Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.
see on suht rumal lootus, iga eraldi juhtumi eest pead omavastutuse maksma.. kui just tõesti samasse kõrvale ei teki mingit vigastust ja mingite lugude välja mõtlemine kuidas need korraga ilmselt ka head tulemust ei anna kuna kahjukäsitlejate igapäeva töö ongi selliste lugude läbi hammustamine :D
Ja see kriim on tekkinud ikka üsna kindlalt millegile otsa sõites, nii suurt ja tugevat kriimu annab ikka niisama tekitada, äkki parkisid chuck norrise kohale
Algselt postitas Owner85
Vaata postitust
Ja see kriim on tekkinud ikka üsna kindlalt millegile otsa sõites, nii suurt ja tugevat kriimu annab ikka niisama tekitada, äkki parkisid chuck norrise kohale
TC

Comment