Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.
Enamus sellest PLOHU ning selle coachi pole vaja, ega taha võtta.
6maxi coachi peaks võtma jah, aga koguaeg lükkan seda edasi :(
Enamus sellest PLOHU ning selle coachi pole vaja, ega taha võtta.
6maxi coachi peaks võtma jah, aga koguaeg lükkan seda edasi :(
TC
4
J
9
4





Comment