Re: [PLO50-200 HU] hotcocacola päevik, mitte blogi.
turniiri ei mänginud, aga ähmaselt mäletab, et võitis õhtu käigus kelleltki mingid kuradi prillid ja jope millega pole nüüd midagi tarka peale hakata.
Algselt postitas ranka
Vaata postitust

TC
Q
Q
(
Edu muidu!
Comment