[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #8686
    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    maakleri abi ka kasutasite?
    ROFL

    10p :)

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #8687
      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
      maakleri abi ka kasutasite?


      ei :D

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #8688
        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Ostsin endale 3 toalise korteri Tartusse.
        See sama koht,kus ma viimased 4a elanud olen, ostsin selle enda emalt välja.
        Ehk teisisõnu ema kinkis korteri oma pojale, aga pojal hakaks kahju ja viskas klotsi vastu- Ilus kahepoolne kingitus

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #8689
          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Nii ja naa Privador.
          Ja kui keegi soovib teada, miks ostsin sellisesse "magalasse" korteri, siis vastus on easy: mlle meeldib selle asukoht ja korter ise on super häää.

          Annelinn on suur ja lai, kuid see asub Annelinna ääremaadel, Uue-Ihaste kõrval, kus on Annelinna ühed uuemad majad (1990 ehitatud 5kordsed paneelikad, mille läheduses on ka buumiajal 3-4kordsed majad. Peale selle on rajoon väga rahulik, vähe lärmavaid inimesi, rohkelt noorperesid ja vanureid). Seda ei saa never võrrelda standard Annelinnaga, kus on vanad (60-80ndatel ehitatud) 5-9kordsed majad, võimatu parkida ning lärmavad nolgid..
          Last edited by hotcocacola; 04.09.12, 14:45.

          Comment

          • tolmuahv
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 2502

            #8690
            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas privador Vaata postitust
            Ehk teisisõnu ema kinkis korteri oma pojale, aga pojal hakaks kahju ja viskas klotsi vastu- Ilus kahepoolne kingitus
            Privador, sa esined alla oma keskmist taset kui siia juurde ema pilti ei küsi.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #8691
              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              :D::D

              Comment

              • Trapface
                Jube Noob
                • Feb 2012
                • 197

                #8692
                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                maakleri abi ka kasutasite?
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #8693
                  Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  Annelinn on suur ja lai, kuid see asub Annelinna ääremaadel, Uue-Ihaste kõrval, kus on Annelinna ühed uuemad majad (1990 ehitatud 5kordsed paneelikad, mille läheduses on ka buumiajal 3-4kordsed majad. Peale selle on rajoon väga rahulik, vähe lärmavaid inimesi, rohkelt noorperesid ja vanureid). Seda ei saa never võrrelda standard Annelinnaga, kus on vanad (60-80ndatel ehitatud) 5-9kordsed majad, võimatu parkida ning lärmavad nolgid..
                  ma koguaeg arvasin, et sa elad Mõisavahes.

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #8694
                    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                    Nii ja naa Privador.
                    Ja kui keegi soovib teada, miks ostsin sellisesse "magalasse" korteri, siis vastus on easy: mlle meeldib selle asukoht ja korter ise on super häää.

                    Annelinn on suur ja lai, kuid see asub Annelinna ääremaadel, Uue-Ihaste kõrval, kus on Annelinna ühed uuemad majad (1990 ehitatud 5kordsed paneelikad, mille läheduses on ka buumiajal 3-4kordsed majad. Peale selle on rajoon väga rahulik, vähe lärmavaid inimesi, rohkelt noorperesid ja vanureid). Seda ei saa never võrrelda standard Annelinnaga, kus on vanad (60-80ndatel ehitatud) 5-9kordsed majad, võimatu parkida ning lärmavad nolgid..

                    Ma ise ei kujuta ka ette elada seal Annelinna keskmes, kus on paksult 5-9 kordseid maju täis ja pargid kuradima muru peal, kuna lihtsalt ruumi pole. Ise elan Kivilinna konsumi juures uues majas, siin täiesti rahulik ja majaelanikud on ka noored inimesed.

                    Aa, btw, kui juba bragida tahtsid, siis oman 22-aastaselt enda korterit :D

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #8695
                      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      btw ma 27-aastane ja oman 2000. aasta Opel astrat

                      Comment

                      • Mr_Kenny
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1357

                        #8696
                        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        lol laske kedorit!

                        Comment

                        • MrRiver
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 735

                          #8697
                          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Pole just väga tihe juhus, kui keegi ütleb, et Annelinnas elada meeldib.

                          Comment

                          • oohoh
                            Grinder
                            • Oct 2009
                            • 547

                            #8698
                            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
                            btw ma 27-aastane ja oman 2000. aasta Opel astrat
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #8699
                              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              Algselt postitas MrRiver Vaata postitust
                              Pole just väga tihe juhus, kui keegi ütleb, et Annelinnas elada meeldib.
                              Eino kui mulle antaks valida, kas nt Tammelinn või Annelinn siis igaljuhul esimene valik. Aga no asi selles ka, et mis piirkonnas Annelinnas oled, kas seal 'kuradisüdames' või siis Annelinna ääres..

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #8700
                                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                milleks üldse korter

                                Comment

                                Working...