Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.
äkki ei olnud vanalinn? kui purjus olid, siis võibla meeled petsid sind ja tegelt on kuskil kalamajas või nõmmel hoopis see koht. et lihtsalt nii ohtralt lund oli, et see lõi ruumitaju sassi kui päris kaine ei olnud ja nüüd oled endale kuhugi alateadvusesse sisendanud, et vanalinnas oli, ja otsid hoopis valest kohast. väheusutav üldiselt, aga see on ka üks variant.
äkki ei olnud vanalinn? kui purjus olid, siis võibla meeled petsid sind ja tegelt on kuskil kalamajas või nõmmel hoopis see koht. et lihtsalt nii ohtralt lund oli, et see lõi ruumitaju sassi kui päris kaine ei olnud ja nüüd oled endale kuhugi alateadvusesse sisendanud, et vanalinnas oli, ja otsid hoopis valest kohast. väheusutav üldiselt, aga see on ka üks variant.
TC
Comment