[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raidov
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2009
    • 436

    #9421
    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    kriimu pärast mõtetu kaskosse minna,võta mingi värvikoda ette ja teevad 100€ ära!Aga isiklikult ootaks veel,et mõni kriim juurde tekib ja sisi kasutaks kaskot :)

    Ja pangega ei tekinud see kriim kindlasti :)
    see on suht rumal lootus, iga eraldi juhtumi eest pead omavastutuse maksma.. kui just tõesti samasse kõrvale ei teki mingit vigastust ja mingite lugude välja mõtlemine kuidas need korraga ilmselt ka head tulemust ei anna kuna kahjukäsitlejate igapäeva töö ongi selliste lugude läbi hammustamine :D

    Ja see kriim on tekkinud ikka üsna kindlalt millegile otsa sõites, nii suurt ja tugevat kriimu annab ikka niisama tekitada, äkki parkisid chuck norrise kohale

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #9422
      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Algselt postitas raidov Vaata postitust
      see on suht rumal lootus, iga eraldi juhtumi eest pead omavastutuse maksma.. kui just tõesti samasse kõrvale ei teki mingit vigastust ja mingite lugude välja mõtlemine kuidas need korraga ilmselt ka head tulemust ei anna kuna kahjukäsitlejate igapäeva töö ongi selliste lugude läbi hammustamine :D

      Ja see kriim on tekkinud ikka üsna kindlalt millegile otsa sõites, nii suurt ja tugevat kriimu annab ikka niisama tekitada, äkki parkisid chuck norrise kohale
      Kui omad tutvusi siis ei oma see tähtsust!
      Eelmise autoga kogesin 4ja avariid viimane oli lõplik kui A8 ette sõitis ja mõlemad mahakandmisele läksid!

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #9423
        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Algselt postitas lont Vaata postitust
        vii esindusse ja küsi palju maksma läheb, kui alla omavastutuse maksad seal, kui üle, siis teed kaskosse avalduse.

        Miski saja euroga kindlasti ei usu et korralikult tehakse, mul on umbes sama hinnaklassi auto ma arvaks ja tagapamperile tegin kriipsu (siiski koos imeväikse mõlgiga) ja läks ca tuhat
        Oleneb töökojast aga standard on detaili värvimine 60-100€,esinduses võib olla ka tunduvalt kallim!

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #9424
          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          ahh minge metsa.. ma olen käinud iogakord autoga otse esinduses.. iga kord on mehed peale vaadanud ja öeld, kas tasub kasko case teha või tuleb odavam niisama korda teha.. ja kuna mehed ise ka kindlustusfirma miskit tugiagendid vms.. siis kohapeal paberid ära täitnud.. Škoda2win... kaks korda on kasko laks old, üks kord tuli odavam ise teha.. miski mölk ja kriim kokku 120€

          Comment

          • Strawberry
            Varasemalt kasutaja "romeo"
            • Aug 2012
            • 1229

            #9425
            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas lont Vaata postitust
            vii esindusse ja küsi palju maksma läheb, kui alla omavastutuse maksad seal, kui üle, siis teed kaskosse avalduse.

            Miski saja euroga kindlasti ei usu et korralikult tehakse, mul on umbes sama hinnaklassi auto ma arvaks ja tagapamperile tegin kriipsu (siiski koos imeväikse mõlgiga) ja läks ca tuhat
            Värviparandustööde hind ei sõltu mitte kuidagi auto hinnaklassist. Kui sa maksid tuhat € värvi parandamise eest, siis said jõhkralt pügada.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #9426
              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
              Värviparandustööde hind ei sõltu mitte kuidagi auto hinnaklassist. Kui sa maksid tuhat € värvi parandamise eest, siis said jõhkralt pügada.
              Tegelikult natukene on .. mingi v2ga fancydel autodel on mingid erilised värvitoonid ning nende hind võib väga epic olla. Antud juhul ilmselt see küll ei kehti probably ..

              Comment

              • Jazzyl
                Jube Noob
                • Feb 2012
                • 142

                #9427
                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                Värviparandustööde hind ei sõltu mitte kuidagi auto hinnaklassist. Kui sa maksid tuhat € värvi parandamise eest, siis said jõhkralt pügada.
                Sõltub küll ja kuidas veel!

                Comment

                • Strawberry
                  Varasemalt kasutaja "romeo"
                  • Aug 2012
                  • 1229

                  #9428
                  Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Algselt postitas Jazzyl Vaata postitust
                  Sõltub küll ja kuidas veel!
                  Värv on värv. Keemia ei maksa midagi.

                  Ainuke variable on salong/garaaž kus seda tehakse. Rikkamatele klientidele suunatud brändid küsivad sama töö/materjali eest lihtsalt kallimat hinda.

                  Comment

                  • lont
                    Jube Noob
                    • Jan 2009
                    • 112

                    #9429
                    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                    Värv on värv. Keemia ei maksa midagi.

                    Ainuke variable on salong/garaaž kus seda tehakse. Rikkamatele klientidele suunatud brändid küsivad sama töö/materjali eest lihtsalt kallimat hinda.
                    Värv ei pruugi maksta midagi, aga kõik muu maksab. Kui sul on uus ja kallis auto, siis sa ei lase mingit nurgataguse garaazi jukut sinna ligi, lisaks on selline asi nagu keregarantii, mis kaotab kehtivuse kui parandada mujal kui esinduses. Tehnilise poole pealt ma ei tea midagi, kas on äkki vaja ka pamper eemaldada, seal sees on hunnik andureid ja kaameraid, ühesõnaga pead usaldama töökohta. Lisaks esindus annab asendusauto, lööb kogu sinu auto läikima, on viks ja viisakas, see maksab!
                    Nüüd kui sul on niikuinii kasko, siis miks rahulduda vähemaga?
                    Ja kuna arve läks kindlustusele, kes ilmselt ei ole päris loll ja ei saa pügada, siis ma tõsiselt kahtlen selles väites, et auto hind ei muuda hinda!

                    Comment

                    • jasssass
                      Vana Tegija
                      • Sep 2010
                      • 1200

                      #9430
                      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Võta värvikoodi järgi paranduspulk, tõmba ise triip peale, talv pime ja sitane aeg on ees, kevadel lased mõnel norm vanal ära teha, selleks ajaks kindlasti veel 5 kriimu juures.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #9431
                        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        PP.com kokkutulekul jäin vist 4ndaks või 5ndaks?
                        Kogu üritus jäi ca +100€ - easy printingz

                        edit: olin suurim bountyhunter - 6 bountit

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #9432
                          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          9 promillises joobes plo100-200hu mixaments. Nii, kui ma plussi sain quitisin :D

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #9433
                            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Ei raatsinud magama minna, otsustasin juua veel liiter vett (3l juba hommikul) + tellida kanashaslõkki. Kõrvale võtsin paar lauda (nl50hu) ning tõmban päevale kriipsu

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • FreakyJason
                              Klubi Liige
                              • Jan 2009
                              • 1381

                              #9434
                              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              lol

                              Comment

                              • BentleyMulsanne
                                Bännitud
                                • May 2012
                                • 499

                                #9435
                                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                What makes you think I even care ?

                                Ega ma ei käi siin +1`tesi panemas.

                                Comment

                                Working...