[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #7741
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    "jalgpalliga on Raigo Aasmaa aktiivselt tegelenud enam kui 9 aastat".

    Tõesti ? Räägi lähemalt.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #7742
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Enne elukutseliseks pokkerimängijaks saamist mängisin jalkat vist ca 10-11 aastat (ei mäletagi täpselt. Esimene vutitrenn oli 1996 kevadel).
      Klubiks oli SK-10, mis oli tollel ajal Tartu parim sats. Olen 1x noortemeister, sh on mul mitmed hõbedad-pronkse.
      Kui meie tiim sai vanemaks (enamus olid 88-89 sündinud), siis alustasime liigajalgpalli. Tõusime 5ndast 4ndasse, siis 3ndasse. Tasapisi jäime 3ndasse pidama.

      Miks lahkusin: valisin pokkerikarjääri ja mõni asi viskas jalkaga üle (a'la talvel käisid kõik trennis, kuid hiliskevadel ja suvel kadusid enamus mängumehed tööle/välismaale [raha tegema]. Selle tõttu viimased aastad käisime liigamängudel mikrosatsiga 11-13 meest).

      Alustasin samast tiimist nagu Eino ja Sander Puri, Taijo Teniste ja Jürgen Kuresoo. Nemad läxid 9nda klassi lõpus Tallinnasse, FC Levadiasse. Aga pole midagi öelda, nad olid omalajal tõelised superstaarid. (Kõigiga saan siiamaani väga hästi läbi, kahjuks näen neid päris harva).

      Kõik tänased 87-89 sündinud Eesti vutistaarid on enamjaolt mulle tuttavad. Nt Kaimar Saag. Nooruspõlves oli ta Viljandi tippründaja, kellel oli tohutu kopsumaht vms :D, vend ainult rapsis. Ja tänapäeval on ta seal, kus ta peakski olema, Eesti koondise ründaja.
      Moznikov ja Zenjov olid Pärnu Savi poolkaitsjad/ründajad- väga kiired ja teravad.


      Esimestel aastatel olin väravavaht, hiljem keskkaitse (libero) ja keskpoolkaitja. Endale meeldis kõige rohkem libero olla, sest mulle meeldis juhendada teisi. Kui vorm oli hea, siis tahtsin olla ründav keskpoolik/ründaja.

      edit: Viimased 2 (vb 3) hooaega olin SK10 kapten ja penaltide lööja (treeneri arvates olin väga kindla jalaga).
      Last edited by hotcocacola; 11.01.12, 22:56.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #7743
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Üks parimaid pokerfacei nalju :D

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #7744
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Hyva hiiterit


          $3/$6 Pot Limit Omaha Hi
          6 Players


          Stacks:
          UTG Hero ($710.40)
          UTG+1 rienvn ($713.15)
          CO ZeeJustin ($645)
          BTN RuudGullit ($1,356.20)
          SB -EFP- ($726)
          BB ocropTi ($1,333.70)

          Pre-Flop: ($9, 6 players) Hero is UTG 10 K 9 J
          Hero raises to $18, 1 fold, ZeeJustin calls $18, 1 fold, -EFP- calls $15, 1 fold

          Flop: 9 J 6 ($60, 3 players)
          -EFP- checks, Hero bets $42, ZeeJustin folds, -EFP- calls $42

          Turn: 4 ($144, 2 players)
          -EFP- checks, Hero bets $141, -EFP- raises to $564, Hero goes all-in $650.40, -EFP- calls $86.40

          River: Q ($1,444.80, 2 players, 1 all-in)

          Final Pot: $1,444.80
          Hero shows a straight, Nine to King
          10 K 9 J
          -EFP- shows three of a kind, Nines
          8 9 J 9

          Hero wins $1,441.80 (net +$731.40)

          ZeeJustin lost $18
          -EFP- lost $710.40

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #7745
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Ma ei tea kui paljud seda näinud on, aga no ffs :D, väga entertaining!!!

            [YOUTUBE]129coOVXfqQ[/YOUTUBE]

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #7746
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              cmon, nice flop


              $3/$6 Pot Limit Omaha Hi
              6 Players


              Stacks:
              UTG ZeeJustin ($1,200.65)
              UTG+1 Lotte Lenya ($3,064.60)
              CO Boomboom87 ($807.35)
              BTN PoDoX ($600)
              SB Hero ($615.75)
              BB Jarcon86 ($424.05)

              Pre-Flop: ($9, 6 players) Hero is SB A 6 A 8
              1 fold, Lotte Lenya raises to $18, 2 folds, Hero raises to $60, 1 fold, Lotte Lenya calls $42

              Flop: 2 6 8 ($126, 2 players)
              Hero bets $123, Lotte Lenya raises to $492, Hero goes all-in $555.75, Lotte Lenya calls $63.75

              Turn: 9 ($1,237.50, 2 players, 1 all-in)

              River: K ($1,237.50, 2 players, 1 all-in)

              Final Pot: $1,237.50
              Hero shows two pair, Eights and Sixes
              A 6 A 8
              Lotte Lenya shows a flush, King high
              2 A 10 2

              Lotte Lenya wins $1,234.50 (net +$618.75)

              Hero lost $615.75




              Reg Lotte snap-hit-and-runnis :(

              Comment

              • goldfish
                Julm Donk
                • Mar 2010
                • 29

                #7747
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                Nii, sooviks natuke abi.

                Aprillis plaanin minna koos elukaaslasega suurele tripile. Enne kuu lõpus olevat Dominikaani tahaks ära käia:
                * 29.mär-01.apr @ EMOP Estoril (Portugal)
                * 04.apr-09.apr @ WPPT Nova Gorica (Sloveenia)
                * Nüüd on ca 3-4 vabapäeva
                * Peale vaba päeva ca 12-13ndal aprillil Eureka Zagrebisse, CAPT Salzburgi või Estrellasele Hispaaniasse.


                Mida teha, kuhu minna 3-4ks päevaks, ehk peale WPPT Nova Goricat, Sloveeniat (punane täpp kaardil).
                - Mitte pakkuda Veneetsiat ega mega-hyper-suurlinnu ala Roma, Milano jne.
                - Linn asuks Lõuna-Euroopas
                - Otselennud/1 vahemaandumine (alguspunkt Trieste [Itaalia lennujaam])
                - Võiks olla mereäärne linn
                - Mitte pakkuda järgmisi kuurorte: Podgorica, Split, Palermo, Napoli, Catania ja Pescara
                - Praegune eelistus on Napoli


                Pakkuge midagi lahedat välja!



                Malta!

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #7748
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  miks?

                  Comment

                  • rollkopter
                    Grinder
                    • Oct 2011
                    • 501

                    #7749
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    lol justin bonomo on plo600 rex?
                    ja jalkalugu oli päris huvitav, poleks uskunudki :D

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #7750
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      rofl mis video :D epic

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #7751
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Hi-Lo osas.. ma arvan et seal on kõvasti raha, ma ise lugesin Eesti pokkeriporde raamatust Hi-Lo kohta, imho oli väga hästi kirjutatud ja tundus sitax huvitav mäng.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #7752
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          Yeap, paar nädalat orgunnitud teema :)



                          http://www.olympic-casino.com/poker/index.php?id=18484
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • KraindOnMaind
                            FPP Pro
                            • Jun 2009
                            • 228

                            #7753
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            Hi-Lo osas.. ma arvan et seal on kõvasti raha, ma ise lugesin Eesti pokkeriporde raamatust Hi-Lo kohta, imho oli väga hästi kirjutatud ja tundus sitax huvitav mäng.
                            welcome to the table

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #7754
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              irw Codecci

                              mul väga vahet pole kas võidan või kaotan. Praegu lähevad paar blindi rohkem korda, kui antud ürituse võit :D

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #7755
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Algselt postitas rollkopter Vaata postitust
                                lol justin bonomo on plo600 rex?
                                ja jalkalugu oli päris huvitav, poleks uskunudki :D
                                mis on justin bonomo username?

                                edit: ZeeJustin ? Kusjuures teda nägin plo600s suht esimest korda vist 8-). Usernamet pidi teadsin, et tegemist on highstakes mängijaga.

                                Comment

                                Working...