[PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KraindOnMaind
    FPP Pro
    • Jun 2009
    • 228

    #7651
    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

    miks?

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #7652
      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

      Kes bännis?

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #7653
        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

        Allah

        Comment

        • MTTSNG
          Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
          • Sep 2011
          • 621

          #7654
          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

          Miks sind lauas pole, mõtlesin sind PLO-s tühjaks teha

          Comment

          • hakkameimema
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2011
            • 349

            #7655
            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

            Pole cocat, pole pokkeripäevikutes melu...

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #7656
              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

              Sai võetud nädal bänni. Mänginud pole mingi 4-5 päeva. Viimane kord lennutasin kuu kasumi +6k pealt -3,5k$ peale ning siis tegin pausi. Ostsin PS3 ja olen 2p seda genenud. Uncharted 3 tundub päris fun mäng olevat.

              Lähipäevadel tahaks uuesti mängima hakata.

              Aaa...paar päeva tagasi hittisin 109€selt satikalt 1900€-se Madriidi Estrellas Poker Touri paketi + 217€ reisikulutusteks.
              Lennupiletid Madriidi on päris kirved. Praegu oleks kõige odavam lend olnud 280€, kuid sellega on väike risk. Münchenis oleks 35min aega, et lennukit vahetada.
              Võtsin kindlama variandi ja ostsin 380€sed edasi-tagasi piletid.

              Madriidi Estrellasel on 2000€ne highrolleri turna, millest plaanin osa võtta ainult siis, kui ma peaksin ME-lt väljas olema

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #7657
                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                EMV ajakava tuli välja. Pretty impressive. Ise plaanin kõiki mängida, va naiste & teami turka. Tõenäoliselt kõige naljakamad turniirid tulevad PLO-hilo & HORSE :D.

                Comment

                • MTTSNG
                  Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                  • Sep 2011
                  • 621

                  #7658
                  Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                  [QUOTE=hotcocacola;397947] Mänginud pole mingi 4-5 päeva.

                  Aaa...paar päeva tagasi hittisin 109€selt satikalt 1900€-se Madriidi Estrellas Poker Touri paketi + 217€ reisikulutusteks.

                  /QUOTE]


                  Kuidas sa hittisid, kui mänginud pole .)

                  Comment

                  • hakkameimema
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2011
                    • 349

                    #7659
                    Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                    Millal need EMV täpselt olidki...Vb tulen ka, kui klotsi koku ajan, peaksin selleks ajaks piisavalt vanaks ka saama :P

                    E: Btw tore, et tagasi oled, jõudsid täpselt in b4 100^2 BI @ NL600PLO
                    Last edited by hakkameimema; 06.01.12, 22:37.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #7660
                      Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                      Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.

                      Comment

                      • jasssass
                        Vana Tegija
                        • Sep 2010
                        • 1200

                        #7661
                        Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                        Mis sa sellest win the button turkast arvad, meeldib v mitte? Tahtsin ka minna täna aga kartsin et võib lakkumiseks minna seal, otsustasin kainelt kodus olla :D päris populaarne oli ma vaatan.

                        Comment

                        • hakkameimema
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2011
                          • 349

                          #7662
                          Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                          Thx, ei tea obv 300€ käib hetkel üle jõu, kuid ilmselt sateliidi näol üritan kogemust saada :P

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #7663
                            Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                            Mängisin esimest korda Win the buttonit. Meeldib täiega, kahjuks läxin seal natuke üle käte, bluffisin pm enamus stacki maha. Pärast sain tagasi ülesse, kuid suur flip ei tulnud ära.

                            Seal on tähtis, et sinu paremal käel olevad inimesed potte ei võidaks, sest vastasel juhul oled koguaeg blindi all.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #7664
                              Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                              major tilt coming up

                              peale viimast PS updatei ei tööta mu HEM. Tundub et impordib infot, kuid HEM ei uuene. Filtreid ega midagi peal pole.
                              PP HEMi teemas öeldi, et ma uuendaks HEMi, kuid da fuck ma ei leia HEM1 uue versiooni installerit, ainult HEM2 spämm.........aodpjfgaodfuigshihklsds

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #7665
                                Re: hotcocacola päevik, mitte blogi.

                                Täpselt sama jama praegu:S

                                Comment

                                Working...