[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pokkerisheriff
    Grinder
    • Oct 2011
    • 824

    #8671
    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Laasiga läksime jah aga turniiri mina küll ei mänginud :)
    turniiri ei mänginud, aga ähmaselt mäletab, et võitis õhtu käigus kelleltki mingid kuradi prillid ja jope millega pole nüüd midagi tarka peale hakata.

    Comment

    • pafka666
      IP Olümspi
      • Jul 2009
      • 429

      #8672
      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Ranka on ikka suurim laiv-troll keda mina eales näinud. Kõiki tahab musitada, kallistada ja patsutada. Käis Maasikas ringi nagu vene oligarh aga Leitsi kinnitusel oli saanud mingite blondide mooride käest konkreetselt molli.:)))) Isiklikult loodan et lambid kinni ja hääletabpraegu Tallinna poole sest holdemit maja vastu obv ei biitinud ja reloadis korralikult
      Last edited by pafka666; 01.09.12, 16:31.

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #8673
        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
        homme eesti piirest välja korraks, muidu tuleks küll tartusse.
        mulle meeldib sealses olümpicus väga. mängijad on sõbralikud, diilerid on veel sõbralikumad.
        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
        Käisin tartus ja ka olyst läbi.

        Esimese asjana tõmmati mulle minu jaoks võõra, kuid regi poolt põlvega kõhtu pausi ajal.
        Nice one.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #8674
          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Algselt postitas pafka666 Vaata postitust
          Ranka on ikka suurim laiv-troll keda mina eales näinud. Kõiki tahab musitada, kallistada ja patsutada. Käis Maasikas ringi nagu vene oligarh aga Leitsi kinnitusel oli saanud mingite blondide mooride käest konkreetselt molli.:)))) Isiklikult loodan et lambid kinni ja hääletabpraegu Tallinna poole sest holdemit maja vastu obv ei biitinud ja reloadis korralikult
          Mida ei mäleta seda ei ole olnud ja see casino holdem ikka mõttetu mäng. downswing oli ja hetkel vaatan graafikut ning non showdown ikka casino holdemis tugevalt plussis, nii kõva mängija olen selles mängus, et mitmeid kordi bluffisin diileri ja terve laua potist ära. sealt ka kulud.

          ja ikka selline peoloom olen, et siiani tartu poisid helistavad, true stoory, kirja kirjutamise aeg juba keegi helistab aga ei tea, kes.

          aa seda ka ei tea, kuidas koju sain. kell 09:00 paiku tuli pilt ette, et maksan tallinnas maja ees taksoarvet, rofl.

          Comment

          • Ghost0
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1335

            #8675
            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            aa seda ka ei tea, kuidas koju sain. kell 09:00 paiku tuli pilt ette, et maksan tallinnas maja ees taksoarvet, rofl.
            Haha, hästi :D

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #8676
              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              aa seda ka ei tea, kuidas koju sain. kell 09:00 paiku tuli pilt ette, et maksan tallinnas maja ees taksoarvet, rofl.
              Leits ütles, et jooksid ära ta eest Tartus hommikul:D

              Nagu reaalselt põgenesid.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #8677
                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Leits ütles mulle, et sa olid mäki juures olnud ja siis lampi jooksid bussile...lol

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #8678
                  Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Long time no see.
                  See on vist üks esimesi käsi, mil floppan Royal Flush/Straight flush draw, turni saan str8 flushi ja riverisse royali....must b nice!

                  $1/$2 Pot Limit Omaha Hi
                  2 Players
                  Hand Conversion Powered by weaktight.com

                  Stacks:
                  SB ($263.62) 132bb
                  Hero (BB) ($366.26) 183bb

                  Pre-Flop: ($3, 2 players) Hero is BB K Q Q K
                  SB raises to $6, Hero raises to $18, SB calls $12

                  Flop: 10 J 8 ($36, 2 players)
                  Hero bets $26.62, SB calls $26.62

                  Turn: 9 ($89.24, 2 players)
                  Hero checks, SB checks

                  River: A ($89.24, 2 players)
                  Hero bets $62, SB folds

                  Final Pot: $89.24

                  Hero wins $150.74 (net +$44.12)

                  SB lost $44.62
                  Last edited by hotcocacola; 03.09.12, 02:39.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #8679
                    Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Ostsin endale 3 toalise korteri Tartusse.
                    See sama koht,kus ma viimased 4a elanud olen, ostsin selle enda emalt välja.


                    Party partyyyyyy

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #8680
                      Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Mitu m² ja palju eure?

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #8681
                        Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        65 ruutu.
                        Hinda ei kommenteeri.

                        24 aastaselt enda korterit omada is niceeee!

                        Comment

                        • lissavassa
                          Jube Noob
                          • Feb 2012
                          • 149

                          #8682
                          Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          65 ruutu.
                          Hinda ei kommenteeri.

                          24 aastaselt enda korterit omada is niceeee!
                          Kindlasti alla turuhinna natukene eks? Edu muidu!

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #8683
                            Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Ei usu, et alla turuhinna, usun et suht OK turuhinnaga.

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #8684
                              Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              et siis reedel soolakas ja?lendame,freaky ja hossiga platsi?0oo0

                              Comment

                              • pokkerisheriff
                                Grinder
                                • Oct 2011
                                • 824

                                #8685
                                Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                maakleri abi ka kasutasite?

                                Comment

                                Working...