[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #8206
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    EMV koefid tulid välja. Mõned numbrid on eepiliselt naljakad (nimesid ei maini :D)

    🔥Parimad kasiino, spordiennustuse-ja pokkeripakkumised leiad Betsafe Eestist! Liitu kohe ja saad kuni 20 tasuta spinni! 🎁

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #8207
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Paned siis kinni EMV jah? OK, teen panustamise ära.

      Comment

      • IsandJoberst
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2008
        • 326

        #8208
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Miks Imrele võrdlemisi kehv koef. on antud ?

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #8209
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          lol hr Kiivramehe "aktsiad" on kõvasti aastaga langenud...eelmine aasta pakuti ka 1:15 vms

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #8210
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Vaadates koefe, siis need nrid on vist antud viimase aasta live tulemuste eest (regulaarsed live turnad + deepstackid + välismaal käimised).

            Küll, aga ma ei saa nt aru, kuidas on Kairitil 45 ja nt Vallol 85 ? :D. Või et Kairiti 45 vs Mauri 55 - r u serious :D?
            Leemeti koef tõenäoliselt sellepärast nii madal, sest ta selle aasta alguses väga heas vormis (hittis vist paar turniiri).

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #8211
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Mis arvad enda koefist?

              Kas tasuks kindlasti panustada Sinu peale või oleks liiga gabmle?

              Comment

              • pokkerisheriff
                Grinder
                • Oct 2011
                • 824

                #8212
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                Mõned numbrid on eepiliselt naljakad (nimesid ei maini :D)
                pakun välja, et üks neist, kelle koefitsent muigama paneb, on naine. teise nime julgen välja öelda - leemet prits.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #8213
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  Ma ei tea, ma ise arvasin, et minu koef on kõige väiksem ja see on 20-25, või siis jagan Henriga koefi 20-25 vahel.

                  Kuna endal igav, siis lähen teen sümboolsed panused suurtele numbritele (1-2€ per kärss)

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #8214
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Ma pole suur bettingpro, kuid arvan, et parimatel võiks olla 20-30. Enamusel alates Tõnu Kõivust 45-60. Usun et Madis Eriti 100.0 tundub siiamaani kõige asjalikum koef, sh Vallo 85.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #8215
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      NB! Madis Eriti peale lubas mul maximum 2€ panna! lol (tahtsin 5€ :( )

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #8216
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Raigo, kas kõigi peale saab maximum 2€ panna? Või mis värk sellega on?

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #8217
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                          Raigo, kas kõigi peale saab maximum 2€ panna? Või mis värk sellega on?
                          Tal bankroll management ei luba rohkem.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #8218
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Wtf, kas enam ei saa panustada? Panustasin ja ütles, et on juba alanud.. Rofl, jõudsin ainult pooled ära bettida..

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #8219
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              tavai hcc, make your best of it.. bettisin su peale :D

                              Comment

                              • taipupole
                                Lõpuboss
                                • Oct 2008
                                • 2181

                                #8220
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                                EMV koefid tulid välja. Mõned numbrid on eepiliselt naljakad (nimesid ei maini :D)
                                Vau, kes need konfid tegi,ei jaga sellest asjast ikka mitte midagi. Või vähemalt tundub nii. Igale konfile mingi 10 taala peale ja las minna. Sisuliselt oled alumistega normaalselt kindlustatud ja ootad, et 100sed vennad kümnekordistaks.

                                Kui muidugi mingit single bet limiiti pole, et võid 3 panust teha kokku.

                                Comment

                                Working...