[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pokkerisheriff
    Grinder
    • Oct 2011
    • 824

    #7966
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    äkki ei olnud vanalinn? kui purjus olid, siis võibla meeled petsid sind ja tegelt on kuskil kalamajas või nõmmel hoopis see koht. et lihtsalt nii ohtralt lund oli, et see lõi ruumitaju sassi kui päris kaine ei olnud ja nüüd oled endale kuhugi alateadvusesse sisendanud, et vanalinnas oli, ja otsid hoopis valest kohast. väheusutav üldiselt, aga see on ka üks variant.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #7967
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Googeldasin ennast: http://www.ap3.ee/?PublicationId=315...pp_test_483501

      Tundub suht õige koht, aga samas kui googeldada resto kodukat, siis: http://www.delicia.ee/


      edit: feil :D

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #7968
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
        äkki ei olnud vanalinn? kui purjus olid, siis võibla meeled petsid sind ja tegelt on kuskil kalamajas või nõmmel hoopis see koht. et lihtsalt nii ohtralt lund oli, et see lõi ruumitaju sassi kui päris kaine ei olnud ja nüüd oled endale kuhugi alateadvusesse sisendanud, et vanalinnas oli, ja otsid hoopis valest kohast. väheusutav üldiselt, aga see on ka üks variant.

        olin täiesti kaine, lihtsalt kiirelt Pargist taksole ja restosse. Väga ei skänninud, kuhu minek on :D

        Comment

        • pokkerisheriff
          Grinder
          • Oct 2011
          • 824

          #7969
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          aga... mine vanalinna jalutama lihtsalt mõni päev kui aega on ja äkki juhuslikult leiad üles selle (seda suurem on rõõm). lisaks võid vabalt juhuslikult sattuda mõne muu hubase koha peale, millest midagi veel kuulnud ei ole. noh, umbes nii nagu see naine seal äripäeva arvustuses (et juhuslikult leidis laialt tänavalt). praegu on ilusad talveilmad ka. kui väga kiire ei ole siis vanalinna läbi kammimine on nagu õdus talvine seiklus. eriti kui teed seda päevasel ajal ja mõtled samas, et sina saad sihitult ringi luusida mööda vanalinna tänavaid samal ajal kui teised õnnetult tööl passivad (kahjurõõm või nii).

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #7970
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Lõpuks täiskuu taustal suudelda oma kallimaga, ise lumes lesides, üksteisel õrnalt käest kinni hoides ja naeratades, teades mõlemad, et see moment ja teie olete üksteise jaoks õiged. Igavesti.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #7971
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Täna enam ei jõua luusima minna, sest õhtu kohe käes.
              Homme on Fish and Wine lahti ja seal saan enda krevetinälja rahuldatud.
              Teisip juba Madriidi


              Aga võite soovitada Tallinna Itaalia restorane va Fransisco Siblo vms

              Comment

              • jasssass
                Vana Tegija
                • Sep 2010
                • 1200

                #7972
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Coca kas suurem sissetulek ja mugavam elustiil kehakaalule lisavatti ka on andnud? Llihtsalt sportlikust huvist küsin, kuna ise ka lebos arvuti taga pidevalt ja kui Arctic Sport hädast välja ei aitaks siis oleks mõnus tuuker juba :D

                Comment

                • raaids
                  Grinder
                  • Mar 2009
                  • 606

                  #7973
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.



                  Äkki see? Seal saab igatahes keldrisse minna :D ja on veinirestoran ja vanalinnas

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #7974
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Hotbasementfetish.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #7975
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                      Coca kas suurem sissetulek ja mugavam elustiil kehakaalule lisavatti ka on andnud? Llihtsalt sportlikust huvist küsin, kuna ise ka lebos arvuti taga pidevalt ja kui Arctic Sport hädast välja ei aitaks siis oleks mõnus tuuker juba :D
                      hey, kusjuures ma arvan, et mul on peale aasta teist poolt natuke rohkem liikumist ja liigutamist, kui varem. Kaalu kodus pole (kuigi peaks ostma). Aga niipalju kui ma teiste juures end kaalunud olen, siis kaalun sama palju kui suve alguses.

                      Artic sport on +ev mõte, kuid esimene samm on raske..:(

                      Comment

                      • Endel
                        Räme Fish
                        • Oct 2009
                        • 11

                        #7976
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Ma soovitan siis selle esimese sammu teha mõne sõbra/tuttavaga, kellega saaks koos trenni teha. Siis tekib ka selline moment, et trenni minemata jätmine on ka raskem, kuna kaaslane ju läheb trenni.
                        Ise olen Arcticus treenerina töötanud ja soovitan soojalt.

                        Comment

                        • jasssass
                          Vana Tegija
                          • Sep 2010
                          • 1200

                          #7977
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Esimene samm jah ainult viitsimise taga kinni, kui juba kuu aega möödas siis tahad ise minna juba, koht tõesti suht hea Tartu kohta, pekipõletustehnikat on saalis küll ja ujula ning saun ka +EV.
                          Tavaliselt ise käin enne õhtust sessi trennis, pärast seda ülihea ja värske tunne, siis kerge kohupiim, proteka shake ja mindset pärast seda 5+. Nüüd on nii, kui juba mõned päevad vahele jäävad siis tundub, et midagi on valesti ja tahaks trenni ja siis pokkerisse sukelduda.
                          A coca sul ei tohiks see samm väga raske olla, seal tuttavad ees, nii palju kui mina olen aru saanud siis päris mitmed sinu klassivennad ja sõbrad käivad seal.
                          Teinekord ongi halb kui liiga palju tuttavaid korraga trennis käib, siis läheb foorumiks ära seal ja pm trenni raske teha, facepalm on kogu aeg näos, kõik mulisevad rsk :D:D

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #7978
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            fuuuu, siiamaani loen seda threadi. Kõige epicum drama thread.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #7979
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              FML............Tallinna Controvento restoran........OOOOOOOOOOOOOO MY FAKING GAD KUI HEA!!!

                              Comment

                              • JohannesJ
                                Grinder
                                • Jun 2010
                                • 684

                                #7980
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                fuuuu, siiamaani loen seda threadi. Kõige epicum drama thread.
                                OMG :D sick thread.

                                Comment

                                Working...