seda, et Sauce ütleb, et GTO solution on NLHE HU-s olemas ja durrrr arvab, et ei ole?
                        jah. see kus nad tahtsid beti teha et durr paneb 1h-ga sauce-i meelt muutma

                        Comment

                        • Strawberry
                          Varasemalt kasutaja "romeo"
                          • Aug 2012
                          • 1229

                          #9987
                          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Fishi vastu mängides põhimõtteliselt ei ole GTO kõige profitaablim liin.
                          Kõige suuremat profitit näitab tõenäoliselt hoopis üsna avatud ja exploitable mänguviis, mida fish lihtsalt ära kasutada ei oska.
                          Last edited by Strawberry; 19.12.12, 22:19.

                          Comment

                          • Chevy
                            FPP Pro
                            • Mar 2009
                            • 208

                            #9988
                            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                            Eesmärk ei ole mitte non-exploitable olla, vaid eesmärk on võimalikult profitable mängu teha (mis praktikas tähendab enda mängu avamist ja non-exploitable liinist eemaldumist)
                            Jah kui vastane mängib kaugel optimaalsusest ja teeb palju vigu(nagu kõik inimesed teevad), siis ei ole GTO kõige rohkem profitable, aga siiski kasumlik. Ja enda mängu avamine (samas exploiditavaks muutmine) tähendab seda, et ka meid võidakse üle mängida, aga kokkuvõttes me jõuamegi selleni tagasi, et mäng ei ole "lahendatud".

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #9989
                              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              kümptonnadi kümptonnadi

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #9990
                                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                tra, üks **** jõudis ette

                                Comment

                                Working...