[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #9406
    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    No gays allowed :D

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #9407
      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Yes! Seega tulen?

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #9408
        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        $0.50/$1 Pot Limit Omaha Hi
        2 Players
        Hand Conversion Powered by weaktight.com

        Stacks:
        Hero (SB) ($328.43) 328bb
        BB ($83.37) 83bb

        Pre-Flop: ($1.50, 2 players) Hero is SB Q Q A A
        Hero raises to $3, BB raises to $9, Hero raises to $27, BB calls $18

        Flop: 3 8 Q ($54, 2 players)
        BB checks, Hero bets $13, BB goes all-in $56.37, Hero calls $43.37

        Turn: 4 ($166.74, 2 players, 1 all-in)

        River: 7 ($166.74, 2 players, 1 all-in)

        Final Pot: $166.74
        Hero shows three of a kind, Queens
        Q Q A A
        BB shows a flush, Queen high
        2 6 3 4

        BB wins $166.24 (net +$82.87)

        Hero lost $83.37

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #9409
          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          vaalad loevad oddsid kokku ja vajutavad call nuppu, äkki mul on nõrgem käsi


          $0.50/$1 Pot Limit Omaha Hi
          2 Players
          Hand Conversion Powered by weaktight.com

          Stacks:
          SB ($316.46) 316bb
          Hero (BB) ($125.23) 125bb

          Pre-Flop: ($1.50, 2 players) Hero is BB Q 5 4 Q
          SB raises to $3, Hero raises to $9, SB calls $6

          Flop: 3 Q 4 ($18, 2 players)
          Hero bets $13, SB calls $13

          Turn: 10 ($44, 2 players)
          Hero bets $43.50, SB calls $43.50

          River: 7 ($131, 2 players)
          Hero goes all-in $59.73, SB calls $59.73

          Final Pot: $250.46
          Hero shows three of a kind, Queens
          Q 5 4 Q
          SB shows a pair of Queens
          Q 8 J K

          Hero wins $249.96 (net +$124.73)

          SB lost $125.23

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #9410
            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Mis saaks parem olla , kui mängida maailma suurima GIGAWAALA vastu HUd, ise hästi joosta ning vaadata kuidas vaal reloadib.
            Igakord kui ta bustosse läheb, siis härra on ca 1min sitoudis ning (tõenäoliselt kasutab Mastercardi :D) siis istub tagasi:

            Härra on juba 4bi auku pannud:

            luckas2003: 1 min i close 2 tables
            hotcocaEST: no problem

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #9411
              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              $0.50/$1 Pot Limit Omaha Hi
              2 Players
              Hand Conversion Powered by weaktight.com

              Stacks:
              SB ($62.90) 63bb
              Hero (BB) ($151.50) 152bb

              Pre-Flop: ($1.50, 2 players) Hero is BB J 6 Q J
              SB raises to $3, Hero calls $2

              Flop: 4 J K ($6, 2 players)
              Hero checks, SB checks

              Turn: 2 ($6, 2 players)
              Hero bets $5, SB calls $5

              River: 2 ($16, 2 players)
              Hero checks, SB bets $15.50, Hero raises to $62, SB goes all-in $39.40

              Final Pot: $125.80
              SB shows four of a kind, Deuces
              2 Q 2 K
              Hero shows a full house, Jacks full of Deuces
              J 6 Q J

              SB wins $125.30 (net +$62.40)

              Hero collects $7.10 (net -$62.90)


              paar kätt varem andsin talle duubli AA vs KK, sai masti, no tra.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #9412
                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                tänase öö esimene sess:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                okse
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • jasssass
                  Vana Tegija
                  • Sep 2010
                  • 1200

                  #9413
                  Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  no millega sa rahul ei ole? tulevad küll kenad püramiidid :D

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #9414
                    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Btw, oskab keegi öelda, mida teha, kui mu mersu esiosale on tekkinud mingisugune 10cm pikkune kriim, või siis keegi on vastu mu autot käinud ja sealt on grammike värvi maas.

                    Mu neiu arvas, et äkki käsipesulasse minnes töötaja käis pangega vastu autot vms. Ta on kindel, et enne pesulat oli esiosaga kõik ok.
                    Autol kasko olemas. Mida teha? (Ma üüberfish selles valdkonnas :D)


                    edit: üritasin photshoppida sarnast valget triipu esiosale

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    edit 2:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Last edited by hotcocacola; 17.11.12, 04:24.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #9415
                      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      tra, ma kavatsen elulõpuni shortstackereid ja kõige aeglasemaid mängijaid hit'and'runnida ja grimmida. Fuck them. Burn in hell!
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Jazzyl
                        Jube Noob
                        • Feb 2012
                        • 142

                        #9416
                        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                        Btw, oskab keegi öelda, mida teha, kui mu mersu esiosale on tekkinud mingisugune 10cm pikkune kriim, või siis keegi on vastu mu autot käinud ja sealt on grammike värvi maas.

                        Mu neiu arvas, et äkki käsipesulasse minnes töötaja käis pangega vastu autot vms. Ta on kindel, et enne pesulat oli esiosaga kõik ok.
                        Autol kasko olemas. Mida teha? (Ma üüberfish selles valdkonnas :D)


                        edit: üritasin photshoppida sarnast valget triipu esiosale

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        edit 2:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Kui sind väga häirib see kriim ja 200.-€ kahju pole, siis pöördu kaskosse ja teevad korda.

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #9417
                          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          kriimu pärast mõtetu kaskosse minna,võta mingi värvikoda ette ja teevad 100€ ära!Aga isiklikult ootaks veel,et mõni kriim juurde tekib ja sisi kasutaks kaskot :)

                          Ja pangega ei tekinud see kriim kindlasti :)

                          Comment

                          • Strawberry
                            Varasemalt kasutaja "romeo"
                            • Aug 2012
                            • 1229

                            #9418
                            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Kasko ei maksa sulle midagi. Selle parandamise hind jääb omavastutuse alla prolly.

                            Comment

                            • lont
                              Jube Noob
                              • Jan 2009
                              • 112

                              #9419
                              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              vii esindusse ja küsi palju maksma läheb, kui alla omavastutuse maksad seal, kui üle, siis teed kaskosse avalduse.

                              Miski saja euroga kindlasti ei usu et korralikult tehakse, mul on umbes sama hinnaklassi auto ma arvaks ja tagapamperile tegin kriipsu (siiski koos imeväikse mõlgiga) ja läks ca tuhat

                              Comment

                              • Loksutaja
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jun 2010
                                • 448

                                #9420
                                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                coca on meie miniziigmund

                                Comment

                                Working...