[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #8401
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    Linecheck plz

    Vastane on multitableja, aga eelnevalt ühes lauas pole istunud. Tundub väga LAG olevat.
    Kas peaks flopil raisema (shovema?)

    $1/$2 No Limit Holdem
    6 Players


    Stacks:
    UTG ($200) 100bb
    UTG+1 ($203) 102bb
    Hero (CO) ($210) 105bb
    BTN ($186.82) 93bb
    SB ($414.98) 207bb
    BB ($203) 102bb

    Pre-Flop: ($3, 6 players) Hero is CO 8 7
    2 folds, Hero raises to $6, 2 folds, BB calls $4

    Flop: 8 7 9 ($13, 2 players)
    BB checks, Hero bets $12, BB raises to $33.85, Hero calls $21.85

    Turn: 5 ($80.70, 2 players)
    BB bets $54, Hero goes all-in $170.15

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #8402
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Vastane on väga agro reg, kellele meeldib minuga HU-d ja shorthanded mängida.

      Preflop ja flop peaks standard olema, aga turn & river??





      $1/$2 No Limit Holdem
      5 Players

      Stacks:
      UTG ($283.87) 142bb
      CO ($80) 40bb
      BTN ($77) 39bb
      SB ($75) 38bb
      Hero (BB) ($273.32) 137bb

      Pre-Flop: ($3, 5 players) Hero is BB 9 9
      UTG raises to $6, 3 folds, Hero calls $4

      Flop: 6 4 2 ($13, 2 players)
      Hero checks, UTG checks

      Turn: 9 ($13, 2 players)
      Hero checks, UTG bets $9, Hero raises to $32, UTG calls $23

      River: J ($77, 2 players)
      Hero bets $52, UTG calls $52

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #8403
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        BB on väga suur vaal, teised regzid.

        edit: Lisasin turni


        Hero teeb flopil millise liigutuse?



        $1/$2 No Limit Holdem
        9 Players

        Stacks:
        UTG ($73.78) 37bb
        UTG+1 ($200) 100bb
        MP1 ($200) 100bb
        MP2 ($205.84) 103bb
        MP3 ($212.07) 106bb
        CO ($312.80) 156bb
        BTN ($241.44) 121bb
        Hero (SB) ($218.66) 109bb
        BB ($225.84) 113bb

        Pre-Flop: ($3, 9 players) Hero is SB A A
        2 folds, MP1 raises to $6, 3 folds, BTN calls $6, Hero raises to $26, BB calls $24, MP1 calls $20, BTN calls $20

        Flop: 7 A 2 ($104, 4 players)
        Hero checks, BB checks, MP1 checks, BTN checks

        Turn: 9 ($104, 4 players)
        Hero teeb mida?!?!
        Last edited by hotcocacola; 10.08.12, 02:08.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #8404
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Checkime muidugi.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #8405
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Editisin seda kätt. Flopi check on liiga obvious. Aga turn?

            Comment

            • PlanetRJ
              Jube Noob
              • Oct 2011
              • 173

              #8406
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              ma ei tea,ma paneks midagi ,ma liiga paranoiline riveri suhtes, pärast kõik checkivad turni ka ja T8 saab rea vms, muidugi,ma pole mitte keegi et sulle midagi õpetada,aga see lihtsalt mu arvamus

              edit:ei pand ennem tähele et masti tõmme tuli ka maha, kui t8 suht ebareaalne kellegfi ranges siis kq suited võib vabalt ollla
              Last edited by PlanetRJ; 10.08.12, 07:23.

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #8407
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Mina checkin 90% uuesti selle. Board on niiiiiiiii safe lihtsalt, meil Ac ka veel. Kui lähebki tasuta riverini, siis võimalus, et keegi ära imeb siin on samasuur kui see, et keegi omale tasuta madalama seti hitib. Ja kui bettima hakata, siis siin lihtsalt pole milleltki valuet saada, mis ise ei betiks, seega mõnele ahvile bluffimisvõimalus alles jätta on kõige suurem EV siin.
                See ju veel 6Max ka, seal peax iga reg liigse passiivsuse peale positsioonis bluffmeistriks hakkama ning fishid ka väga tihti suurtes pottides passiivsetena ei püsi, vaal paneb nagunii mingi random 30$ seal lambi käega.
                Regide vastu oleks enamasti chc call turn, chk river või mingi weird lead river 47$ vms. Fishi vastu vb check raiseks, aga kui agro HUD, siis chk call, chk.

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #8408
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Ok aga kui AA-ga chekite, riverisse tuleb nt mast v nt 8, betite v siis ka chekite?
                  Kui betite ja saate raise, mis siis edasi fold?

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #8409
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                    rekorderling kõige parem siider eestis :=)
                    Kus seda Tartus osta saab? Tasku Rimist ega Annelinna Selverist leidnud pole.

                    Comment

                    • Ingvar78
                      Jube Noob
                      • Apr 2010
                      • 117

                      #8410
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                      Kus seda Tartus osta saab? Tasku Rimist ega Annelinna Selverist leidnud pole.
                      Vaata Prismasse. Eile just ostsin sealt.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #8411
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Tasku Rimi on mega väike.
                        Ise sain selle Lõunaka Rimist. Tõenäoliselt seal Rebase Rimis @ silla juures on ka.


                        edit: Prismas vist kaa jap.

                        NB! Seda siidrit on kahte erinevat sorti:
                        Maasika-Laimi ja Mango-Vaarika. Soovitan osta mõlemad kastid koju ja seda jääkülmalt tarbida....fuck yeah!

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #8412
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          igapäevased siidrikastid (suhkur) ja pekised grillitamised (rasvad) lõppevad alati samamoodi (kui mitte kohe, siis 30ndates arstionu juures). sõbralik soovitus - varem või hiljem jõuad sa veidi tervislikumate eluviiside juurde. ise investeeriks parem toitumis-ja fitnestreenerisse. ei ole midagi pahatahtlikku - olen ise selle läbi teinud ja mitmed tuttavad mehed samuti. kurb vaadata, kuidas väga noored kutid siin foorumis end tapavad. glglgl!

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #8413
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Varem või hiljem nagunii minek ju, vbl jääb homne päev auto alla juba.

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #8414
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              hmmz aga kas noorus pole mitte elamiseks, lõõgastumsieks, grillimiseks jne?
                              Me ei tea keegi millal meil on lõpp. Äkki näljutame jne ja jääme nt auto alla-kõik see eelnev on ju raisatud!

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #8415
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                YOLOtajad siin...

                                Comment

                                Working...